До уваги батьків!

Запорізька гімназія 6 оголошує набір майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу Запорізької міської ради Департаменту освіти і науки м. Запоріжжя від 31.03.2023 №122/р «Про зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2023 році» приймання заяв відбуватиметься з 01 травня по 31 травня 2023 року, після 1 червня (для зарахування на вільні місця).

Запрошуємо вас до нашої дружньої гімназійної родини!

Попередня реєстрація здійснюється протягом тижня з 13.00 до 15.30 за т. 0970691722

Більш детально з інформацією про нашу гімназію знайомтеся у соціальних мережах:

До уваги батьків 

майбутніх першокласників!

Запорізька гімназія № 6

Оголошує попередню реєстрацію до 1-х класів

на 2023-2024 навчальний рік.

Запорізька гімназія 6 це -

Сучасне комфортне безпечне інноваційне  освітнє середовище:

📣До уваги батьків та учнів!

Запорізька гімназія No 6 Запорізької міської ради Запорізької області

❗️❗️❗️Розпочинаємо набір до 10-х класів на 2023-2024 н.р.

за профілями:

✅Математичний (посилено фізику);

✅Англійської філології;

✅Хіміко-біологічний;

✅Історико-правознавчий.

❗️❗️❗️Оголошує додатковий набір до 5-х класів на 2023-2024 н. р.

з поглибленим вивченням англійської мови та вивчення другої іноземної мови (німецької/французької)

Скануйте QR-код та заповнюйте форму для зворотнього зв'язку або пройдіть за посиланням:

Анкета 5 клас

Анкета 10 клас

До знань - бізнес-класом! Бути розумним модно!

Запорізька гімназія No 6 – територія успіху та партнерства компетентних викладачів, талановитих учнів і відповідальних батьків!

Комфортне навчання та якісна освіта!

Наша адреса: вул. Олімпійська, 2,

тел. +38099-47-86-858

28.08.2023

Запорізька гімназія № 6 висловлює вдячність #InstituteofEcologicalReligiousStudiesIERSіBilanychMychai та Союзу охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International)  

Запорізька гімназія № 6 висловлює вдячність #InstituteofEcologicalReligiousStudiesIERSіBilanychMychai та Союзу охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International) за якісні еколого-освітні постери про птахів, занесених до Червоної книги України, які допоможуть пізнавати біорізноманіття України на уроках біології, екології та інтегрованого курсу "Пізнаємо природу" та сприяти його охороні та збереженню

#Постери_про_птахів_IERS 

Детальніше

24.08.2023

Зі святом Незалежності, Україно! 

24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – 32-річчя Незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР абсолютною більшістю голосів Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.Другий рік поспіль Україна відзначає Свято Незалежності в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми - українці.

Сьогодні незалежність України – запорука вільного розвитку держав і народів Європи і головна перешкода для російського імперіалізму, який намагається політично, економічно та духовно поглинути Україну. Нині в умовах агресії з боку росії ми продовжуємо боротьбу за власну свободу та незалежність. Українці змушені захищати від агресії територіальну цілісність і суверенітет своєї держави. Це боротьба не лише за людей і територію, а й за право бути собою, самим вирішувати, як жити і яке майбутнє обирати.

Детальніше

24.08.2023

Родина Запорізької гімназії №6 разом з Катерина Грицай та Сергей Ильченко передали БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ Центру реабілітації та адаптації діток з особливими потребами «Дитячий Радонеж»!  

ЩО СПІЛЬНОГО У ЦИХ ДІТЕЙ ТА УКРАЇНИ?

ШЛЯХ!

Шлях, який вони не обирали, але йдуть по ньому сміливо і мужньо долаючи всі випробування! На цьому непростому шляху їх супроводжує Ирина Пилипенко. Неймовірно чуйний педагог та прекрасна людина.

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ – це результат сили духу і боротьби! Вона досягається в бою! За неї віддають життя найкращі!

Саме заради майбутнього дітей виборюють НЕЗАЛЕЖНІСТЬ українські Герої.

Заради щасливого майбутнього нашого покоління ми обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО В ЦІЙ ВІЙНІ !!!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

P.S. Батьки Запорізької гімназії №6! Дякуємо кожному, хто долучився...Ці діти цього потребують!

#ГімназійніЗустрічі

Детальніше

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

Ви можете отримати консультацію з таких питань:

23.08.2023

УВАГА! МИ ІНФОРМУЄМО!

Міністерством реінтеграції за дорученням Офісу Президента України було створено інформаційний портал, за допомогою якого можливо повідомити про зниклу дитину.

Портал “Діти війни”- це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати і врятувати. Кількісні показники щодня оновлюють правоохоронні органи.

МИ ДОПОМАГАЄМО

“Діти війни” - це універсальний канал звʼязку з правоохоронними органами: Національною поліцією України, Офісом Генерального прокурора, а також з Національним інформаційним бюро

Тут ви можете повідомити:

Реєструйте на сайті звернення за фактом будь-якого порушення прав і свобод дитини - ваші запити автоматично отримають та опрацюють відповідні відомства.

Скористайтеся цим порталом - і, можливо, саме ви збережете дитині життя!

Покликання на офіційні джерела 

Офіційний сайт: https://childrenofwar.gov.ua/  

18.08.2023

БАРБІ У ПРИФРОНТОВОМУ ЗАПОРІЖЖІ, ЦЕ ТОЧНО НЕ ПРО РОЖЕВІ МРІЇ! 

Взаємопідтримка, це те, чому ми можемо навчити наших дітей, а робити це весело та красиво вдвічі цікавіше!

Допомога Центру реабілітації та адаптації діток з особливими потребами «Дитячий Радонеж» це те, що знов об'єднало велику родину Запорізької гімназії №6 та її друзів!

Хоча у вікторині "Barbie & Ken" брали участь тільки наймолодші учні гімназії, до збору допомоги для дітей приєдналися всі учні та їх родини Запорізької гімназії №6.

Виключенням не стали наші друзі Катерина Грицай та Сергей Ильченко. Вони, як завжди, підтримали наших дітей у справі шляхетних та добрих справ!

НЕЗАБАРОМ ВСІ ЗІБРАНІ РЕЧІ БУДУТЬ ВІДПРАВЛЕНІ ДО ДИТЯЧОГО ЦЕНТРУ "РАДОНЕЖ"!

Гімназійні зустрічі у родинному колі 2023 - 2024 офіційно відкрито…

#ГімназійніЗустрічі

Детальніше

28.07.2023

З Днем Української Державності!

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24.08.2021 року №423, як свідчення утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення.

Історія української державності – це не 30 років незалежності. І навіть не 100 років, як могло б здатися, якщо починати відлік від Української Народної Республіки, яка постала в 1917 році.

Українській державності – понад 1000 років. У середньовічній Київській Русі вкорінені не тільки культурні, а й державні традиції українців. З того часу походять деякі вагомі атрибути нашої держави сьогодні:

· знак тризуба, який став Державним гербом України,

· назва нашої грошової одиниці,

· прийняття християнства, яке стало найпоширенішим віросповіданням на українських землях, зумовило нашу включеність у європейську цивілізацію ще в Середні віки,

· навіть назва «Україна» вперше згадується в Іпатіївському літописі в 1187 році,

· врешті Київ – політичний і культурний центр Київської Русі – залишається політичним і культурним центром сучасної України. І щоб відчути свою приналежність до спадку Київської Русі, нам сьогодні не потрібно покидати меж ані своєї країни, ані її столиці.

Детальніше

21.07.2023

Колектив Запорізької гімназії №6 висловлює щиру подяку Тайваню за підтримку нашого закладу у воєнний час

Завдяки вашій допомозі, у новому навчальному році, діти будуть забезпечені додатковим мультимедійним обладнанням: документ- камери Epson, конференц-камери Logitech MeetUp. Це ще один крок на покращення освітнього процесу та отримання якісної освіти.

Підтримка України в такі важкі часи, коли російський агресор напав на нашу країну дуже важлива.

Ми цінуємо і завжди будемо памʼятати вашу підтримку!

Children are our future, therefore it is very important to improve the conditions of their educational process. In the conditions of war, we do everything to maintain the level of education. Thanks to Taiwan's help, our children will be provided with additional equipment and this is another step towards quality education for the children of Zaporizhzhia.

The support of Ukraine in such difficult times, when the Russian aggressor attacked our COUNTRY, is very important. We would like to express our gratitude to Taiwan for this.

We appreciate and will always remember that Taiwan is our true great friend.

#台灣 #烏克蘭 #Taiwan #Ukraine #StandwithUkraine #TaiwanStandwithUkraine

https://www.facebook.com/TaiwaninPoland

https://www.facebook.com/mofa.gov.tw

17.07.2023

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ Олег Григорьев ! 

Запорізька гімназія №6 Запорізької міської ради Запорізької області безмежно радіє знайомству з Вами!

Ви гарний приклад для наших дітей!

Дитина, яка відчуває чи бачить добро, мужність та щедрість, сама розвиває в собі ці якості.

Тому, прийміть найщиріші вітання!Бажаємо сил, щоб всі перепони руйнувалися, а вороги боялися! Щоб все найнеобхідніше ЖИЛО В ДУШІ: простір, воля, віра і прагнення до перемоги.

Хай життя дивує, вирує, надихає та радує!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Детальніше

08.07.2023

Проводимо літо з користю  

Читання книг стимулює розумову діяльність людини, покращує пам'ять і підвищує творчий потенціал. Книжка може надихнути на створення проєктів, ідей або отримання будь-якого іншого цінного досвіду. Читання допомагає розширити словниковий запас і підвищити інтелектуальний рівень 

Детальніше

03.07.2023

Випускники 11-х класів отримали атестати і пішли у доросле життя  

30 червня в нашій гімназійній родині відбулася радісна і трохи сумна, але яскрава і урочиста подія. Випускники 11-х класів отримали атестати і пішли у доросле життя. Ми впевнені - Україна має щасливе майбутнє, бо вибудують його такі талановиті, обдаровані, сміливі і свідомі представники молодого покоління! Щасти, вам, випускники! Будьте гідними громадянами, чуйними і милосердними людьми та завжди пам'ятайте рідну Альма Матер! Дорогу здолає той, хто йде! 

Детальніше

01.07.2023

НЕЗЛАМНИЙ ВИПУСК - ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!  

Випускний вечір – одна з перших значних подiй у житті кожної людини.  І ніхто не має права позбавити НАШИХ ДІТЕЙ  свята!

Запорука перемоги  - ЄДНАННЯ та ВЗАЄМОПІДТРИМКА!

Тому, за ініціативи об'єднаної родини Запорізької гімназії №6  та сприяння керівництва міста, ЗАПОРІЗЬКА ГІМНАЗІЯ №6 стала осередком зустрічі випускників 11-х класів Василівського району! 

Детальніше

Детальніше

28.06.2023

З днем Конституції України! 

Сьогодні, 28 червня, відзначають одне з найважливіших свят - День Конституції України.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Дата святкування була встановлена на честь дня підписання Основного закону 28 червня 1996 року. Тож нехай ця дата в календарі не стане для нас порожнім звуком і кожен із громадян з гідністю зможе сказати, що ми справді маємо ту країну, на яку ми заслуговуємо. Нехай вона залишається незалежною і могутньою. Нехай на жовтих полях достигає врожай радості, а блакитне небо ніколи не сховають ні дим, ні хмари гніву. Зі святом нас, із Днем Конституції!

26.06.2023

Просто про складне. 13 мультфільмів про доброчесність, які можна показати дітям

«Нова українська школа» зібрала добірку мультфільмів із посібника й не тільки, які можна показати дітям, аби пояснити, що таке доброчесність, з чого вона складається.

Частина з цих мультфільмів не говорять прямо про доброчесність. Проте вони порушують такі питання як небайдужість, служіння, рівність прав, співпереживання, неконфліктність, без яких неможлива доброчесність.

Детальніше

26.06.2023

С̳Т̳Р̳А̳Т̳Е̳Г̳І̳Я̳ Р̳О̳З̳В̳И̳Т̳К̳У̳ : Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області - 𝐝𝐨𝐧𝐞!   

Добігає завершення поточний навчальний рік. Це період, коли освітяни підводять підсумки роботи та будують перспективні плани на майбутнє.

Тож дуже символічно, що саме зараз до Запорізької гімназії №6 завітали представники вищої керівної ланки у сфері освіти:

заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро Завгородній;

генеральна директорка директорату професійної освіти МОНУ Ірина Шумік ;

заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Виталий Сиволап;

директорка Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Mila Bukharina.

Також на зустрічі були присутні керівники освіти міського рівня:

директорка департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Юлия Погребняк;

керівник ТВО Комунарського району Кинебас Виктория.

Адміністрація закладу, представники педагогічного колективу та представники громади батьків радо вітали поважних гостей.

Детальніше

23.06.2023

Співробітництво Запорізької гімназії № 6 з початковою школою ім. Стефана Жеромскєго м. Наленчув Люблінського воєводства, Республіка Польща   

В рамках реалізації міжнародних угод про співробітництво Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області отримала від початкової школи ім. Стефана Жеромскєго м. Наленчув Люблінського воєводства, Республіка Польща художню, науково-поппуляряну літературу для поповнення нашої медіатеки та з метою ознайомлення з традиціями, культурою, наукою польських партнерів-освітян. В свою чергу, гімназія відправила книжки українською мовою для популяризації рідної мови за кордоном. Дякуємо за співпрацю та продовжуємо міжнародну взаємодію.

Далі буде…

Більше фото

22.06.2023

Play Fest 2023 «Україна надзвичайна»!   

Вітаємо з перемогою!

Ось і завершилась неймовірно цікава та захоплююча мандрівка рідною Україною - Всеукраїнський фестиваль гри, навчання і натхнення Play Fest 2023 «Україна надзвичайна»!

Учні нашої гімназії обрали тему «Надзвичайні люди Запорізького краю», над якою працювали весь рік. Кожен клас підготував невеликий відеоролик про видатну людину нашого краю, в якому розповідається про життя людей. Всього було створено 14 яскравих та пізнавальних сюжетів. Це і біографії людей, і інтерв’ю. Діти разом зі своїми керівниками підійшли творчо та креативно до створення робіт і це, не дивлячись, на складний воєнний час. Діти з захопленістю та цікавістю збирали крупинки про кожну визначну людину щоб донести до нас цікаву та пізнавальну інформацію і відкрити для нас видатних особистостей, які прославляють наш край, і якими можна пишатись.

Тож, вітаємо з перемогою нашу неймовірно талановиту команду, творчих учнів та педагогів з перемогою у номінації «Україна – це ми!» у дитячому проєкті «Україна надзвичайна!» у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення Play Fest 2022-2023! Бажаємо натхнення, творчих злетів, яскравих звершень та майбутніх перемог! 

Повне відео проєктних робіт можливо переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=zJlXiqqgqc

Фото дипломів

16.06.2023

Звіт керівника Запорізької гімназії № 6 за 2022-2023 навчальний рік  

Завершився такий непростий навчальний рік.

Вітаємо усіх, хто причетний, із цією подією.

Сьогодні в онлайн режимі відбувся звіт керівника Запорізької гімназії № 6 за 2022-2023 навчальний рік. До зустрічі долучились представники батьківського комітету кожного класу та педагогічний колектив гімназії.

З гордістю та повагою директор говорив про напрацювання гімназійної родини, досягнення вчителів та учнів, неймовірну підтримку батьківської громадськості.

Щиро дякуємо всім присутнім за високу оцінку роботи.

Звіт директора можна переглянути за посиланням.

Далі буде…

11.06.2023

ЗДІЙСНИ МРІЮ!  

Кожна дитина особлива, по-своєму неповторна й обдарована! Повір в себе!

Дати дітям відчути щастя успіху, збудити в їх серцях почуття власної гідності – ось основна мета щорічної конференції "Твої можливості, людино!"

"ДОРОГУ ЗДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ЙДЕ" - це слоган Запорізької гімназії №6 !

І ми, дорослі, повинні нагадувати це нашим дітям кожного дня!

Р.s. Дякуємо Катерина Грицай, Сергей Ильченко та Дмитрий Гладкий за надану можливість нашим переможцям відвідати КІНОТЕАТР!

До речі, фільм теж був про МРІЇ...НЕМАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО!

Здійсни мрію! Почати діяти – це найскладніше, все інше залежить тільки від наполегливості!

Наші діти найкращі!

Далі буде...

Детальніше

07.06.2023

ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО З ГІМНАЗІЙНОЮ РОДИНОЮ! 

Відбулися перші батьківські збори ПЕРШАЧКІВ! Це подія, на яку чекало так багато людей!

Це те, що об'єднало багатьох заради гідного майбутнього наших дітей та розвитку нашого навчального закладу!

Батьки, ваша наполегливість, любов та бажання найкращого майбутнього для своїх дітей - надихає та об'єднує всіх навколо!

Дякуємо людям, які підтримали та надалі залишаються поряд із нашою гімназійною родиною!

Народні депутати України Геннадій Касай та Сергій Штепа! Вдячні за міцне плече!

Зараз, як і вся Україна, не дивлячись ні на що, Запорізька гімназія №6 об'єднана заради перемоги та щастя наших дітей!

Далі буде..

Детальніше

06.06.2023

Церемонія нагородження переможців XІV міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2023" 

Сьогодні у великій залі Запорізької міської ради відбулася церемонія нагородження переможців XІV міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2023".

Запорізька гімназія № 6 виборола Золоті медалі!!!

Сертифікат автора - переможця XІV міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти" , вчитель біології Божко Неля Анатоліївна.

Сертифікат автора - переможця XІV міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2023", заступниця директора з освітнього процесу Романець Інна Олександрівна.

Диплом колективу Запорізької гімназії № 6 за досягнуті успіхи на XІV міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2023" .

Диплом Запорізькій гімназії № 6 за презентацію досягнень і активну діяльність із підвищення якості національної системи освіти.

Почесна грамота виконавчого комітету Запорізької міської ради колективу Запорізької гімназії № 6 за внесок у розвиток освітньої системи міста Запоріжжя та успішну презентацію перспективного досвіду на міжнародному рівні.

Пишаймося неймовірно!

Детальніше

04.06.2023

ЗВІТ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ЧАСТИНИ КОШТІВ  ЗІБРАНИХ НА ЯРМАРКУ!

Наші хлопці на Запорізькому напрямку вже отримали необхідні речі.

Дякуємо БФ " Крила захисників Украни" за прозорість. 

1. Відеокамера GoPro HERO 9 Black

2. Захисний бокс GoPro для HERO9

3. Додатковий Акумулятор PowerPlant GoPro AHDBT-901 1730 mAh

4. Зарядний пристрій з дисплеєм PowerPlant GoPro DL-AHDBT901 для двох акумуляторів

5. Карта пам'яті Kingston microSDXC 256GB C10 UHS-I Canvas Select Plus (SDCS2/256GBSP)

6.Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 (82RK00NYRA)

7.Зарядна станція EcoFlow River 2 - 300W, 256Wh (River2)

Всього - 47224 грн

Разом наближаємо перемогу!

Детальніше

03.06.2023

Нагородження переможців екологічної акції ЗАПОРІЖЖЯ TОLОKA FESTIVAL!      

02 червня відбулась надзвичайна подія - нагородження переможців екологічної акції ЗАПОРІЖЖЯ TОLОKA FESTIVAL!Наша гімназія ввійшла в десятку найкращих та найактивніших закладів міста!

Тож, вітаємо команду Запорізької гімназії №6 Запорізької міської ради Запорізької області за активну участь у весняній толоці, патріотичну позицію та активний внесок у покращення і розвиток міста Запоріжжя!

Детальніше

                                                                    01.06.2023

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу по гімназії №77-у від 01.06.23 до 1-ого класу Запорізької гімназії №6 Запорізької міської ради Запорізької області на 2023-2024 н.р зараховано 67 учнів.


Зараховано - 67

Вільних місць - 0

01.06.2023

Підсумкова Конференція "Твої можливості, людино!"     

26 травня в нашому закладі освіти відбулася традиційна щорічна підсумкова Конференція "Твої можливості, людино!".

Ми вітали переможців інтелектуальних і творчих конкурсів та з гордістю назвали імена тих, хто знає секрет успіху і створює імідж гімназії, підвищуючи її престиж та рейтинг.

Дуже приємно, що на таке визначне свято до нас завітали почесні гості з теплими та щирими словами привітання: депутати міської ради Сергій Ільченко, Катерина Грицай, Дмитро Гладкий, начальник територіального відділу освіти Комунарського району Вікторія Кінебас.

Детальніше

31.05.2023

Старт випускних вечорів розпочато!    

30 травня Запорізька гімназія наповнилася дитячими голосами та сміхом!

Випускний четвертих класів! Наші учні, випускники початкової школи, разом з батьками і вчителями подарували всім неймовірно яскраве свято!

Колесо яскравого калейдоскопу творчих номерів запустили дев’ять неймовірних ведучих- четверокласників! Яскраві, творчі номери створили справжнє свято прощання з Початковою школою!

Детальніше

29.05.2023

Підсумкова конференція «Твої можливості, людино!»   

Підсумкова конференція «Твої можливості, людино!» в Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області (онлайн трансляція). 

Детальніше

28.05.2023

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ   

27.05.2023 відбувся благодійний ярмарок за ініціативи БФ «Крила захисників України» та з нагоди святкування Дня захисту дітей!

Доброчинна подія об’єднала учнів, вчителів, батьків та гостей заходу і наших постійних друзів – Олена Осланова (керівник БФ «Крила захисників України»), Катерина Грицай та Дарья Грицай на подвір’ї Запорізької гімназії № 6.

На ярмарку можна було придбати солодощі та вироби ручної роботи.

Кожен клас, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Під час ярмарку було зібрано 59 356 грн.

Детальніше

Відео

21.05.2023

ПЕРЕМОГА на загальнодержавному рівні Всеукраїнського конкурсу
"Юний дослідник"  

ВІТАЄМО учня 6-А класу Запорізької гімназії № 6 Заверика Богдана з ПЕРЕМОГОЮ на загальнодержавному рівні Всеукраїнського конкурсу "Юний дослідник"!!!

Фінальний етап конкурсу проходив у місті Києві з 16 по 18 травня 2023 року у змішаному форматі, на якому Богдан виборов почесне ІІІ місце!

Учень нашої гімназії продемонстрував не лише знання з біології, але й творчість та аналітичні навички, які дозволили йому відзначитися серед багатьох учасників конкурсу.

Пишаємось неймовірно!!!!

21.05.2023

Проєкт «Гімназійні зустрічі в родинному колі» знов об’єднує! 

Зустріч з неймовірним мистецтвом хореографії виявилася для батьків та молодших школярів справжньою подорожжю країною чудес!

Казкова атмосфера Запорізького муніципального театру танцю зі своєю казкою-балетом «Русалонька» на мить дала змогу і дорослим і учням поринути у світ дитинства, у таємничий підводний світ пригод і фантазій!

Вистава за мотивами казки Г.Х.Андерсена «Русалонька» - захоплююче хореографічне дійство з відеоінсталяцією та дивовижною музикою, яка всіх мов зачарувала своєю загадковістю!

І знову всі разом! Радісні дитячі очі, теплі обійми однокласників, зустрічі батьків і  можливість обговорити нові креативні ідеї для подальших зустрічей, це дійсно, круто!!! Величезна подяка ініціативній батьківській групі за таку чудову можливість відвідати таку яскраву хореографічну виставу!

Детальніше

18.05.2023

День вишиванки  

«У рідному краю цвітуть вишиванки…»

Кожного року День вишиванки відзначають в третій тиждень четверга у травні. У 2023 році цим днем стало 18 травня. В умовах повномасштабної війни в Україні це свято має особливе значення, оскільки вишиванка є символом незламного українського народу. 

Вишиванка – це предмет гордості українців. Це традиція, яка передавалася з покоління в покоління, попри численні утиски української культури.

Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками, а український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна. Вишита сорочка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона символізує любов у сім’ї, вірність та родинну пам’ять.

Пишаємось, що ми українці! Шануймо народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього українського народу. 

Нехай нас усіх оберігає вишиванка! А у день нашої перемоги усі одягнімо святкову вишиту сорочку і нехай Україна замайорить усіма кольорами!

Пропонуємо до вашої уваги яскравий, теплий та привітальний Play лист з нагоди Дня Вишиванки! Приємного перегляду!

Більше фото

18.05.2023

XIV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2023» 

ПИШАЄМОСЬ НЕЙМОВІРНО!

17 квітня 2023 р. розпочала роботу XIV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2023», яка триватиме до 19 травня 2023 р. в онлайн-режимі.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим рівнем, змістовністю програми з найбільш актуальних питань модернізації сфери освіти, представленим колом професійних освітніх і наукових досягнень, чисельністю учасників усіх ланок системи освіти є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Виставка «Сучасні заклади освіти» вже вдруге проходить в умовах повномасштабного вторгнення рф на територію України. Цього разу Виставка об’єднала 388 професіоналів сфери освіти та науки й презентувала найкращі досягнення.

Експертну оцінку якості робіт проводили науковці й фахівці наукових установ Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

І ось нарешті підбиті підсумки!

Номінація «Формула «4К» в дії: технології формування навичок ХХІ століття»

ЗОЛОТО

Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області, тема «Формування навичок XXІ століття засобами формули «4К»на уроках біології та екології»

Автори: Божко Неля Анатоліївна, учитель біології; Романець Інна Олександрівна, заступник директора з освітнього процесу.

Вітаємо наших талановитих переможців Божко Нелю Анатоліївну та Романець Інну Олександрівну із заслуженою «Золотою медаллю». Бажаємо нових, не менш яскравих, звершень і злетів. Нехай зірка слави не згасає, сили накопичуються, а здоров’я дозволить все це здійснити як найкраще!

Тримаймо освітній фронт і разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

18.05.2023

Відео «Мінна безпека!»

До уваги батьків, дітей, вчителів!

Ми завжди турбуємось про безпеку дітей, але тепер причин для хвилювання стало набагато більше. Адже Україна визнана однією з найбільш замінованих країн у світі. На територіях, де велись активні бойові дії, масово знаходять міни, снаряди та нерозірвані боєприпаси. Натрапити на них можна будь-де: у лісі, в полі, на дорозі та навіть на дитячих майданчиках. Тому зараз ми маємо опанувати нові звички та знання, щоб захистити себе та рідних від мін.

До вашої уваги Play лист з відео «Мінна безпека!»

Дивитись відео

18.05.2023

З Днем вишиванки, дорогі колеги! 

Встає над світом щире сонце вранці

І землю гріє променем ясним.

А я іду по світу в вишиванці.

Я українець! І горджуся цим!

Детальніше

18.05.2023

Обласний відеочелендж УКРАЇНА ВИШИВАНА 

#УКРАЇНА_ВИШИВАНА

Беремо участь в Обласному відеочеленджі УКРАЇНА ВИШИВАНА, присвяченому Всесвітньому дню вишиванки та Дню вишиванки в Україні

Детальніше

Із Днем Вишиванки!

Сорочку мати сину вишивала І душу,

й серце в вишивку вкладала.

Як пам’яті народної відлунки,

На полотні з’являлись візерунки,

Де кожен хрестик – то життєві миті…

Мережила по білому блакиттю,

Лягала ниточка до ниточки мрійливо –

Дитині б долю вишити щасливу,

Щоб оберегом стала для синочка

Руками неньки вишита сорочка.

Детальніше

16.05.2023

Магістральна (НЕ)конференція: «Україна + Польща: світле майбутнє освітніми спільнодіями»

#EdCamp_Poznan #EdCampUkraine

#ТВОІ_КРОКИ

Сьогодні в авангарді сучасної школи — вчителі-митці, генератори творчих ідей, розробники та реалізатори нових навчальних кейсів, активні користувачі та популяризатори інновацій.

І саме таких освітян я зустріла на неймовірній події 13.05.2023 Магістральна (НЕ)конференція:   «Україна + Польща: світле майбутнє освітніми спільнодіями»

Пліч-о-пліч з талановитими, творчими, креативними, невтомними, завзятими освітянами.

Завдяки тому що подію було організовано у змішаному форматі (ОФЛАЙН і ОНЛАЙН), це дало змогу об’єднати освітян з різних куточків світу , об’єднати тих, хто цього прагне, тих які «на одній хвилі ЗМІН». Тому команда менеджерів Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області, а саме Костянтин Липський – директор, заступники з освітнього процесу Інна Романець і Наталія Плотнікова – долучились до події ОНЛАЙН.

Разом наша команда відвідала цікаві сесії колег:

 «Perspective Taking: у чому сила продуктивної взаємодії» - спікер Тетяна Ухіна (Тернопіль);

 «Міжнародний молодіжний проєкт: створення та реалізація»- спікер Оксана Данилова Danylova (Київ).

 «Мистецтво створення: історія обирає героя чи герой обирає історію» - спікер Алла Козенко.

 «Канбан - інструмент професійного зростання педагогів»- спікер Інна Макарець (Рівне).

* Ми переконані, що освіта та освіченість, прагнення донести, запалити, надихнути, підтримати, поділитися ідеями, не мають кордонів.

* Тема моєї сесії: «Цікаві форми освітньої взаємодії України та Польщі»,«Цікаві форми освітньої взаємодії України та Польщі»,Цікаві форми освітньої взаємодії України та Польщі», це чудова нагода поділитися професійними здобутками Запорізької гімназії № 6 з реалізації міжнародних угод в галузі освіти та ввібрати досвід інших.

* Щиро вдячна всім за взаємодію, нові знайомства, цікаві ідеї, професіоналізм та співпрацю.

Окрема подяка організаторам Oksana Slovik і Владислав Сергієнко за те, що зробили подію максимально продуктивною та корисною. 

* Мій розум сповнений, серце змотивоване, руки готові діяти.

Детальніше

14.05.2023

Гімназійні зустрічі в родинному колі!  

ДОБРЕ КОЛИ РАЗОМ!

13 травня… субота…. звичайний вихідний день?

Ні! Тільки не в Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області! Проєкт «Гімназійні зустрічі в родинному колі!» вкотре гуртує і об’єднує  велику гімназійну родину напередодні неймовірного свята «Дня матері!»

Кого в цей раз?

Веселих першачків, справжню спільноту дружніх батьків,  вчителів, креативних ведучих і  звісно, наших постійних друзів – Сергей Ильченко, Катерина Грицай  та Дарья Грицай !

Влаштовуємо відпочинок, плануємо, організовуємо, комунікуємо, радіємо, надихаємося та отримуємо гору позитивних емоцій !

Детальніше

14.05.2023

Х конкурс плакатів, коміксів та саморобок на ЕКОЛОГІЧНУ тематику 

ВІТАЄМО учнів нашої гімназії - переможців Х конкурсу плакатів, коміксів та саморобок на ЕКОЛОГІЧНУ тематику від НТУ «Харківський політехнічний інститут» у номінації «Плакат»:

І місце – Потапова Поліна (11-Б)

ІІ місце – Дубова Єва (10-А)

ІІІ місце – Алексєєва Ярослава (6-В)

ІІІ місце – Шептій Аліна (11-В)

В цьому році організатори конкурсу - Кафедра хімічної техніки та промислової екології ХПІ та студентське наукове товариство «Я – еколюдина» отримали 2418 робіт: 235 - у номінації «Комікс», 1404 - у номінації «Плакат» та 779 - у номінації «Саморобка». Учні з різних куточків України поділилися своїм баченням екологічних проблем та шляхів їх вирішення. Дякуємо організаторам конкурсу, який привернув увагу до екологічних проблем і сприяв розкриттю творчого потенціалу учнів!

14.05.2023

Дорогі жінки! Милі наші мами!
Від щирого серця вітаємо вас зі святом – Днем матері! 

Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося ми знаємо, що материнське серце все відчуває – про все знає. Мама завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок, незважаючи на те, скільки нам років. Немає людини ближче і рідніше!

Прийміть наші найщиріші вітання зі святом! Бажаємо вам усім міцного здоров’я, родинного тепла, любові та справжнього людського щастя. Хай ваші діти – найкращі і найгарніші у світі – приносять вам лише радість та втіху!

Чарівні матусі, до вашої уваги теплі та зворушливі відеопривітання від ваших діточок! 

Приємного перегляду

11.05.2023

Магістральна (не)конференція EdCamp у Польщі в
Університеті імені Адама Міцкевича в Познані

Пишаємось неймовірно!

EdCampLutsk/Poznan, 13 травня, м. Познань, Польща

 Чи може на заваді стати відстань, якщо хочеться щось важливе робити разом?

 Чи можуть кілометри бути перешкодою, якщо думки є близькими?

Хочемо поділитися з вами чудовою новиною!

Команда менеджерів Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області (Костянтин Липський – директор та заступники з освітнього процесу Світлана Іванісова, Інна Романець та Наталія Плотнікова) 13 травня 2023 року будуть брати участь у неймовірній події: Магістральній (не)конференції EdCamp у Польщі в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані. Тема: «Україна+Польща: світле майбутнє освітніми спільнодіями». На конференції будуть розглядатися питання про взаємодію та співпрацю, спільні проєкти, комунікацію з освітянами й освітянками інших країн.

Пишаємось тим, що Світлана Іванісова є спікером горизонталі "Взаємодія та співпраця".

Детальніше

11.05.2023

МЕДІАГРАМОТНІСТЬ - КЛЮЧОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ СУЧАСНЇ ЛЮДИНИ!

Медіаграмотність — частина медіаосвіти, що дозволяє споживачам критично аналізувати медіаповідомлення, аби бачити там пропаганду, цензуру, однобокість, свідомо сприймати й критично тлумачити інформацію, відділяти реальність від її віртуальної симуляції, осмислювати владні стосунки, міфи й типи контролю, які вони культивують, причини таких дій, а також розуміти структурні елементи, які впливають на інформацію.

Саме для того, щоб з’ясувати, що таке медіаграмотність, чому потрібно бути медіаграмотним та з метою підвищення професійного розвитку педагогічних працівників інформаційно-цифрової, мовно-комунікаційної та інноваційної компетентностей, медіаграмотності та імплантування набутих знань до освітнього процесу, поширення досвіду впровадження медіаграмотності в освітньому просторі закладів освіти міста 11 травня 2023 року у Запорізькій гімназії № 93 Запорізької міської ради відбувся міський захід «Медіаграмотність як складова інформаційно-цифрової компетентності педагога», який проходив у змішаному форматі.

Вчителі нашої гімназії, а саме представники від кафедр: Божко Неля Анатоліївна, Клауснітцер Вікторія Олексіївна, Лягуша Галина Петрівна, Михайлова Оксана Миколаївна, Савостіна Тетяна Миколаївна, Щеголеватих Ольга Дмитрівна, Кузнецова Олена Валеріївна долучились до онлайн формату та мали змогу ознайомитись з досвідом вчителів щодо впровадження медіаграмотності як на уроках, так і в позакласній роботі.

Дякуємо організаторам та педагогам Запорізької гімназії №93 за високий професіоналізм, цікаву інформацію та готовність поділитись своїм досвідом!

#Практикуємо_медіаграмотність_у_ЗГ_93

Детальніше

09.05.2023

День Європи 2023

Цьогоріч Україна вперше за двадцять років долучається до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті.«Багато років тому на нашому континенті була встановлена традиція святкування саме 9 травня Дня Європи — для відзначення досягнутих миру та єдності. Сьогодні єдність на нашому континенті наближає нас до відзначення першого дня нашого миру. І правильно буде разом з усією вільною Європою відзначати День Європи, — зазначив Володимир Зеленський на офіційному Телеграм-каналі. — Сьогодні я підписав відповідний указ, і щороку відзавтра 9 травня ми будемо вшановувати нашу історичну єдність — єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм. Єдність, яка наближає мир».

Вже другий рік поспіль Україна відстоює на полі бою свою незалежність від «руського міра», самобутню ідентичність та своє європейське вільне майбутнє.

І сьогодні ми боремось проти рашизму. Ми захищаємось зараз разом з вільною Європою – нашою союзницею, і наша з нею єдність – наближає наш день перемоги, наш перший день миру. 

09.05.2023

День пам’яті та примирення  

"Не загасити пам'яті вогонь....."

08 травня в усьому цивілізованому світі відзначається День пам’яті та примирення, який є нагадуванням про обов’язок шанувати подвиги наших предків у Другій світовій війні, зберігати споконвічні цінності миру, свободи та гідності!

Ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, кожного, хто став жертвою гітлерівського режиму. Ціна перемоги надто гірка – скалічені долі, смерть, руйнування і біль.

У Другій світовій війні Україна втратила понад 8 мільйонів людей. Нині ж вона знову бореться з жорстоким і підступним ворогом не лише за свою свободу і незалежність, а й за мир та справедливість у всьому світі. Ми не маємо права забути тих, хто захищав і зараз захищає нашу землю.

Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну під час Другої світової війни! Шануємо тих, хто відстоює нашу незалежність сьогодні!

Детальніше

07.05.2023

Всеукраїнський інтернет-конкурс «Життя домашніх тварин»  

ВІТАЄМО з перемогою у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Життя домашніх тварин» учнів 5-х класів нашої гімназії:

І місце: Давиденко Соф’я (5-А), Капля Максим (5-А), Король Вероніка (5-А), Дмитренко Максим (5-Б), Жестков Дмитро (5-В), Скляр Марія (5-Г)

ІІ місце: Кобзар Артем (5-А), Павленко Дар’я (5-Б), Наумов Кирило (5-Б), Глагол’єв Артем (5-В), Сєрова Еліана (5-В) 

ІІІ місце: Нагула Іван (5-А), Лавро Іван (5-А), Матюшенко Яна (5-А), Стаценко Валерія (5-А), Пірковець Нікіта (5-А), Желябовський Тимур (5-Г) 

«Ми у відповіді за тих, кого приручили», - так написав Антуан де Сент-Екзюпері у книзі «Маленький принц». І це добре розуміють наші п’ятикласники. На уроках з інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» вони з захватом розповідали про своїх улюбленців, (були навіть мурахи), і ділилися інформацією догляду за ними. 

07.05.2023

Проєкт «Гімназійні зустрічі в родинному колі» триває! 

Цього разу місцем зустрічі був кінотеатр імені Маяковського. 

Прем’єра фільму— чудова нагода відвідати кінотеатр у колі друзів!

І завдяки активу батьків гімназії, 6 травня, учні 8-10 класів і вчителі із задоволенням використали цю нагоду! Прем'єра, дійсно, була такою, що всім нам створювала настрій. Ми всі разом опинилися у неймовірному світі фантастичних пригод разом з героями фільму ВАРТОВІ ГАЛАКТИКИ 3. Реальні почуття та емоції, викликані переглядом фільму та зустріччю з друзями, по-справжньому створили атмосферу позитиву і такого, важливого для всіх, живого спілкування!

За останній рік наші учні, батьки і вчителі, здебільшого, перейшли в інший формат соціальної взаємодії — мережеве спілкування. Спільний проєкт справжнього партнерства батьків і вчителів, «Гімназійні зустрічі в родинному колі», нагадує всім про важливість і необхідність щирих емоцій, поглядів, почуттів, цінностей і дружньої підтримки!

Детальніше

05.05.2023

Обласний заочний конкурс наукових рефератів
"Техногенне середовище і здоров'я людини"

Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ (ІІІ МІСЦЕ) в обласному заочному  конкурсі наукових рефератів " Техногенне середовище і здоров'я людини" ученицю  10-А класу Пасічник Софію та вчителя Гоголенко Оксану Анатоліївну     

03.05.2023

#Україна_Надзвичайна #PlayFest2023
#Надзвичайні_Люди_Запорізького_Краю 

Надзвичайні люди Запорізького краю!

Край Запорізький - дивовижна історична та природна перлина нашої країни. Тут насправді переймаєшся духом нестримного Дніпра, солодким повітрям козацької вольниці, повагою до стійкості вікових дубів-велетнів. Ця земля народжувала героїв, чиї подвиги оспівувалися у піснях та легендах.

В рамках щорічного фестивалю Play Fest "Україна надзвичайна" наші гімназисти ознайомлять з видатними людьми Запорізького краю. Учні 6-Б класу підготували цікаву розповідь про одну з найяскравіших зірок на сучасній українській естраді, Альошу, відому і талановиту співачку, композиторку та авторку пісень.

Приємного перегляду

В рамках щорічного фестивалю Play Fest "Україна надзвичайна" наші гімназисти ознайомлять з видатними людьми Запорізького краю. Однією з небагатьох зіркових актрис, яку знають покоління українців, є Ольга Сумська, відома Народна артистка України, відома актриса, телеведуча, про яку розповість учениця 6-В класу Ярослава Алєксєєва.

Приємного перегляду

В рамках щорічного фестивалю Play Fest "Україна надзвичайна" наші гімназисти ознайомлять з видатними людьми Запорізького краю. Марія Король, учениця 6-В класу, представить цікаву історію про українську письменницю, поетесу, членкиню Національної спілки письменників України, учасницю багатьох творчих проектів Запорізького краю, Вікторію Забаву.

Приємного перегляду

Професія археолога творча: тут можна застосувати свою здатність живої уяви і “створити” як перед самим собою, так і перед іншими людьми картину світу людського минулого. Для цього необхідно володіти логічним мисленням і великою винахідливістю. В рамках щорічного фестивалю Play Fest "Україна надзвичайна" учні 8-В класу занурять всіх у дивовожний світ археології та познайомлять з видатним істориком, археологом, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету Єльніковим Михайлом Васильовичем.

Приємного перегляду

03.05.2023

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Юний дослідник"

ВІТАЄМО з ПЕРЕМОГОЮ в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Юний дослідник" учня 6-А класу нашої гімназії Заверика Богдана - І місце!!!! Пишаємось неймовірно!!!! 

02.05.2023

Всеукраїнський освітній проєкт «День з професором»

Інформація для учнів 7-11 класів!

В період з 02 по 30.05.2023 МАН України під егідою ЮНЕСКО проводить науково-популярні лекції в рамках Всеукраїнського освітнього проєкту «День з професором».До участі запрошуються здобувачі освіти 7-11 класів.

«День з професором» — це онлайн-проєкт, у якому науковці простими словами розповідають про фізику чи філологію, нанотехнології чи робототехніку!

Ні-ні, це не нуднющі лекції про другий закон Ньютона чи роздуми про еукаріотів і прокаріотів. Ми — про живу й практичну науку: обговорюємо астрономічні фейки та свіженькі теорії змов, розбираємося в агресивних рослинах, програмуванні роботів і молекулярних ножицях.

Словом, розповідаємо про наукові цікавинки, яких не знайдеш у підручниках!

Покликання на реєстрацію: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeAUsh7oJyhdE.../viewform

01.05.2023

Дружний і згуртований колектив педагогів, батьків та учнів Запорізької гімназії № 6 вітає Липського Костянтина Валентиновича зі святом «День директорів шкіл»! 

Щирі вітання!

НАЙКРАЩІ ДІТИ! ПОТУЖНІ БАТЬКИ! ЛЮБЛЯЧІ ВЧИТЕЛІ! 

Кого не вистачає у цьому списку?

НАЙКРАЩИЙ ДИРЕКТОР! І у нас він є! 

Дружний і згуртований колектив педагогів, батьків та учнів Запорізької гімназії № 6 вітає Липського Костянтина Валентиновича зі святом «День директорів шкіл»

Робота директора дуже особлива. Водночас потрібно бути і адміністратором, і лідером, і педагогом і просто високоорганізованою людиною.

І нашому директору це точно до снаги!  Із задоволенням вітаємо Вас у цей день!

Бажаємо завжди впевнено діяти і оптимістично дивитися  лише вперед, а наш згуртований колектив буде завжди Вашою надійною опорою.

Бажаємо впевнено рухатися до нових звершень!  Будьте успішні у всіх своїх починаннях! 

Нехай учні радують Вас, керівництво цінує, а ми разом з Вами будемо тримати наш стрій!

Мудрих і виважених рішень! Будьте здорові і щасливі! 

З повагою до Вас, наша дружня спільнота! 

Детальніше

01.05.2023

Проєкт “Flowers4school”. Другий етап - офіційно відкрито!

Другий етап - офіційно відкрито!

22 січня, в День Соборності України, учні, батьки і вчителі Запорізької гімназії №6 об'єднали свої зусилля і всі разом, злагоджено висадили морозостійкі цибулини квітів на ділянці навчального закладу. Понад 5 млн цибулин тюльпанів у 24 областях України, завдяки проєкту “Flowers4school” висадили 10082 школи!

Згадаємо, як це було - https://youtu.be/b0m-8fLy9mE

Другий етап - офіційно відкрито!

За рахунок благодійних внесків проєкт “Flowers4school” планує закупити 100+ млн цибулин голландських тюльпанів, щоб кожна школа загальної середньої освіти в Україні отримала по 10 тис. цих весняних квітів і школярі разом із вчителями висадили їх на клумби.

Окрім соціальної складової, “Квіти для школи” – це чудова можливість повністю змінити зовнішній вигляд шкільного подвір`я, прикрасивши його такою кількістю тюльпанів.

Тож запрошуємо Вас долучитися до проєкту й зробити свій внесок у підтримання емоційного стану діток, щоб попри війну дати їм теплі спогади про шкільні роки.

ДОЛУЧАЙТЕСЬ!

Перейдіть на сайт Flowers4school за лінком:

https://flowers4school.com/zaporizka-gimnaziya-%e2%84%96.../

Натисніть КНОПКУ “ПІДТРИМАТИ”.

10 гривень внеску = 1 цибулина.

ДОПОМОЖІТЬ Запорізькій гімназії № 6 зібрати кошти на 10 000 цибулин.

27.04.2023

Обласний етап Міжнародного екологічного конкурсу на тему «ДУША СЕЛА»

Радо звітуємо!

Очікувана перемога !

Наші маленькі майстрині зі своїми неймовірними креативними поробками на обласному етапі Міжнародного екологічного конкурсу на тему «ДУША СЕЛА» отримали найвищу оцінку!

Родіна Дарина, 3-В клас 1) Екологічна сумка для сучасних патріотичних сільських панянок «Бойовий гусак ЗСУ» I місце 2) В’язана варіація з натуральних ниток традиційної української «Ляльки-берегині». I місце
Кириленко Олена, 4-А клас Екологічна сумка «Мрія з дитинства» I місце 

Щиро вітаємо вчителів та учениць ! Впевнено рухаємося далі!

Роботи вирушили на Всеукраїнський конкурс!

Детальніше

27.04.2023

#Надзвичайна_Україна #PlayFest2023
#Надзвичайні_Люди_Запорізького_Краю 

Театр – це територія кохання, яка збирає людей, які не бажають жодного насильства. А навпаки, які прагнуть діалогу, вважають, що всі проблеми потрібно вирішувати мирним шляхом. 25 лютого 2012 року на театральному небосхилі Запоріжжя спалахнула ще одна зірка – Новий театр.

У кожній новій роботі цього творчого колективу є неповторна чарівність та «родзинка», яких ви ніколи не знайдете у постановках інших театрів. Дуже тішить, що колись до театру приєдналися чудові майстри – заслужені артисти України Надія Стадниченко та Віктор Гончаров. Приємно, що молодь пізнає якісь речі на цій території кохання та творчості, а потім застосовує цей досвід у інших театрах.

В рамках щорічного фестивалю Play Fest "Україна надзвичайна" наші гімназисти ознайомлять з видатними людьми Запорізького краю.

Театр – це територія кохання, яка збирає людей, які не бажають жодного насильства. А навпаки, які прагнуть діалогу, вважають, що всі проблеми потрібно вирішувати мирним шляхом. 25 лютого 2012 року на театральному небосхилі Запоріжжя спалахнула ще одна зірка – Новий театр.

У кожній новій роботі цього творчого колективу є неповторна чарівність та «родзинка», яких ви ніколи не знайдете у постановках інших театрів. Дуже тішить, що колись до театру приєдналися чудові майстри – заслужені артисти України Надія Стадниченко та Віктор Гончаров. Приємно, що молодь пізнає якісь речі на цій території кохання та творчості, а потім застосовує цей досвід у інших театрах.  До Вашої уваги цікаве інтерв'ю з директором театру, актором, режисером Владиславом Лебедєвим, яке провів учень 5-В класу Сергій Філь

Приємного перегляду

26.04.2023

Пам'яті Чорнобильської трагедії

Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. Вона стала найбільшою в історії ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків, так і за економічними збитками та впливом на довкілля. Вибух на четвертому енергоблоці спричинив зростання радіаційного рівня до межі, в 30-40 разів більшої, ніж під час вибуху в Хіросімі в 1945 році.

Пам'ятаємо і впевнені, що питання глобальної ядерної безпеки має залишатись нагальним для всього суспільства світу, усвідомлюючи ризики, що несе за собою використання навіть «мирного атому».

Детальніше

26.04.2023

Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста - 2023»    

ВІТАЄМО з ПЕРЕМОГАМИ учнів нашої гімназії у Всеукраїнському юнацькому фестивалі «В об’єктиві натураліста - 2023 » на тему: «Дика природа»!!!!

ОБЛАСНИЙ етап:

І місце - учень 10-Б класу Остапенко Дмитро (номінація "Фото")

ІІ місце - учениця 7-А класу Міхтєєва-Маснік Анджеліна  (номінація "Фото")

ІІ місце - учениця 10-Б класу Чернова Злата (номінація "Анімація")

ІІІ місце - учениця 10-Б класу Чернова Злата (номінація "Відео")

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ етап:

ІІІ місце - учень 10-Б класу Остапенко Дмитро (номінація "Фото")

Детальніше

25.04.2023

Весняна екологічна TOLOKA FESTIVAL 2023   

Весняна екологічна TOLOKA FESTIVAL 2023, за ініціативи Анатолія КУРТЄВА, рушила з подвір’я Запорізької гімназії №6  нашим містом!

Батьківська громада гімназії вирішила прикрасити шкільне подвір’я молодими деревами. 

З питання вибору рослин звернулися до фахівців Запорізького ботанічного саду. За рекомендацією Ірини Юріївни Артюх - Савлучинської, для створення алеї дерев, були обрані стрункі красуні берези.

Береза – дерево, яке потребує вологи,  що як раз є особливістю ґрунту на території закладу. 

Для декорування центрального входу обрали вічнозелені смарагдові туї і ялівці.

До висадки дерев також долучився в. о. міського голови Анатолій Куртєв та депутати Запорізької міської ради Катерина Грицай, Дмитро Гладкий, Інна Пенчук.

Вирій емоцій супроводжував свято! Багато радісних, яскравих фото світлин зробили діти та дорослі біля своїх берізок! Це була чудова нагода для учнів,  наживо зустрілися із своїми однокласниками і разом висаджували алею берізок, якій батьки вже дали назву «Алея світла та надії!»

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у весняній толоці!  Ми самі робимо наше місто чистим і прекрасним та водночас надійним тилом для наших мужніх захисників!

Далі буде….

Детальніше

Долучайтеся до відеоперегляду яскравих моментів старту Великої толоки з подвір’я Запорізької гімназії № 6!

До вашої уваги ПЛЕЙ-ЛИСТ «Алея світла та надії!»

Переглянути

Репортаж

24.04.2023

Привітали захисників з Великоднем  

Акція «Великодній кошик на фронт» успішно завершена

Смаколики, гігієнічні набори та обереги вже вирушили на лінії фронту, військовим частинам та артилерійським бригадам

Детальніше

24.04.2023

#Україна_Надзвичайна #PlayFest2023

#Надзвичайні_Люди_Запорізького_Краю  

Край Запорізький - дивовижна історична та природна перлина нашої країни. Тут насправді переймаєшся духом нестримного Дніпра, солодким повітрям козацької вольниці, повагою до стійкості вікових дубів-велетнів. Ця земля народжувала героїв, чиї подвиги оспівувалися у піснях та легендах. 

В рамках щорічного фестивалю Play Fest "Україна надзвичайна" наші гімназисти ознайомлять з видатними людьми Запорізького краю. Завадська Таісія, учениця 1-А класу, поділиться історією про свого тренера з карате Кіокушин Айрапетяна Еріка Мартиновича. 

Приємного перегляду

В рамках щорічного фестивалю Play Fest "Україна надзвичайна" наші гімназисти ознайомлять з видатними людьми Запорізького краю. Дівчатка 1-Б класу, Сокирко Кіра, Гридасова Злата, Головіна Анастасія, Бевз Марія поділяться захоплюючою розповіддю про українську легкоатлетку, майстра спорту міжнародного класу,паралімпійську чемпіонку Марію Помазан. 

Приємного перегляду

В рамках щорічного фестивалю Play Fest "Україна надзвичайна" наші гімназисти ознайомлять з видатними людьми Запорізького краю. Учні 5-А класу поділились цікавим інтерв'ю з запорізькою талановитою художницею, мисткинею та терапевтинею Ксенією Доброчинською.

Приємного перегляду

22.04.2023

Челендж "Чисте Запоріжжя в наших руках!" 

За ініціативою Комітету Самоврядування в нашій гімназії було організовано та проведено челендж "Чисте Запоріжжя в наших руках!". Захід присвячений Дню довкілля. До вашої уваги результати челенджу. Дякуємо всім активним, свідомим і ініціативним гімназистам та класним керівникам!

Детальніше

Ще відео

21.04.2023

Інформація для підвищення рівня обізнаності учнівської молоді в питаннях законодавства про працю, зокрема, щодо незадекларованої праці та ризиків потрапляння до трудового рабства 

Дізнайтесь:

«Примусова праця: як розпізнати та уникнути»;

«Переваги офіційного працевлаштування»

Інформаційно-роз’яснювальні матеріали Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Детальніше

20.04.2023

Друге місце в обласному конкурсі відеороликів "Чарівними місцями"  

Наше шкільне телебачення АМ-ТV працює та перемагає! Почесне друге місце в обласному конкурсі відеороликів "Чарівними місцями" вибороли Звонарьова Софія та Вітлюк Мар'яна! Вітаємо! Так тримати!!! 

Детальніше

16.04.2023

Всеукраїнський благодійний освітній проєкт Flowers4School

Радо звітуємо!

Всеукраїнський благодійний освітній проєкт Flowers4School у Запорізькій гімназії №6 триває!

Гіацинти - це перші квіти, які стали мешканцями нашого квітника «Квіти перемоги!»

Згодом, не лише примхливе сонечко, а й сонечко з нарцисів на нашому квітнику пробудило яскраві червоні тюльпани і небесно блакитні мускарі!

Радіємо різнокольоровим барвам нашого квітника і з нетерпінням чекаємо пробудження нових мешканців!

#flowers4school


Далі буде…

16.04.2023

Вітання з Великоднем від нашої дружньої гімназійної родини! 

Другий рік поспіль українці святкують Світле Христове Воскресіння в умовах війни. Замість “веселих свят” тепер кожен з нас бажає своїм близьким та друзям спокійних та мирних днів. Наскільки б не було складно, важливо знати, що це свято є символом перемоги життя над смертю і добра над злом.

Особливі вітання сьогодні для наших мужніх і незламних воїнів. За ініціативи відомої волонтерки, письменниці Олени ШЕВЧУК та голови центру національних культур «Еллада» Наталії ЗУРНАЧІДІ, батьки , учні і педагогічний колектив гімназії вкотре активно долучилися до благодійних акцій «Великодній кошик для солдата». Багато чудових подарунків – смачних святкових пасочок і різноманітних смаколиків відправили до військового шпиталю нашим бійцям. А ще чуттєві, зворушливі листівки не тільки написані власноруч, а й креативні електронні листівки з побажаннями якнайшвидшої перемоги і скорішого повернення додому до своїх близьких!

До такої важливої ініціативи долучилася депутат Запорізької міської ради Катерина ГРИЦАЙ, яка привітала всіх присутніх теплими словами і подякувала за підтримку наших воїнів, які мужньо боронять нашу країну. 

Нехай це величне свято наповнить кожне серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя, добро та мир нашій Україні! 

Приємного перегляду 

https://www.youtube.com/playlist...

15.04.2023

Операція "Пасочка" продовжується! 

Операція "Пасочка" продовжується!

Ви знаєте, як гарно розпочався день? З Наталя Зурначіді їхали до шостої гімназії за великодніми кошиками для пораненихнас чекав величезний сюрприз! В актовій залі зібралися діти, батьки, вчителі, щоб передати слова подяки мужнім котикам, що знаходяться на лікуванні в запорізькому військовому госпіталі. А всі разом вони зібрали неймовірно гарні коробочки з пасочками та різними смаколиками, малюнками, побажаннями бійцям! Всі в одному пориві, з гарячим серцем, з мрією про Перемогу!

...а в госпіталі, коли хлопці побачили всю цю красу, - посміхалися і казали, що їм є за що стояти, за що воювати!

Шоста гімназія - ви, як завжди, залишаєтеся гарним прикладом виховання, патріотизму для багатьох! А разом з вами ми всі -  надійний тил для наших військових!

Слава Україні!

Детальніше

11.04.2023

Обласний Всеукраїнський гуманітарний конкурс-виставка
"Космічні фантазії"

Наші учні під керівництвом вчителя інформатики Ольги Щеголеватих взяли участь у цьогорічному обласному Всеукраїнському гуманітарному конкурсі-виставці "Космічні фантазії" і посіли призові місця: Волошко Марія, Король Марія, Алексєєва Ярослава - І місце, Руденко Софія, Шаповалова Меліса - ІІІ місце. Ревюк Софія нагороджена Дипломом учасника. Вітаємо наших переможців та вчителя за вагомий внесок у виховання творчо обдарованої молоді! 

Детальніше

11.04.2023

Обласний заочний відкритий конкурс юних фотоаматорів «Фото-бліц» 

Наші гімназисти взяли участь в обласному заочному відкритому конкурсі юних фотоаматорів «Фото-бліц» і здобули призові місця в молодшій віковій категорії в номінації "Експериментальне фото": Кочка Марія - І місце, Аданая Аріна - І місце, Малець Милослава - ІІ місце, Горохов Іван - ІІІ місце.

Вітаємо переможців! Дякуємо Катерині Халак, заступнику директора з виховної роботи, за підготовку та супровід учнів.

Детальніше

10.04.2023

Участь в конкурсі поетичного перекладу 

Вітаємо Свириденко Олену Миколаївну та Андрієвську Еллу Анатоліївну, вчителів англійської мови, за підготовку Матюшко Карини (10-Б клас) та Безкурської Таїсії (10-В клас) до участі в конкурсі поетичного перекладу, який проводився на факультет і іноземної філології Запорізького національного університету.

Дякуємо учням та вчителям за участь! Пишаємося вами!

Детальніше

10.04.2023

Перемога в конкурсі есе "Мій Шевченко"

Вітаємо Титаренко Владиславу, ученицю 11-А класу, з перемогою в конкурсі есе "Мій Шевченко" (Диплом ІІ ступеня) та Кочергіну Світлану Віталіївну, вчителя української мови та літератури за високий професіоналізм, формування та розвиток творчо обдарованої молоді. 

Гімназія пишається вами! 

10.04.2023

До уваги випускників! 

Для реєстрації вступникам потрібно завантажити в персональному кабінеті копій документів, які б відповідали встановленим зразкам.

Про це нагадує Український центр оцінювання якості освіти.

В УЦОЯО просять вступників і вступниць звернути особливу увагу на те, що в разі ненадання тих чи тих копій документів або надання копій, що не відповідають вимогам, у реєстрації буде відмовлено.

В Українському центрі оцінювання якості освіти опублікували перелік країн та міст, в яких буде можливість пройти національний мультитест.

Список населених пунктів не остаточний, адже перемовини з окремими установами та організаціями ще тривають.

Попри те, що перелік міст для проходження НМТ розширено, є обмеження щодо кількості місць у спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, запропонованих закордонними партнерами. Тож у разі вичерпання місць у певному місті воно стане недоступним для вибору. Зважайте на те, що в деяких містах/країнах тестування буде проведено тільки під час додаткової сесії. Радимо не зволікати з реєстрацією.

07.04.2023

Всесвітній День здоров'я 

Сьогодні Всесвітній День здоров'я! Ми щорічно проводимо флешмоб "Кольори здоров'я".

Ми знаємо 5 аспектів здоров'я: духовно-емоційне, соціально-психологічне, інтелектуальне, фізичне й особисте. Є декілька поглядів на ці аспекти, але всі вони зазначають саме ці основи.

Учні 1-11 класів нашого закладу освіти створили неймовірну інформаційну дошку, де поділилися своїми думками та матеріалами про те, що означає БУТИ ЗДОРОВИМ.

https://padlet.com/kuznetsovaov/padlet-70xyi2uxennp4947

06.04.2023

ВІДКРИТТЯ МЕДІАТЕКИ!📚🧩👧👶

У нашій гімназії відбулось урочисте  відкриття сучасної Медіатеки.🎉 Простір створений за ініціативи Наталії ГОЛОВАЧ, 👩🏫 та підтримки колег є осередком спілкування та цікавих зустрічей для саморозвитку учнів та формування їх національної ідентичності. Тут збережено дух книг,📙 які тепер читаються по-новому, з використанням технологій, електронних бібліотек. 👍

На свято завітали почесні гості, які вболівають за наше майбутнє та допомагають дітям: виконуючий обов‘язки міського голови міста Запоріжжя, заступник міського голови, голова постійної діючої комісії з питань освіти, народний депутат України, депутати Запорізької міської ради, начальник ТВО Комунарського району.👼

 Дякуємо 🤝 Анатолій КУРТЄВ  Геннадій КАСАЙ Катерина ГРИЦАЙ  Сергій ІЛЬЧЕНКО, Олена ШЕВЧУК  Наталія ЗУРНАЧІДІ за цінні та корисні подарунки.🎁🎈

  Особливою приємною несподіванкою 🤗 став візит Виконуючого обов'язки міського голови Анатолія Куртєва.

Приємною звісткою для нас було те, що Анатолій КУРТЄВ повідомив про розроблену проєктно-кошторисну документацію 📑 для ремонту 🚧 великого укриття Запорізької гімназії № 6, розрахованого на 700 осіб.👍

Це ПЕРША ️ зустріч в стінах школи.🏫 Дякуємо за слова підтримки і обіцяємо врахувати всі зауваження.👌

Відома журналістка, волонтерка, казкарка Олена ШЕВЧУК занурила нас у казкову 😇 атмосферу і презентувала всім присутнім свою нову казку про пса Патрона.🐶

Запорізькі рятувальники 🧑🚒 🚒 провели цікаві та пізнавальні заняття з мінної безпеки.️ Ознайомили учнів з правилами поводження з вибухонебезпечними предметами. 🧨

 Родзинкою 🥳 заходу став візит гостя, на якого чекали всі діти  - це пес Патрон! 🐶👍

 Дякуємо всім і кожному, хто долучився до реалізації проєкту.🤝

 Це все заради наших дітей 👨👩👧👦 та нашої Перемоги!

06.04.2023

Річниця звільнення м. Бучі 

31 березня 2023р.  в Україні була річниця звільнення м. Бучі. Місто, яке, за один місяць знаходження під окупацією, втратило близько 600 людей, серед яких були діти. Місто, яке першим показало нам усім справжнє лице окупантів: вбивство мирних жителів, катівні, братські могили і неприбрані трупи на вулицях….Жах і реальність ХХІ століття!

Цій трагічній події була присвячена виховна година у 8-В класі. Семен Бургазли і Богдан Шишка підготовили презентацію, Софія Почтарь знайшла в інтернеті анімаційний фільм «Буча», Софія Злобіна і Богдан Луганський прочитали вірші, присвячені цій трагічній події. Свої враження від почутого  учні відтворили на віртуальній дошці.

Вічна пам’ять тим, хто загинув! Вічна пам’ять і слава тим, хто віддав своє життя за Україну! Слава тим, хто боронить нашу землю від окупантів-катів! Слава Україні!

Детальніше

06.04.2023

VІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття» 

5-6 квітня 2023 року в режимі онлайн відбулася VІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».

У конференції (очний етап) прийняв участь 161 учасник, але право доповідати було надано лише 108 учням, які вийшли переможцями у заочному турі.

Робота Всеукраїнської конференції була представлена чотирьома секціями.

Учень нашої гімназії, 10-ти класник Остапенко Дмитро став не тільки учасником даного заходу, а й виборов право представити свій науковий проект у Секції №1. Тема з якою виступав гімназист є вкрай актуальною і сучасною: ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ТАКТИК ВОЄННИХ КОЗАЦЬКИХ КАМПАНІЙ XVII СТ. З ВОЄННИМИ КАМПАНІЯМИ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ ПІД ЧАС РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ 2014-2023 РР.

Доповідь Дмитра визвала неабиякий інтерес у конкурсантів та журі.

Дмитро не тільки достойно захистив свій проєкт, а й став найактивнішим учасником дискусії і задав найбільшу кількість запитань учасникам конференції.

Так тримати! Творчої наснаги!

Детальніше

06.04.2023

Українсько-Єврейська Зустріч: погляд у майбутнє – 2023 

Увага вчителям та учням загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій та ліцеїв!

Канадська недержавна організація Ukrainian Jewish Encounter оголошує ІІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка.

Цього року тема Конкурсу: «Українсько-Єврейська Зустріч: погляд у майбутнє – 2023».

Прийом малюнків триватиме до 1 грудня 2023 року. Оголошення переможців відбудеться у січні 2024 року.

Ознайомитися із результатами попередніх Конкурсів можна за цими посиланнями:

2022

https://ukrainianjewishencounter.org/.../nagorodzhennya.../

2021

https://ukrainianjewishencounter.org/.../%d0%be%d0%b3%d0.../

https://youtu.be/QX9Yi1X3NQI

06.04.2023

МІННА БЕЗПЕКА 

Актуальною темою сьогодення, на жаль, залишається війна. Проблема небезпеки від зброї та вибухонебезпечних речовин є гострою і в Україні.

Сьогодні для учнів 1-4 класів пройшов цікавий тренінг, який провела сертифікований тренер з мінної просвіти Ібрагімова Флора у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та підтримки БО «Українська освітня платформа».

Детальніше

У воєнний час треба володіти навичками, які допоможуть зберегти життя. Тому важливими є обізнаність та наявність умінь правильно зреагувати на певну ситуацію, убезпечити своє життя і здоров’я. Саме з цією ціллю тренер з мінної просвіти Малафєєва Анастасія у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та підтримки БО «Українська освітня платформа»06.04.2023 провела для учнів 5-8 класів Запорізької гімназії № 6 цікавий тренінг «МІННА БЕЗПЕКА»

Детальніше