31.08.2022

До уваги батьків та учнів!

Запорізька гімназія № 6 розпочинає новий 2022/2023 навчальний рік з 01.09.2022 виключно за дистанційною формою навчання з використанням доступних технічних можливостей та з урахуванням безпекової ситуації на території м. Запоріжжя. 

Відповідно до вимог:

Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну освіту», Указу президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 15.08.2022 № 573/2022, Листа МОН України № 1/9530-22 від 19.08.2022 «Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу і викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році», розпорядження голови обласної державної адміністрації м. Запоріжжя «Про початок нового 2022/2023 навчального року в закладах освіти Запорізької області» № 376 від 31.08.2022, «Освітньої програми Запорізької гімназії № 6» наказу по закладу від 31.08.2022 № 94 «Про затвердження рішень педагогічної ради № 1 від 31.08.2022 

24.08.2022

З Днем незалежності дорога Україно!

Ти вся у ранах, пошматована, але сильна і горда, згуртована та незламна, рідна та незмінна!!!

Твої найкращі сини і дочки сьогодні боряться за тебе!

Бути щасливими та незалежними, працювати тобі на благо та здійснювати мрії, цінувати кожну мирну хвилину та вірити в світле майбутнє - лише разом, лише з вірою в грудях, лише з свободою в серцях!!! Це наша мета!!!

Немає уже жодного сумніву - ми не дамо спопелити свій дім.

Україна є і буде - незалежною. Ми переможемо!

З Днем Незалежності!

#ukraine

#мипереможемо

#деньнезалежностіукраїни

23.08.2022

23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора!

«Синій — колір чистого, мирного неба та жовтий — колір родючих пшеничних і житніх ланів. А разом з тим ці кольори стали уособленням хоробрості, відваги та незламності. Вони несуть в собі гордість за державу та її захисників, розраду та спокій для українських родин та надію для тих, хто злою волею втратив домівку. Надію, що український стяг знову замайорить над їхнім містом чи селом. У Донецьку, Луганську, Херсоні, Мелітополі, Севастополі, Ялті. В кожному населеному пункті, де тимчасово оселився ворог. Допоки в наших серцях майорить прапор України, нас не зламати», - зазначив Шмигаль.

За його словами, український прапор, як і українська душа, — багатогранний. Він не лише береже пам’ять про славетне минуле нашої держави, але й символізує героїзм сьогодення.

Детальніше

19.08.2022

Увага, інформація для батьків!

З початку повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну чимала кількість українських дітей покинули її територію. Незалежно від місця, де вони перебувають, Україна гарантує цим дітям організацію навчання в дистанційній або в будь-якій іншій формі, що є найбільш безпечною для учнів.

Водночас, коли частина дітей за кордоном продовжує навчатись онлайн в українських школах, інша частина – розпочала навчання у школах тих країн, де вони перебувають, або поєднує навчання у двох закладах одночасно.

На цьому сайті батьки дітей, які перебувають за межами України, знайдуть відповіді на найпоширеніші запитання щодо організації освітнього процесу для своїх дітей, оцінювання, переведення у наступний клас чи отримання документів про освіту.

Детальніше

07.08.2022

#zhurfak_абітурієнт

Друзі, розуміємо, що цьогорічна вступна кампанія – це випробування для вас

Саме тому Запорізький національний університет допоможе вам.

Разом створимо електронний кабінет, завантажимо документи, навіть якщо у вас немає інтернету. Ми також пояснимо юридичні тонкощі пільговим категоріям.

Щоб отримати підтримку

Завітайте за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 б (навчальний корпус ЗНУ №2), к. 115.

Зателефонуйте за номерами: (061) 228-75-38, (061) 289-12-68, 066 570 8552, 068 119 9362, 093 710 2917.

Напишіть на офіційну електронну пошту приймальної комісії ЗНУ: pk.znu.ua@gmail.com

Залиште своє питання на офіційному сайті приймальної комісії: https://pk.znu.edu.ua/4505.ukr.html 

                                                                    05.08.2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Інформація про зарахування до 1 классу Запорізької гімназії № 6 станом на 05.08.2022 року.

Зараховано - 90

Вільних місць - 0

03.08.2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу по гімназії №187-у від 03.08.2022 до 1-ого класу Запорізької гімназії №6 Запорізької міської ради Запорізької області на 2022-2023 н.р зараховано 28 учнів. 

Станом на 03.08.2022 року:

Зараховано - 59 учнів

Вільних місць - 31

    28.06.2022

Привітання з нагоди Дня Конституції України в.о. міського голови Анатолія Куртєва

Запоріжці!

З Днем Конституції! З Днем народження нашого Основного Закону!

Україна – країна сильних та вільних людей, які не лише знають і цінують свої права та свободи, а ще й вміють відстоювати їх на усіх фронтах.

Тому перемога буде нашою!

Слава Україні!

                                                                        16.06.2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу по гімназії №130-у від 16.06.2022 до 1-ого класу Запорізької гімназії №6 Запорізької міської ради Запорізької області на 2022-2023 н.р зараховано 31 учень.

Станом на 16.06.2022 року:

Зараховано - 31 учень

Вільних місць - 59


13.06.2022

До уваги батьків та учнів. Розпочинається набір до 10 класів з 15 червня 2022 року та додатковий набір до 5 класів з поглибленним вивченням англійської мови

 До знань - бізнес-класом! Бути розумним модно!


Запорізька гімназія No 6 – територія успіху та партнерства компетентних викладачів, талановитих учнів і відповідальних батьків.


Ми це:

- Дипломанти МОН України «За творчу працю з підвищення якості національної освіти»;

- Дипломанти Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради колективу за результативну участь у грантових програмах та залучення позабюджетного фінансування;

- Переможці ТОП - 200 закладів освіти України;

- Дипломанти Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради за найвищі досягнення випускників закладу освіти за результатами ДПА-ЗНО за показником «Найвищий середній бал з базових дисциплін»;

- Опорний заклад щодо методичної роботи (Сертифікат Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради).

- Переможці протягом двадцяти років в Запорізькій області на Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах - захисту в Малій Академії наук.

                                Комфортне навчання та якісна освіта!

    10.06.2022

10.06.2022 відбулась офіційна зустріч секретаря Запорізької міської ради Анатолія КУРТЄВА з представниками системи освіти міста в рамках підписання Меморандуму про співпрацю між Запорізькою міською радою та Фундацією «Незламна Україна» (Республіка Польща)

У заході взяли участь:

Анатолій ВАСЮК, заступник Запорізького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Юлія ПОГРЕБНЯК, директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради;

Вікторія ГНАП,  Голова Фундації «Незламна Україна», Республіка Польща у режимі відео звернення;

Костянтин ЛИПСЬКИЙ, директор Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області;

представники системи освіти міста Запоріжжя.

Підписання  Меморандуму – це вагомий крок до  створення сприятливих умов для здійснення якісного і безпечного освітнього процесу в реаліях воєнного часу!

    10.06.2022

#Світ_з_Україною #World_with_Ukraine

#international_project #Освіта_Запоріжжя

Ще зовсім недавно під час  ІІ ресурсної зустрічі міжнародного проєкту Освіта долає кордони Костянтин Липський , директор ЗГ6, розповідав про налагодження  міжнародної співпраці з польськими партнерами.

Сьогодні у Запорізькій міській раді відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з Фундацією «Незламна Україна» (Республіка Польща)

Це потужний крок до створення безпечного освітнього середовища для здобувачів освіти, які перебувають за кордоном та до реалізації їх  права на здобуття освіти за державними стандартами повної загальної середньої освіти України


    10.06.2022

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Крокуємо далі!

10.06.2022 Запорізька гімназія №6 уклала міжнародну угоду про співпрацю з середньою школою 5 Моцарта м. Вельс (Австрія).

Основна мета співпраці це:

· оволодіння школярами новими компетентностями, які забезпечують їм конкурентноспроможність у європейському та світовому просторах;

· створення мовних осередків дружніх країн-партнерів (німецької мови та української) в середній та старшій школі на принципах безбар'єрного освітнього середовища;

· організація спільних культурних заходів;

· впровадження спільних освітніх і соціальних проєктів та програм.

Колектив гімназії у Австрії представляла заступник директора з освітнього процесу Романець І.О.

Фото з міста подій    10.06.2022

  Освіта навіть у кризові часи має функціонувати, долаючи кордони між країнами. Запорізька гімназії №6 Запорізької міської ради пишається співпрацею з фундацією “Незламна Україна".

10.06.2022 на центральній площі Кракова об'єдналися випускники з Маріуполя, Харкова, Києва, Донбасу та інших куточків Україні! А зміг їх об'єднати випускний бал у «Першій українській школі у Польщі».

Наші одинадцятикласники станцювали свій вальс, надягнули випускні стрічки та розплакались через напутні слова вчителів та батьків

Як все починалося?

Дівчатка чепурилися у G.Bar Warsaw , а потім розмальовували вулиці своїми платтями!

Хлопці у цей час були на екскурсії Краковом й подивилися замок та дракона, старовинні костели та краківські вулички, які дихають історією. Екскурсію для них організували педагоги та директорка краківської школи Естелла Кірсанова Estella Kirsanova .

Під вечір на центральній площі заграла музика. Чи можна було придумати красивішу локацію для вальсу? Навіть дощ поставив своє падіння на паузу та дав змогу одинадцятикласникам кружляти під ясним небом!

І ще одним важливим моментом Випускного стало вручення свідоцтва про повну середню освіту. Це вдалося, завдяки співпраці з Запорізькою гімназією №6 Запорізької міської ради.

Ви знаєте, за період існування шкіл, фундація «Незламна Україна» дала можливість навчатися близько 750 дітям та працевлаштувала 65 вчителів з України! І це ще не межа!

Попереду на нас чекають літні табори та новий навчальний рік!

Все буде Україна    12.05.2022

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Міжнародна співпраця, а також участь у міжнародних програмах та проектах – пріоритети розвитку освіти сьогодення. Через партнерські зв’язки, використовуючи принципи розуміння та довіри, молодь навчається разом з однолітками різних країн світу розвивати міжкультурне взаєморозуміння та вміння жити і працювати у глобальному просторі.

Усвідомлюючи актуальність міжнародної співпраці у справі формування міжнародного освітнього та науково-методичного середовища, колектив Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області (Україна) в особі директора Костянтина Липського уклав міжнародні угоди про співробітництво з навчальними закладами Польщі, а саме:

Також колектив Запорізької гімназії № 6 звернувся з пропозицією щодо укладання міжнародної угоди про співробітництво між нашим освітнім закладом до комплексу економічних шкіл ім. А. та Й. Веттера у Любліні.

Комплекс економічних шкіл ім. А. та Й. Веттера у Любліні в особі директора Марзенни Моджевська-Міхальчик, також зацікавлені у співпраці з Запорізькою гімназію No 6 Запорізької міської ради Запорізької області та планують на підписання угоди після затвердження її на педагогічній раді закладу освіти на прикінці травня 2022 року. 

Сторони домовилися про співробітництво в освітній і культурній діяльності, розвиток взаємовигідних зв’язків для обміну ідеями, інформацією й сучасними технологіями, про забезпечення спільних проєктів та проведення заходів і обмінів, оволодіння школярами новими компетентностями, які забезпечують їм конкурентноспроможність у європейському та світовому просторах

Запорізька гімназія № 6 та освітні заклади Польщі при укладанні угод керувались взаємним бажанням співпрацювати у сфері здобуття повної загальної середньої (початкової, базової та профільної) освіти, задля забезпечення безбар’єрного освітнього середовища між нашими країнами, а також маючи бажання покращити та розвинути таку співпрацю.

Данні міжнародні угоди укладені дотримуючись вимог чинного законодавства України та Польщі.

Колектив гімназії представляла вчитель біології Божко Н.А.

Фото з міста подій 


06.05.2022

До уваги всіх бажаючих

 Територіальний інформаційний центр Запорізької гімназії № 6 запрошує долучитися усіх бажаючих до участі в проекті «Говоримо українською».


Заняття будуть проходити  щовівторка та щочетверга 

з 15:00 до 15:30. Початок занять з 10 травня 2022 року

за адресою: вул. Олімпійська, 2

29.04.2022

Любі друзі!

Доводимо до Вашого відома, що у березні 2022 року за ініціативи Державного комітету телебачення і радіомовлення спільно з Офісом Президента України, Міністерством культури та інформаційної політики розпочато благодійну акцію «Українським дітям – українську книгу». Цю акцію вже підтримали громадські організації та бізнес, які на волонтерських засадах перевозять книжки у різні регіони країни та за кордон.

Запрошуємо долучитися до цієї волонтерської ініціативи усіх, хто хоче і може допомогти забезпечити маленьких українців друкованою навчальною та художньою літературою українською мовою.

Всі, хто виявив бажання долучитись до Всеукраїнської акції, просимо принести книги до Запорізької гімназії №6 (медичний кабінет)

Часи прийому книг:

З 02.05.2022 до 06.05.2022

з 9.00 до 13.00

Дякуємо! Слава Україні! Героям слава! Переможемо!

26.04.2022

До уваги батьків та учнів. Оголошується додатковий набір

 До знань - бізнес-класом! Бути розумним модно!


Запорізька гімназія No 6 – територія успіху та партнерства компетентних викладачів, талановитих учнів і відповідальних батьків.


Ми це:

- Дипломанти МОН України «За творчу працю з підвищення якості національної освіти»;

- Дипломанти Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради колективу за результативну участь у грантових програмах та залучення позабюджетного фінансування;

- Переможці ТОП - 200 закладів освіти України;

- Дипломанти Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради за найвищі досягнення випускників закладу освіти за результатами ДПА-ЗНО за показником «Найвищий середній бал з базових дисциплін»;

- Опорний заклад щодо методичної роботи (Сертифікат Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради).

- Переможці протягом двадцяти років в Запорізькій області на Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах - захисту в Малій Академії наук.

                                Комфортне навчання та якісна освіта!

22.04.2022

Дії громодян при артилерійському обстрілі 

22.04.2022

ЗАПРАЦЮВАВ ОСВІТНІЙ ЧАТ-БОТ

МОН та DECIDE презентували освітній чат-бот EducationUaBot. Він допоможе знайти необхідну інформацію про:

- пошук садочка, школи або коледжа за кордоном;

- онлайн-навчання в Україні;

- відновлення особистих документів про освіту;

- продовження викладання та роботи під час війни.

Крім того, за допомогою чат-бота можна дізнатися про повернення до навчання (незалежно від місця знаходження).

Детальніше

22.04.2022

Чудова новина для школярів!

Рекомендуємо застосунок для здійснення лабораторних робіт із фізики, хімії та біології.

AR_Book – інтерактивний помічник у проходженні шкільної програми, розроблений компанією Flexreality.

Кількість експериментів збільшується кожного дня.

Завантажити застосунок можна за посиланнями нижче.

App Store apple.co/3JightI

Google Play bit.ly/3x4It0V

#Освіта

15.04.2022

Учням початкових класів про правила безпеки:

Детальніше

06.04.2022

ЯК ДІТЯМ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ПРОДОВЖИТИ НАВЧАННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ?

Кожна дитина, яка вимушена була залишити дім та евакуюватися в інші регіони України, має право здобувати загальну середню освіту за формою, яка є найбільш безпечною для дитини.

Адже наші воїни захищаючи нашу країну, захищають її майбутнє, а майбутнє - це наші діти, молодь, які мають бути освіченими. 

Детальніше

06.04.2022

За даними міжнародного дитячого фонду ЮНІСЕФ, через напад росії на Україну станом на 24 березня 2022 року за кордоном перебуває понад 1,8 мільйона дітей. Ці діти - це наші діти, майбутнє нашої країни, наш потенціал. Тому надзвичайно важливо, щоб кожна дитина, яка через війну була вимушена залишити Україну, продовжила здобувати освіту за зручною для неї формою.

Також не менш важливо, аби дитина проходила адаптацію у закладі освіти країни перебування і водночас не відлучилася від освітніх стандартів нашої країни, продовжувала вивчати відповідні предмети, зокрема українську мову, історію України та інші.

Детальніше

06.04.2022

Дорожная карта вступника 

Детальніше

04.04.2022

До уваги батьків та здобувачів освіти Запорізької гімназії № 6!

Інформація щодо:

Детальніше в інформаційному віснику:

https://docs.google.com/document/d/1rKN1MQAFTA9gEsU_iG2cnJe6bdOpuHGbOVp20GO8vhQ/edit?usp=sharing

04.04.2022

Увага гімназістам!

В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога.

В зв'язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.

Давайте об єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.

Запрошуємо абітурієнтів Запорізької гімназії №6 взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших!

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 10 номінацій:

Детальніше

23.03.2022

Про проведення хвилини мовчання

 Згідно з указом Президента Володимира Зеленського від 16.03.2022 №143/2022, з метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, започатковано  проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Звертаємо увагу керівників структурних підрозділів департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, керівників закладів освіти міста на проведення у підпорядкованих підрозділах, закладах освіти загальнонаціональної хвилини мовчання щоденно о 09.00 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. 

Посилання на хвилину мовчання

15.03.2022

Доброго дня діти.

Ми в Запорізькій гімназії № 6 створюємо нові ритуали.

Запрошуємо вас на онлайн зустрічі «Психологічна турбота" щоб укріплювати та зберігати емоційну близькість між учасниками освітнього процесу.

Учні 2-11 класів за бажанням можуть долучитися до кризових терапевтичних зустрічей, які будуть відбуватися у Гугл класах "Психологічна підтримка" по паралелях.

Всі учні отримали запорошення до класів.

Детальніше

15.03.2022

Навчання - це наше майбутнє!

Під час воєнного стану дистанційні школи надають безкоштовний доступ до навчання. Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям.

Детальніше

14.03.2022

ШКІЛЬНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ 

Детальніше

12.03.2022

"У найскладніший для країни час ми спільно з партнерами об’єднали всі сили та ресурси, щоб кожен мав доступ до освітнього процесу. Ми розуміємо, що багато дітей майже постійно  перебувають в укриттях, а багато хто вимушений був евакуюватися від жорстокої агресії рф. Ми маємо продовжувати освітній процес принаймні у тих регіонах, де це можливо і безпекова ситуація дозволяє. Наразі ми рекомендували розпочати навчання у дистанційному форматі й підготували для цього певні інструменти", – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Інтерактивний розклад містить посилання на матеріали з різних ресурсів (Всеукраїнська школа онлайн, телеуроки, підручники тощо) для предметів згідно з календарно-тематичним плануванням.

Докладніше: bit.ly/3w6G99f

Розклад: https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad

#ВсеукраїнськийОнлайнРозклад

09.03.2022

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив https://t.me/SerhiyShkarlet/709, що об’єднавши зусилля з Комітетом з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, освітянською та батьківською спільнотами виходимо з пропозицією про одноразову зміну алгоритмів щодо державної підсумкової атестації для учнів 11 класу та вступу до закладів вищої освіти України у 2022 році.

Враховуючи правовий режим воєнного стану, який спричинений військовою агресією Російської Федерації, агресивність російських військових і терористичних угруповань до національної системи освіти та науки, пропонуємо скасувати складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО),  єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) як конкурсний критерій доступу до освітніх послуг.

Детальніше

08.03.2022

#ДІТИ_ПРОТИ_ВІЙНИ

Хочеться, щоб все, про що мріють і говорять сьогодні наші діти, сталося! Вони - майбутнє України! Вони - українці, і повинні щасливо жити та зростати на своїй землі!

Відео: учень 4- Б класу Федорів Матвій

https://youtu.be/N-muor3WQGc

Вірш від учнів та батьків 5-Б класу:

Детальніше

08.08.2022

Дорогі мої колеги, любі наші бабусі, мами, дівчата - усі, хто носить найпрекрасніше їм`я - її величність Жінка! У цей нелегкий для нашої країни день, дозвольте мені привітати Вас з Міжнародним жіночим днем - 8 Березня! Сьогодні цей день особливий і думаю, що в історії нашої державності і серці кожного українця, він запам`ятається назавжди. Хочу побажати Вам простого жіночого щастя, нехай посмішки на ваших обличчях завжди будуть саме від нього, нехай на ваших очах будуть тільки сльози радості, нехай теплі та дружні обійми зігрівають вас холодними вечорами, нехай мир і злагода завжди будуть у вашому домі. Ви найпрекрасніші, ми любимо вас!

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,

А сонце весняне дарує тепло.

У березні вітер несе хай надію,

І щастя, і радість, і тільки добро.

Костянтин Липський, директор Запорізької гімназії №6.

08.03.2022

Навчання - це захист для психіки дитини. ЛЮБІ НАШІ батьки і діти!

За бажанням перемкніть свою увагу на українську історію та літературу. Безкоштовно долучіться до української дистанційної школи Optima.  Ви зможе вивчати всі предмети відповідно до свого класу. Уроки можна читати,  а можна прослухати чи продивитись, в уроках є дуже цікаві 3D-моделі та 3D-реконструкції з Історії. 

Якщо дитина у відносній безпеці та маєте Інтернет, скористайтесь цією можливістю.

Детальніше

07.03.2022

МОН рекомендує:

Детальніше

07.03.2022

Найбільше у світі щастя  - це МИР!

Єднаємось за для миру, проти війни!

Детальніше

03.03.2022

"ДІТИ ПРОТИ ВІЙНИ"

#ДІТИ_ПРОТИ_ВІЙНИ

МЕТА ПРОЕКТУ: Дати можливість дітям різного віку, які розмовляють різними мовами, висловити своє ставлення до війни та миру, а також збереження життя на нашій прекрасній планеті.

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ:

сформувати у дитини активну життєву позицію

навчити його формулювати свою життєву позицію

допомогти йому висловити її у різний спосіб: усно, письмово, графічно.

Ми всі вчимося, святкуємо, співаємо пісні, читаємо вірші разом, дружно. Для нас немає добрих і поганих національностей, є лише спільні для всіх людські якості: чесність, відвертість, доброта, любов. Що ж відбувається у світі дорослих? Чому там все негаразд? Чому дорослі, розумні люди на нашій маленькій, такій гарній планеті, не можуть не вбивати один одного і всю планету? Як допомогти дорослим, як пояснити їм, що ми хочемо жити, рости, любити та ростити своїх дітей не в катакомбах та бункерах, а на нашій спільній, найпрекраснішій блакитній планеті!

Підтримаємо рух "ДІТИ ПРОТИ ВІЙНИ"

03.03.2022

Українські діти сьогодні стали свідками страшної реальності. Їхнє дитинство проходить в укриттях, і це великий стрес не лише для дітей, а і для батьків.

Ділимось корисними ресурсами, що допоможуть батькам відволікти діток під час перебування в укритті.

С 1 березня всі аудіо та е-книги у додатку Yakaboo безкоштовні для всіх українців.  "Ми хочемо, щоб у ці непрості часи війни ви мали доступ до книг, могли заспокоїтися, почитати разом із близькими, відвернути дітей від подій навколо", - кажуть у компанії.  Завантажити програму можна в App Store або Google Play. 

Детальніше

02.03.2022

Запоріжжя - це Україна!

Разом ми сила!!!


Детальніше

02.03.2022

ЛЮБІ НАШІ! Батьки, учні, вчителі, техпрацівники!

Дякую ВСІМ, хто пропонував і пропонує допомогу:

- цілодобово чергувати в гімназії, забезпечуючи  роботу укриття;

- був готовий перевезти речі у госпіталь;

- допомогти  захисникам теплими речами, медикаментами, продуктами;

- працював над виявленням підозрілих предметів та міток;

- готував маскувальні сітки;

- здавав кров для наших захистників;

- кроїв та шив плащі для воїнів;

- малював підтримуючи плакати;

- робив інформаційні пости;

- створював кібер атаки на ворожі сайти;

- давав психологічну і просто людяну підтримку один одному.

І ще багато важливих справ, які роблять наші вчителі, батьки, учні про які ми навіть не знаємо.

Робити фото ніколи, да і не до цього зараз!

Сьогодні без імен, все потім, коли будемо святкувати ПЕРЕМОГУ!!!

Ви- справжні патріоти!!!

Ви найкращі!!!

Цінуємо вашу підтримку!

ПИШАЄМОСЯ!

Бережіть своє життя!

Бережіть один одного!

Тримаймося і залишаймося на зв'язку!

28.02.2022

Через ситуацію в Україні, яка потерпає від брутальної, відкритої та широкомасштабної агресії Російської Федерації, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ, яким звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

“Такі дії вимушені, адже головне сьогодні – це збереження здоров’я  та життя учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану”, – зазначив Сергій Шкарлет.

#Освіта #ЗагальнаСередняОсвіта #ЗНО2022

26.02.2022

Колектив гімназії висловлює щиру подяку батькам учнів, які надали допомогу нашим бійцям, окрему щиру подяку Халькевич Антоніні Миколаівні, Резник Світлані Олександрівні, Ярош Марії Сергіївні за безкоштовну допомогу для забезпечення роботи сховища, сину нашої колеги Дмитру Лягуші за чергування біля сховища. Всім учителям дякуємо за підтримку. 

25.02.2022

У зв’язку з оголошенням воєнного стану в Україні, з метою збереження життя та здоров’я здобувачів освіти і персоналу комунальних закладів освіти м. Запоріжжя освітній процес  для учнів 1-11(12) класів з 24.02.2022 призупинено до особливого розпорядження з можливістю його швидкого відновлення. 

24.02.2022

Важлива інформація

 

18.02.2022

17 лютого 2022  року в гімназії відбулися загальношкільні батьківські збори.

У заході прийняли участь 32 представники батьківської громадськості, адміністрація закладу і бухгалтер БФ «Alma Mater».

В процесі обговорення основна увага виступаючих була зосереджена на   актуальних питаннях розвитку освітнього закладу, оновлення матеріально-технічної бази та створення безпечного освітнього середовища.

Під час плідної, конструктивної та інформативної зустрічі учасники окреслили шляхи подальшої співпраці.

Детальніше

14.02.2022

Олімпіадний рух!

13 лютого 2022 року відбувся обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

В інтелектуальних перегонах взяли участь 76 учасників, зокрема: 24 учня 11 кл., 19 - 10 кл., 14 - 9 кл. та 19 наймолодших учасників - учнів 8 класів.

Для багатьох учнів українських шкіл сьогодні не зовсім зрозуміло, для чого їм необхідно вивчати географію. В еру науково-технічного прогресу, коли існує безліч цифрових карт, GPS-передавачі, кінофільми про географію та подорожі, туристичні фірми і, звичайно, Інтернет. Однак географія є одним з найбільш цікавих та пізнавальних шкільних предметів, а знаннями цієї дисципліни повинен володіти кожен. Тому що географія формує у учнів комплексне уявлення про нашу планету, людей. Вона знайомить їх з територіальним підходом як способом пізнання і значущим інструментом впливу на соціально-економічні і природні процеси.

Орієнтуватися в географії учням нашої гімназії допомагає досвідчений педагог  з яким вивчення цього предмета проходить цікаво, невимушено і надзвичайно захоплююче.

Вітаємо з перемогою в обласній олімпіаді юні обдарування нашої гімназії та бажаємо подальшого інтелектуального та творчого зростання!

Вітаємо вчителя Григоровську Ельвіру Олексіївну, яка готувала їх до змагань з перемогою бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягати нових вершин!

Висловлюємо вдячність батькам.

Детальніше

08.02.2022

Олімпіадний рух!

6 лютого 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап всеукраїнської предметної олімпіади з історії, в якому взяли участь 83 учасника, а саме 16 учнів з 8-х класів, 18 учнів – 9-х класів, 10- ті класи представляли 19 учасників, а 11-ті класи – 30 старшокласників.

Колись Олександр Довженко сказав: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». Це справді так. Історію потрібно вивчати, тому що це не тільки наше минуле. Це найбільша цінність, наша основа. Як можна дивитися в майбутнє, виховувати нове покоління без усвідомлення свого коріння  самого себе. Адже хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього.

Наша учнівська молодь вивчає та знає історію своєї країни.

Вітаємо учнів Запорізької гімназії № 6 з активною участю в предметній олімпіаді з історії.

Дякуємо вчителям Купрієнко Ірині Володимирівні і Почтарь Валентині Георгіївні за сумлінну працю з підготовки школярів до олімпіади.

Висловлюємо вдячність батькам.

Бажаємо подальших перемог, невичерпної енергії, натхнення у здійсненні творчих планів та задумів!


Детальніше

06.02.2022

Олімпіадний рух!

Кажуть, що сучасні діти «народжені з гаджетами в руках» – вони постійно сидять біля комп’ютера та грають в якісь ігри. Батьки турбуються, чи можна проводити вільний час біля екрану з користю?

Ми переконані, що так! Адже нове покоління дітей нерозривно пов’язане з цифровізацією. І сучасна школа має бути в авангарді цих змін.

Саме тому в нашій гімназії ми підтримуємо бажання наших учнів та намагаємося створювати для них інноваційний освітній простір для реалізації їх здібностей і талантів.

Як наслідок – ми маємо результати наших дітей! Учні 11-х класів успішно впоралися з олімпіадними завданнями з інформатики.

Вітаємо наших переможців і викладачів, які підготували переможців Долю Оксану Вікторівну та Щеголеватих Ольгу Дмитрівну.

Висловлюємо вдячність батькам.

Бажаємо нових перемогта звершень!


Детальніше

03.02.2022

Олімпіадний рух!

30 січня 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

В інтелектуальних перегонах взяли участь 84 учасники (зі 119 за рейтингом), зокрема: 32 учня 11 кл., 18 - 10 кл., 21 - 9 кл. та 13 наймолодших учасників - учнів 8 класів.

Всеукраїнська олімпіада з української мови є однією з форм популяризації нашого мовного багатства. Справа мови – це не просто справа національного престижу, самоідентифікації, національної гідності – це справа повноцінного людського буття. Це та справа, яка робить людину людиною на повний зріст. 

Щиро вітаємо наших переможців і викладачів, які підготували переможців Остапенко Тетяну Павлівну і Тараніну Ольгу Юріївну.


Висловлюємо вдячність батькам.

Бажаємо подальших перемог, невичерпної енергії, здійснення творчих планів та задумів!

Детальніше

01.02.2022

Про завершення конкурсу на посаду директора Запорізької гімназії № 6 

На виконання наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 06.12.2021 № 592 к/тр «Про оголошення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади директора Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області» був проведений відповідний конкурс.

З підсумковим протоколом засідання конкурсної комісії можна ознайомитись за посиланням


31.01.2022

Олімпіадний рух!

29-30 січня 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

В олімпіаді взяли участь 58 школярів Запорізької області, а саме: 20 учнів із 9 класів; 19 учнів з 10 класів та 19 одинадцятикласників.

Вітаємо з перемогою в обласній олімпіаді юні обдарування нашої гімназії та бажаємо подальшого інтелектуального та творчого зростання!

Вітаємо вчителя Усату Олену Володимирівну, яка готувала їх до змагань з перемогою бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягати нових вершин!

Висловлюємо вдячність батькам.

Детальніше

31.01.2022

Олімпіадний рух!

29 січня 2022 року пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з «Біології».

В інтелектуальному змаганні взяли участь 80 школярів Запорізької області, а саме: 20 учнів 8-х класів, 15 дев’ятикласників, 23 учня 10-х класів і 22 учня з 11 класів.

Вітаємо юного біолога Потапову Поліну з абсолютною перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіадиз «Біології», адже попереду ІV всеукраїнський етап.

Дякуємо вчителю Божко Нелі Анатоліївні за результативну підготовку та вагоме досягнення!

Ще раз вітаємо з перемогою та бажаємо невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках!

Детальніше

26.01.2022

Олімпіадний рух!

23 січня 2022 року відбувся І тур ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

30 січня 2022 відбувся ІІ тур ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

В олімпіаді взяли участь 86 школярів Запорізької області, а саме: 17 учнів із 7 класів; 11 восьмикласників; 27 дев’ятикласників; 18 учнів з 10 класів та 13 одинадцятикласників.

Юні математики Запорізької гімназії № 6 подолали випробування І та ІІ турів та стали призерами продемонструвавши хороші знання, гнучкість та оригінальність мислення, здатність до абстрагування й уміння працювати з абстрактними об’єктами, вміння застосовувати дослідницький підхід до розв’язування складних задач, високий рівень культури пізнавальної діяльності, наполегливість, творчість, прагнення до перемоги.

Висловлюємо щиру вдячність вчителям: Фідрік Оксана Іванівні і Пономаренко Наталія Афанасіївніта зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!

Вітаємо переможців!

Висловлюємо вдячність батькам.

Бажаємо нових перемогта звершень!

Детальніше

26.01.2022

Олімпіадний рух!

22 січня 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

В олімпіаді взяли участь 101 учень 9-11 класів Запорізької області, серед яких: 37 дев’ятикласників, 30 учнів - 10 класу і 34 учня 11-х класів.

Вітаємо з перемогою в обласній олімпіаді учнів нашої гімназії! Бажаємо надалі зростати інтелектуальнота творчо, відкриваючи нові грані наук!

Висловлюємо щиру вдячність вчителю Свириденко Олені Миколаївні та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!

Ще раз вітаємо з перемогою та бажаємо їм невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках!

Щиро вдячні батькам переможців!

Детальніше

26.01.2022

Олімпіадний рух!

16 січня 2022 року пройшла олімпіада з предмету «Правознавство».

В інтелектуальному змаганні взяли участь 55 школярів Запорізької області, а саме - 37 дев’ятикласників, по 9 учнів 10 і 11класів.

Приємно відзначити, що учні Запорізької гімназії № 6 вже кілька років поспіль виборюють призові місця в районному та обласному етапах з правознавства, що свідчить про безмежну любов до дітей, щоденну клопітку працю, високий фаховий рівень вчителя історії та правознавства Почтарь Валентини Георгіївни.

Вітаємо переможців та їх наставника! Попереду ІV етап. 

Висловлюємо вдячність батькам.

Бажаємо нових перемог та звершень!

Детальніше


26.01.2022

Пишаємося неймовірно!

Учитель біології Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області Божко Неля Анатоліївна абсолютний переможець фінального етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022»  у номінації «Біологія».

Неля Анатоліївна рівно й упевнено пройшла всі етапи змагання і в підсумку отримала найвищий результат, хоч поряд були дуже сильні, талановиті, натхненні та найкращі педагоги Запорізької області.

             «Учитель року» - це не просто змагання, а така собі «лабораторія» однодумців - талановитих особистостей! Це пригода, творча хвиля, що накриває і дає можливість повсякчас удосконалюватися.

Дякуємо, Нелі Анатоліївні, що зробила «стрибок віри», відчула в собі силу, повірила в те, що все можливо, якщо наполегливо працювати і любити свою справу.

На сьогодні всі тривоги вже позаду, підсумки обласного етапу конкурсу підбито, проте попереду ще багато роботи – незабаром (березень-квітень) фінал Всеукраїнського етапу Конкурсу «Учитель року-2022!»

У конкурсі брали участь найкращі, найталановитіші вчителі Запорізької області. Ми, безумовно, вітаємо їх і зичимо всім міцного здоров’я, щоб кожен день дарував радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходили відгук у серцях вихованців, батьків, колег, бажаємо підкорення нових вершин та невтомності на шляху професійного зростання!

А Божко Нелі Анатоліївні, учасниці підсумкового етапу третього (всеукраїнського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022» у номінації «Біологія», бажаємо натхнення та сил для подальших конкурсних випробувань та успішного фіналу в нелегкій боротьбі професіоналів!

Ми вболіваємо за Вас!

Педагоги, учні та батьки Запорізької гімназії № 6


24.01.2022

Шановні гімназисти, батьки!

Нажаль станом на  25.01.2022 в гімназії зафіксовано 6 підтверджених випадків захворювання на COVID вчителів, переважно 5-11 класів. Очікуємо підтвердження або спростування на COVID-19 ще у 4 вчителів. Зважаючи на це, контактними є понад 80% учнів 5-11 класів (15 класів з 18). Два класи ( 9-В та 6-Б) були переведені на навчання за дистанційною формою на підставі захворювання учнів раніше. З метою  посилення  обмежувальних карантинних заходів, пов’язаного з поширенням випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись Постановою уряду від 09 грудня 2020 року №1236 (зі змінами Постанова №954 від 13.09.2021)  «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Постановою Головного державного санітарного лікаря  України від 23.04.2021 №11 «Протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби «(п17) прийнято рішення про перехід з 26.01.2022 по 04.02.2022 до  навчання з використанням технологій дистанційного учнів 5-11 класів (рішення педради від 25.01.2022 пртокол №11).  Гімназисти 2-4 класів продовжують навчання очно.

Бережіть своє здоров’я!!!

18.01.2022

Про осіб, допущених до участі у конкурсі на зайняття вакантних посад керівників ЗЗСО 

 13.01.2022 відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя (Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області та Хортицького академічного ліцею Запорізької міської ради). З висновками роботи комісії та переліком кандидатів на зайняття вакантної посади директорів закладів освіти міста можна ознайомитись у протоколі  № 1.  

10.12.2021

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.

Бажаємо нових звершень!!! 

 Таблиця результативності

10.12.2021

Вітаємо переможців ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Т.Г. Шевченка та ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  

Бажаємо нових звершень!!! 

 Таблиця результативності

09.12.2021

Про повторне оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора гімназії № 6 

На виконання наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 06.12.2021 № 592 к/тр «Про оголошення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади директора Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області» повідомляємо про повторне оголошення конкурсу (додаток 1) та пропонуємо ознайомитись із зразком ситуаційного завдання для перевірки професійних компетентностей (додаток 2); критеріями оцінювання письмового тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти на конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти (додаток 3); графіком проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади директора Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області (додаток 4). 

08.12.2021

Про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора гімназії № 6 

На виконання наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 06.10.2021 № 484 к/тр «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя» був проведений відповідний конкурс.

З підсумковим протоколом засідання конкурсної комісії від 02.12.2021 можна ознайомитись тут

16.11.2021

11 листопада 2021року, в межах супервізії НУШ, учитель початкових класів Запорізької гімназії № 6, Кириллова О.В., провела три уроки (з математики, української мови та літературного читання) в онлайн режимі з учнями 3-В класу. Супервізор - Нікулочкіна Олена Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри початкової освіти Запорізького обласного  інституту післядипломної педагогічної освіти, високо оцінила рівень роботи учителя після спостереження за уроками під час дистанційного навчання. Наставницька бесіда з Оленою Василівною допомогла педагогу окреслити подальші кроки щодо її професійного зростання.

Також, в режимі відеоконференції відбулось корисне, професійне спілкування учителів початкових класів Запорізької гімназії №6 з провідними фахівцями кафедри початкової освіти Запорізького обласного  інституту післядипломної педагогічної освіти за темою «Організація освітнього процесу у відповідності до завдань Нової української школи. Проблеми та труднощі».

Під час групового обговорення педагоги закладу отримали відповіді на хвилюючі  питання: реалізація принципів педагогіки партнерства в освітньому процесі, впровадження сучасних методик і технологій навчання, особливості формувального оцінювання в початковій школі.

Онлайн зустріч була позитивною, цікавою та інформативною для обох сторін.

Такий відкритий формат проведення конференцій створює умови для дискусій та налагодження наукового діалогу.

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку провідним фахівцям ЗОІППО: Нікулочкіній О.В. - кандидату педагогічних наук, доценту, завідувачці кафедри початкової освіти, Хаустовій О.В., - кандидату педагогічних наук, доценту,   Мельнику О. М.- кандидату педагогічних наук, доценту, Гурковій Т. П. - старшому викладачу кафедри початкової освіти, Покрові С.В.- старшому викладачу кафедри початкової освіти,  Петрик О.В.- старшому викладачу кафедри початкової освіти за своєчасний професійний супровід за всіма напрямками і нагальними питаннями щодо реалізації концепції НУШ.

Плідної всім праці, нових здобутків!

16.11.2021

19.11.2021 Єдиний національний урок на тему «Безпечна дорога додому» в рамках національного проекту «Безпечна країна».

До вашої уваги відеоматеріали для єдиного національного уроку національного проекту "Безпечна країна"

Відеоматеріали для уроку стосуються різних аспектів безпеки на дорозі, про які повинні знати діти-дорожнім знакам, правилам поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, деяким обов’язковим вимогам до дітей як учасників дорожнього руху, порядку дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків у дорозі тощо. Вони будуть цікавими дітям різного віку

Навчально-методичний посібник «Безпечна дорога додому».

Бажаємо усім приємного перегляду, цікавих корисних уроків та лише легких і безпечних доріг!


15.11.2021

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». 

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Ми традиційно долучаємось до Всеукраїнського руху проти насильства. До вашої уваги робота нашої зіркової випускниці, нині студентки Київського національного університету ім. Т.Шевченка, Залевської Ольги.

Посилання 

12.11.2021

12.11.2021 на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя (протокол 45 п 3), враховуючи стабілізацію захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 серед дитячого населення рішенням визначено, що з 15 листопада 2021 року буде:

Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області з 15 листопада 2021 року працює:

12.11.2021

Про допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі

 Після ретельної перевірки наданих документів та засідання конкурсної комісії було прийнято рішення про допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі на зайняття вакантної посади директорів закладів освіти міста. З висновками роботи комісії та переліком кандидатів на зайняття посад можна ознайомитись у протоколі  № 1.

05.11.2021

До уваги батьків та учнів гімназії!

05.11.2021  на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м.Запоріжжя (протокол №44) було вирішено, що з 08.11.2021 організувати в закладах загальної середньої освіти м.Запоріжжя освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 1-11-х класів.

Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області працює з 8.11.2021 у режимі дистанційного навчання відповідно до розкладу (Синхронний/асинхронний режим).

Розклад на сайті гімназії в розділі ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.

                                                                       29.10.2021

Шановні учні та батьки! 

Відповідно до п. 6 "Рішення комісії з питань техногенної та екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя" (протокол 40 від 27.10.2021 р.) у всіх закладах загальної середньої освіти міста подовжені канікули до 07.11.2021.

Все встигнемо, опануємо весь матеріал, буде все добре.

Дотримуйтесь всіх карантинних заходів. 

Бажаємо  міцного здоров'я!

                                                                       23.10.2021

Шановні гімназисти та батьки! 

Повідомляємо, що у зв'язку погіршенням епідеміологічної ситуації у місті, термін осінніх канікул у запорізьких школах подовжується з 23 по 29 жовтня поточного року.

(На підставі позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та незвичайних ситуацій Запорізької області п.10)

Дотримуйтесь всіх карантинних заходів. 

Бажаємо  міцного здоров'я!

16.10.2021

Шановні гімназисти та батьки! 

Повідомляємо, що у зв'язку погіршенням епідеміологічної ситуації у  м.Запоріжжя канікули, які було заплановано на 25.10.2021 - 31.10.2021, перенесено на 18.10. 2021 до 25.10.2021 (орієнтовно) у всіх закладах освіти. 

Дотримуйтесь всіх карантинних заходів. 

Зичимо  міцного здоров'я!

07.10.2021

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора гімназії № 6 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту», статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», «Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя», затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 27.05.2020 № 35, наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 06.10.2021 № 484 к/тр «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області» повідомляємо про оголошення конкурсу (додаток 1) та пропонуємо ознайомитись із зразком ситуаційного завдання для перевірки професійних компетентностей (додаток 2); критеріями оцінювання письмового тестування, письмового вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (додаток 3); графіком проведення конкурсного відбору на посаду директора (додаток 4); приблизним переліком питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 № 654. 

28.09.2021

Про учасників конкурсу на зайняття вакантної посади директора Запорізької гімназії № 6 

24.09.2021 відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад керівників ЗЗСО № 6,19,37 м. Запоріжжя. З висновками роботи комісії та переліком кандидатів на зайняття посад можна ознайомитись у протоколі  № 1 засідання комісії.25.08.2021

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора гімназії № 6 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту», статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», «Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя», затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 27.05.2020 № 35, наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 17.08.2021 № 392 к/тр «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області» повідомляємо про оголошення конкурсу (додаток 1) та пропонуємо ознайомитись із зразком ситуаційного завдання для перевірки професійних компетентностей (додаток 2); критеріями оцінювання письмового тестування, письмового вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (додаток 3); графіком проведення конкурсного відбору на посаду директора (додаток 4); приблизним переліком питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 № 654. 

24.08.2021

Шановні вчителі, батьки, учні!

Щиро вітаємо вас із великим національним святом – Днем Незалежності України! Нашій молодій державі – 30! Багато змінилося за ці роки: ми стали мудрішими, сильнішими, сміливішими. Ми доводимо свою спроможність вирішувати найскладніші проблеми. Але за однієї умови – якщо спільно візьмемось за справу.

Тож єднаймося, допомагаймо одне одному, спільно будуймо Україну.

Тільки завдяки вихованим, освіченим, цілеспрямованим і працьовитим поколінням країна матиме гідне майбутнє.

Від усієї душі бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, миру та злагоди, щедрої долі, успішного навчання, нових професійних здобутків, невичерпної енергії для подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України!

Колектив Запорізької гімназії № 6


26.05.2021

Вітаємо!

Вітаємо з перемогою  у конкурсі "Школа на хвилі ЕСО", який проводив Зелений Центр Метінвест Запоріжжя! Грант в 30 000 грн виборола команда Запорізької гімназії  №6  під час захисту свого екологічного проєкту!

Дякуємо учням 7-А класу Вітлюк Мар'яні, Звонарьовій  Софії, Стефановій Євгенії,  8-А класу - Горчаковій Катерині, Шевяковій Анастасії, вчителю біології Божко Неллі Анатоліївні!

 Молодці! Так тримати!

Детальніше 

26.05.2021

Готуємось до нового навчального року

Ще не пролунали останні шкільні дзвоники, а в гімназії почали підготовку до нового навчального року. Готуємося до ремонтних робіт. Дякуємо благодійному фонду "Альма Матер" за придбання будівельних матеріалів з  оновлення підлоги холу першого поверху. Також  щиро дякуємо за придбання такої необхідної  комп'ютерної техніки  в кабінети: історії   № 29 (комп'ютер та проєктор), географії №35 (проєктор, екран), кабінет № 48 (комп'ютер, проєктор), кабінет математики № 42 (комп'ютер). 

26.05.2021

Взаємодопомога як спосіб життя. 

Волонтерство — добровільна допомога у вирішенні чи пом’якшенні соціальних проблем. Кожен може проявити ініціативу долучитися до волонтерського руху, усвідомлюючи, що за це ніхто не платить грошей. Волонтерство — це інвестиція свого часу, зусиль та таланту у вирішенні суспільних проблем.  Волонтерство — це унікальна можливість стати кращим, допомагаючи іншим. Гімназисти та їх родини Запорізької гімназії №6  щорічно беруть участь у програмі допомоги людям з обмеженими можливостями. Їм  небайдужа доля самотніх людей похилого віку, людей з інвалідністю. 

Дякуємо всім, хто кожного року приєднується до нас! 

20.05.2021

Підбиваємо підсумки року в Запорізькій гімназії №6!  

18 травня відбулося традиційне свято – конференція «Твої можливості, людино!» Не зважаючи на те, що ми навчалися переважно дистанційно, кипіла робота в комітеті самоврядування, брали участь в конкурсах,  здійснювали захист наукових робіт в Малої Академії наук, захищали проєкти, готували нові грантові програми. 

Детальніше (натисни ^ праворуч) 


Вітаємо переможців обласного  етапу конкурсу-захисту  робіт в МАН:

Зінченко Анна, 10-Б  «Філософія та суспільствознавство» (вч.Почтарь В.Г.) -1 місце

Діденко Анна, 10-Б   «Філософія та суспільствознавство» (вч. Бородай С.М.) – 1 місце

Кисільова Дар’я, 8-Б клас   «Математика» (вч. Фідрік О.І.) – 2 місце

Харлан Богдан, 9-Б клас «Історія» (вч. Почтарь В.Г.) -3 місце

Зінченко Анна та Діденко Анна посіли 2 місце на Всеукраїнському етапі!

Протягом 2020-2021н.р. вдосконалювався та розвивався рух учнівського самоврядування як в гімназії, так і в класних колективах. На початку навчального року  в гімназії пройшла Конференція учнівського самоврядування, на якій представники дитячого самоврядування гімназії  вивчали витяг із Закону про освіту, де закріплені права та обов’язки представників самоврядування, визначилися зі структурою цього органу громадської влади  в гімназії та було затверджено склад Комітету самоврядування гімназії. Комітет Самоврядування гімназії не тільки проводив організаційні збори лідерів колективів, але й організував та втілив в шкільне життя цікаві, сучасні та масові проєкти та заходи: Кампанія «Кольори здоров’я», квест «Мандрівка країною Здоров’я», День Самоврядування, кампанія «Новоріччя», Онлайн-фестиваль здорової їжі «Смачно, легко, корисно, власноруч», онлайн виставка «Хендмейд-фест», заходи до Дня учителя, Дня закоханих, флешмоб «У школі, як вдома», онлайн фестиваль цікавих професій... За ініціативою Комітету самоврядування команда учнів 7-10 класів гімназії взяла участь у спільному Україно-Німецькому проєкті «Шкільне підприємство», де серед 369 шкіл України  вийшла у фінал, десятку для подальшого виборювання гранту на втілення свого проєкту. 23.10.2020 р. представники дитячого самоврядування гімназії взяли активну участь у засіданні міського Дискусійного клубу для лідерів учнівського самоврядування «Громадянська позиція», де внесли ряд пропозицій у роботу органів дитячого самоврядування району та міста.

Протягом 2020-2021 н.р. учні 1-11 класів взяли активну участь у загально гімназичному проєкті «Книга, що оживає». Цього року наша гімназія вже вдруге бере участь у Всеукраїнському фестивалі гри, навчання і натхнення «Play Fest». Організаторами фестивалю є фонд The LEGO Foundation.

Протягом року  плідно та активно проводилася робота щодо сприяння розвитку шкільної преси, використанню сучасних інформаційних технологій в позаурочній діяльності, впровадження проєкту «Шкільне телебачення». Активно працювало шкільне телебачення. Кіностудія 11-х класів створювала випуски Новин гімназії. 

Найбільш активні класні колективи за рейтингом отримали  грамоти та сертифікати на грошову винагороду:  8-в, 11-а, 10-а, 6-а, 6-в, 2-а, 3-а. 

Відзначено й роботу класних керівників,  учителів -  предметників! Дякуємо всім за плідну роботу, за те, що завдяки  вашому ентузіазму, натхненню, життя в гімназії стає цікавішим  та яскравішим!

18.05.2021

Ресурсна подорож Play Fest 2021 за темою: «Книга що оживає»

Цього року наша гімназія вже вдруге бере участь у Всеукраїнському фестивалі гри, навчання і натхнення «Play Fest». Організаторами фестивалю є фонд The LEGO Foundation.

Фестиваль Play Fest об’єднав педагогів, учнів та батьків Запорізької гімназії № 6. Ми назвали наш проект «Запорізький край від минулого до майбутнього» - і робота закипіла! Команда Запорізької гімназії № 6 фантазує, творить, досліджує світ книги разом.

Учні Запорізької гімназії № 6, залюбки долучились до проєкту, адже тема близька нам і актуальна. В Запоріжжі ми народилися, виросли, відчуваємо його і пишаємося славетною історією козацького краю.

Для кожної паралелі класів було запропоновано свій напрямок для досягнення результату роботи над проектом:

 1-4 класи - «Запорізьке козацтво в історичній і художній літературі». Козацькі розваги.

 5-6 класи - «Міфи та легенди про запорізьких козаків»

 7-9 класи - «Запоріжжя індустріальне». «Запорізький край – сучасність».

 10-11 класи - «Як ми бачимо майбутнє нашого краю»

Детальніше (натисни ^ праворуч) 

Дякуючи проекту «Книга, що оживає» учні початкової ланки поринули в XVII століття в роки «Козацтва» досліджували традиції козаків, ігри, пісні, творчість українських письменників та побачили, що козаки були хоробрими, міцними та дружніми.

Учні 5-6-х класів розкрили тему «Міфи та легенди про запорізьких козаків» та створили:

● добірку факти про легендарних Запорізьких козаків, їх подвиги, життя, побут, заняття (відвідали музей Запорізької січі на острові Хортиця під час свята Масляної).

● карту «Козацькі міста Хортиці» з геолокацією та розрахували маршрут подорожі (6 км);

● відеоролик про Хортицю;

● інтелектуально-розважальну гру «А ми нащадки козаків?» для учнів 5-х класів;

● презентацію «Засоби підтримання здоров’я козаків»;

● склали збірник математичних козацьких задач;

● створили буктрейлери до твору «Джури козака Швайки» та провели виставку ілюстрацій до цього твору;

● провели вікторину для учнів 2-х класів «Що ти знаєш про козаків?»;

● створити свою легенду й поставити виставу «Про козака Микиту» для учнів початкових класів (легенда про мудрість українського народу, легенда, яка розповідає про те, як козаки вміли змінювати свої негативні «чорні думки» на «світлі».)

Робота над проектом Play fest 2021: «Книга, яка оживає» у категорії 7-9 класи «Запорізький край – сучасність» дозволила учням зануритися у світ магічної, неймовірної краси запорізького краю. Працюючі над проектом, вирішили, що учням нашої гімназії буде цікаво подивитися на сучасне Запоріжжя. Саме тому створили фотозону, яка привернула до себе увагу об’ємними та багатьма цікавими деталями!

«Було дуже цікаво пізнавати щось нове, пропонувати свої ідеї для реалізації та просто працювати на користь свого майбутнього» - відзначили учасники проєкту! Так само не просто було відчути себе справжнім вчителем іноземної мови та провести декілька уроків для молодших школярів, але воно було того варте! На уроках англійської та французької мови учасники проекту говорили про плюси та мінуси Запоріжжя, при цьому опрацьовуючи нову лексику та граматику. Виявляється, приймати участь у дискусії про Батьківщину не тільки весело та цікаво, а ще й корисно! Цікавий досвід також відчути себе гідом та провести віртуальну екскурсію по рідному місту Запоріжжя.

Також учні 7-9 класів вирішили особисто провести дослідження рослин Червоної Книги України, що знаходяться на острові Хортиця. Кожен з учасників долучився до створення ексклюзивної книги-збірки, де власноруч різними мовами писали цікаву інформацію про рідкісні цікаві рослини.

Учні 10-11 класів розв’язували питання «Яким буде майбутнє рідного міста Запоріжжя».

Створення проєкту відбувалось у формі дискусії. Учні підготували інформацію щодо різних галузей, які є важливими для сприятливих умов життя розвитку Запоріжжя. Зазначили їх плюси та мінуси. А потім у відсотковому співвідношенні визначили проблемні галузі та ті, що у майбутньому можуть мати успіх. Це сприяло тому, що кожен робив свій внесок задля створення «живої книги». У класі розгорнулась неабияка дискусія, кожен мав що сказати та був готовий, за необхідності, спростувати аргументи опонента. Учнів підтримали вчителі, а це доводить актуальність теми.

Результат дискусії учні 11 класу помістили на ватмані. Отже, були зроблені такі висновки:

 Проблеми міста в основному пов’язані з екологічним станом.

 Історична пам’ять міста хоч і багата, але не розвинута, як і свідомість людей щодо цього.

 Культура має великий потенціал, але було б краще, якщо рушійною силою розвитку цієї галузі стала молодь.

 Будівництво майбутнього Запоріжжя починається з кожної людини

 Ми повинні виправляти недоліки та розбудовувати місто поетапно, а не очікувати миттєвого результату та ще й від когось.

Кожен має змогу аналізувати, замислитися над розвитком проблемних галузей, з метою запобігти занепаду. Насамперед, ми рекомендуємо діяти, реалізовувати свої ідеї та турбуватися про Запоріжжя та нашу країну у теперішньому часі. Тоді нас приємно здивує результат у майбутньому

Наразі проект Play fest 2021 «Книга що оживає» остаточно завершено. Участь у проєкті, дозволила відчути вагомість ролі кожного з нас для розвитку рідного краю. Ця командна, творча та дослідницька робота безумовно надала змогу отримати нові компетентності, покращила критичне мислення всієї залученої аудиторії та ще й внесла в життя кожного з нас нові, яскраві, незабутні й виключно позитивні емоції. Ми всі стали креативнішими, удосконалили вміння злагоджено працювати в команді та чути один одного!

Як це було дивіться в цьому відеоролику - https://youtu.be/DNIxzoxrPXM 

Приємного перегляду!

12.05.2021

У рамках місячника з профорієнтації

Cьогодні, 12 травня 2021 року, відбулася чергова профорієнтаційна онлайн-зустріч представників кафедр теорії та практики перекладу та міжнародних економічних відносин НУ "ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА" - доц. Тарасенко К.В., доц. Чорномаз К.Г. із учнями 10 та 11 класів Запорізької гімназії №6. Учнів було проінформовано щодо особливостей навчання на спеціальностях 292 - Міжнародні економічні відносини, 035 - Філологія та запрошено до здобуття вищої освіти на нашому факультеті. 

07.05.2021

До уваги батьків та учнів Запорізької гімназії № 6!

На підставі  Протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 06.05.2021 №20, засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.05.2021  №28 та рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області від 06.05.2021 №16 щодо скасування на території Запорізької області з 07.05.2021  «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення корона вірусної інфекції, наказу по гімназії № 57 р від 07.05.2021 р. з 11.05.2021 заняття в 1-11 класах відновлюються в очній формі.

Нагадаємо, що необхідно дотримуватися всіх карантинних заходів. Маски обов'язково. Батьки на територію освітнього закладу не допускаються.

Чекаємо на Вас у стінах гімназії!

З повагою колектив Запорізької гімназії № 6.

02.05.2021

Продовжуємо модернізовувати їдальню. Щиро дякуємо депутату Запорізької міської ради Кіжнеру Артуру Олеговичу за виділення коштів на оновлення такого необхідного обладнання  для харчоблока нашої їдальні!  Придбані нові столи, стелажі, сушарки, мийки з нержавіючої сталі.  Дякуємо! 

Детальніше

12.04.2021

Березень місяць традиційно у нас в гімназії присвячено самовизначенню, самопізнанню і самовираженню. Ми говоримо про майбутнє: ким ми будемо, коли вийдемо зі школи, яку професію виберемо і на якій стезі принесемо більше користі державі, суспільству тощо.

В кожному класі відбулися тематичні години спілкування. На такі заходи було запрошено психологів, представників батьківської спільноти, які розповіли про спектр професій і про свої фахові цінності. За пропозицією Комітету самоврядування було організовано інтерактивний Ярмарок професій. Темою віртуального заходу було обрано «Неймовірні професії світу». Гімназисти познайомили всіх учасників ярмарку з найрідшими і найцікавішими професіями, розповіли, які навички треба мати, щоб працювати у презентованих сферах. Заходьте на ярмарок.

Може, після перегляду Ви зважитеся змінити своє життя і виявите бажання стати пандообіймачем чи перевертачем пінгвінів? А, може, вас покличе до себе професія дегустатора шоколаду чи тестувальника водних гірок?

Бажаємо самовизначитися і мати успіх!

Детальніше