До уваги батьків! Запорізька гімназія № 6 оголошує набір майбутніх першокласників!

відповідно до наказу ДОН ЗМР від 29.03.2024 №103 «Про зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти м.Запоріжжя у 2024 році» приймання заяв відбуватиметься з 29 квітня до 31 травня 2024 року, після 3 червня (для зарахування на вільні місця).

До заяви обов’язково додають:

✅Копію свідоцтва про народження ((під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)

✅Оригінал медичної довідки (форма 086-1/0)

✅Довідку про щеплення 063 (копія)

✅Довідку, яка підтверджує право на першочергове зарахування (родинний принцип)

✅Документ, який підтверджує пільгову категорію/за наявності/ (ВПО,УБД, дитина з багатодітної родини, дитина, яка постраждала внаслідок військових дій чи збройних конфліктів)


Зверніть увагу!

 ✍️Реєстрація відбувається за телефоном: 0970691722 (Понеділок - п’ятниця з 9.00 до 16.00)

📍Порядок приймання заяв, з урахуванням безпекової ситуації, відбуватиметься з 29 квітня 2024 року у будівлі гімназії (кабінет №21, 1-й поверх). У разі сигналу «Повітряна тривога» - в укритті закладу, розташованому на території гімназії.

Запрошуємо до нашої гімназійної родини, де ви здобудете профільні знання відповідно до ваших потреб і уподобань та реалізуєтесь як творча особистість!

До уваги випускників 9-х класів 2024 н.р. та їх батьків!

Запорізька гімназія № 6 оголошує набір учнів у 10-ті класи за профілями: Англійська філологія, Математичний, Хіміко-біологічний

За інформацією звертатися за телефоном: +380994786858

Звертатися щодня з 8.30 до 16.00 за адресою м. Запоріжжя, Комунарський район, вул. Олімпійська, 2

Цей рік для вас є особливим, бо перед вами постає вирішення життєво важливого питання щодо вибору майбутньої професії. Ця справа надзвичайно відповідальна, адже від того наскільки правильно оберете свій шлях, буде залежати чи станете ви справжнім майстром та високопрофесійним спеціалістом.

ІЗ РАДІСТЮ ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО НА БАЗІ НАШОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 6 ДО 18 РОКІВ У БЕЗКОШТОВНОМУ ФОРМАТІ ПРАЦЮЄ

ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ЦЕНТР

Цифровий освітній центр працює, щоб надати дітям безпечний доступ до безперервної формальної та неформальної освіти та має усе необхідне обладнання для забезпечення онлайн навчання дітей. З учнями постійно знаходяться фахівці центру, які допомагають зробити процес навчання комфортним та цікавим. 

Простори працюють по буднях:

у першій половині дня школярі під'єднуються до своїх онлайн уроків, користуючись можливостями центру (сучасна техніка, швидкісний інтернет);  

✅у другій половині дня учні відвідують цікаві позашкільні заходи, які розвивають життєві та базові навички, а також сприяють надолуженню освітніх втрат з читання, письма та арифметики.

ПРОСТІР МАЄ УКРИТТЯ ТА СТВОРЮЄ УМОВИ ДЛЯ СОЦІАЛІЗАЦІЇ ТА ПОЗИТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ДІТЕЙ. 

Детальна інформація та розклад занять у ТГ-каналі: https://t.me/DLC_ZP_2 

Простори створено за ініціативою Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради в межах проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Благодійного фонду «Посмішка ЮА» за фінансової підтримки Європейського союзу та уряду Люксембургу.

24.06.2024

Звіт директора ЛИПСЬКОГО Костянтина про управлінську діяльність закладом освіти у 2023-2024 н. р.

21 червня 2024 року у Запорізькій гімназії №6 відбувся звіт директора ЛИПСЬКОГО Костянтина про управлінську діяльність закладом освіти у 2023-2024 н. р.

Директором були висвітлені наступні питання: 

🖋підсумки роботи колективу закладу; 

🖋освітнє середовище; 

🖋система оцінювання; 

🖋педагогічна діяльність; 

🖋управлінські процеси; 

🖋окреслено головні завдання педагогічного колективу на 2024-2025 навчальний рік. 

Костянтин Валентинович закцентував увагу на створенні рівних умов доступу до освіти кожної дитини, становлення ключових та професійних компетентностей сучасного вчителя, забезпечення оптимальних умов для виявлення, розвитку і реалізації потенційних можливостей дітей, впровадженні інноваційної освітньої діяльності. 

Директор висловив щиру подяку за співпрацю: учням – за бажання вчитися, учителям – за творчість, за любов до своєї професії; батькам — за допомогу, розуміння, підтримку, технічному персоналу за їх щоденну працю, за чистоту в навчальному закладі та на території гімназії. 

🗒🖋️✔️ За підсумками голосування присутні одноголосно схвалили звіт директора. 

🤝Дякуємо всім небайдужим за підтримку нашого закладу! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. Віримо в нашу гімназійну родину, захоплюємося талановитими особистостями: учнями, вчителями, випускниками, батьками які примножують справу закладу освіти! 

З повагою, адміністрація закладу. Разом до Перемоги! 

Посилання на звіт директора Запорізької гімназії № 6: 

✅Сайт гімназії: https://www.6.zp.ua 

✅Розділ ПРОЗОРІСТЬ 

✅ Звіт директора

22.06.2024

Нам є ким пишатися💙💛💖


Детальніше

19.06.2024

Запоріжжя відзначило Всесвітній день дитячого футболу! ⚽️

З нагоди Всесвітнього дня дитячого футболу, Запоріжжя стало свідком захоплюючого товариського матчу, який запалив не лише азартом гри, але й феєричним виступом команди дівчат черлідерок 🤸‍♀Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області

На полі зустрілися команди юних вихованців та тренерів "МФК "Металург". Цей захід, об'єднавши юних футболістів та їх наставників, перетворився на справжнє свято спорту, командного духу та дружби. 

Юлиана Мигур, наш заклад безмежно радий,❤️ що Ви допомагаєте нашим дівчатам продовжувати розвиток у цьому неймовірному виді спорту! Вони того варті. 

🌟Сяй! Якщо ти зірка!🌟

Детальніше

18.06.2024

Закриваємо сезон участі у загальнонаціональному проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»_баскетбол (дівчата)🏀🤝🙌

Для нас це: 

☝️Можливість проявити себе, свої навички та вміння в рамках найкрутіших спортивних шкільних змагань країни.⛹️‍♀️ 

☝️Перемога (І місце) на обласному етапі змагань серед команд Запорізької області_баскетбол (дівчата)🏆 

☝️Представлення Запорізької області на фінальному етапі змагань у м. Київ! 👍 

☝️Можливість відчути командний дух, атмосферу спілкування і дружби! 🤝 

☝️Розвиток фізичних навичок та моральної стійкості! 💪 

☝️Психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів! 😊 

☝️Розвиток навичок стресостійкості та взаємопідтримки! 🙌 

☝️Захоплюючі емоції та неймовірні враження від подорожі м. Києвом! 🙃 

☝️Дружня згуртована команда готова до нових викликів! 😉 

Щиро дякуємо тренеру команди, вчителю фізичної культури Солонському Сергію Івановичу, за можливість пройти всі ці сходи проєкту❗️ 

РS: Дякуємо всім хто підтримував та вболівав, батькам, учням, вчителям, ми це відчували💓💓💓 

Сезон закрито🤝 

Далі буде ✊

Детальніше

14.06.2024

Запорізькі баскетболістки показали характер у фіналі «Пліч-о-пліч»

У фіналі Всеукраїнських спортивних змагань «Пліч-о-пліч» у Києві баскетболістки Запорізької гімназії № 6 достойно протистояли сильній команді з Києва.

Попри поразку, юні запоріжанки продемонстрували волю до перемоги та командний дух. Вони боролися за кожен м'яч і показали майстерну гру.

Тренер команди Сергій Іванович наголосив, що поразка – це не привід здаватися, а додатковий стимул для подальшого розвитку:

– Щоб грати краще, треба грати з більш сильним суперником, – переконаний тренер.

Особливо відзначилася у фіналі Марія Фільчак. Дівчина забила найбільшу кількість м'ячів у своїй команді.

– Там, де пасують інші, ми збирали волю в кулак і робили крок вперед, незважаючи ні на що. Боротьба з сильнішим суперником загартовує дух, робить нас стійкішими і витривалішими. Вона вчить нас не здаватися і йти до кінця, навіть коли здається, що все втрачено. Я пишаюся Запоріжжям! Я пишаюся своєю командою, – поділилася емоціями дівчина.

Баскетболісток підтримували вболівальники з усієї України, які писали під відеотрансляцією матчу побажання, захоплювалися грою і дякували їм за неймовірне видовище.

– Участь у Всеукраїнських шкільних лігах стала важливим кроком вперед для юних баскетболісток Запорізької гімназії № 6. Вони здобули неоціненний досвід, зарядилися мотивацією і показали, що навіть у найскладніших ситуаціях не варто опускати руки, – переконана Інна, мати однієї з учасниць змагань.

14.06.2024

Досвід перемог 🏆 набувається у вогні протистояння!🔥

ПЕРША ГРА наших неймовірних баскетболісток! Жеребкування  принесло дівчатам неабияке випробовування - гру з столичними спортсменами! 💪 Київщина! 

❗️Сьогодні ми пишаємося нашими юними дівчатами 👱‍♀в ТИСЯЧУ разів більше, ніж учора! 

✅ Ваша самовіддача, воля до перемоги та вміння бути справжньою командою  - це те, що надихає і дорослих. 

Дівчата Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області продемонстрували силу духу ⛹‍♀ та спортивну майстерність, а вболівальники шалену підтримку у коментарях під прямою трансляцією! Такої підтримки Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги ще точно не бачила!😉 

Запоріжжя ще раз продемонструвало, 👍 що ми не боїмося труднощів, і готові йти на ризик і боротися за те, у що віримо!

P.s. Не для заздрощів! 😁 Дівчат вітав Кирило Буданов 

Детальніше

10.06.2024

ПЕРШІ ШКІЛЬНІ ВИПУСКНІ

ПЕРШІ ШКІЛЬНІ ВИПУСКНІ пролунали гучно🔥, весело 😃зі сльозами радості 🥰і трішки суму !

Яскраві творчі виступи четверокласників 🧑👩,  чутливі слова подяки учителям і батькам💐 надовго залишаться в пам’яті всіх учасників свята! 

Неймовірний трейлер сторінками шкільних років🎬  вразив гумором і спогадами про цікаве життя та пригоди початкової школи. 

Любі четверокласники, продовжуйте свій шлях Країною знань впевнено і цілеспрямовано! 

Будьте завжди щирими і відкритими! Памʼятайте! Завжди поряд з вами ваші близькі, батьки та учителі, які готові підтримати і прийти  на допомогу! 

Гарного літнього , веселого та радісного відпочинку!❤️

Детальніше

09.06.2024

Сімдесят запорізьких школярів змагатимуться у фіналі «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Три місяці команди запорізьких учнів змагалися в регіональному етапі Всеукраїнських змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». В обласних змаганнях взяли участь понад 655 учнів із 19 територіальних громад. Школярі грали у баскетбол, волейбол та мініфутбол, змагалися у черліденгу та спортивному орієнтуванні.

За результатами обласного етапу визначилися переможці, які вже невдовзі представлятимуть наш край у всеукраїнському фіналі.

Баскетбол:

Юнаки: "Дикі кабани"  - Запорізька гімназія № 50 Запорізької міської ради. Учитель - Олександр Шпайхер

Дівчата: "Іволги" - Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради. Учитель - Сергій Солонський

Волейбол

Юнаки: "Антилопи"  - ліцей «Успіх» Вільнянської міської ради Запорізької області. Учитель - Віталій Гиря

Дівчата: "Руді лисиці" - Запорізький колегіум «Мала гуманітарна академія» Запорізької міської ради.  Учитель - Володимир Московін

Футзал

"Їжаки" - Комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей"» Запорізької обласної ради. Тренер - Сергій Філоненко

Черліденг

"Іволги", Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради. Тренер - Ганна Зоріна

Спортивне орієнтування

«Їжаки» Запорізька школа-інтернат “Козацький ліцей”, Запорізької обласної ради. Учитель - Андрій Оношко

Перед тим, як команди вирушать на фінальні змагання до столиці, їх урочисто привітали у Запоріжжі - святкова церемонія відбулася у найкращому палаці спорту регіону “Юності”. Команди-переможці обласного етапу отримали сертифікати на спортивну форму та заряджений на перемогу талісман. Це – прапор Запорізької області, який власноруч підписав старший солдат 15 бригади оперативного призначення НГУ «КАРА-ДАГ»  Євген Бадін з позивним «Фанат».

-Ці змагання обʼєднали всіх: організаторів, батьків, учасників. Запорізька обласна державна адміністрація забезпечила повний супровід дітей до Києва. Нам активно допомагали і представники бізнесу. Дякуємо усім, хто долучився та підтримав наших дітей. Але більш за все – нашим військовим. Саме завдяки їхній мужності ми маємо можливість організовувати такі свята, – зазначила начальниця Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації  Людмила Бухаріна.

Детальніше

06.06.2024

Навчання з  надання першої допомоги

☝️Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, вчительство має володіти певними навичками. Одна з них – надання першої допомоги. 

Тому, в рамках спільного проєкту Команда Парамедиків Life in your hands   з Департамент освіти і науки Запорізької міської ради наші вчителі пройшли навчання з  надання першої допомоги.❗️ 

Готуємося до нових зустрічей та тренінгів і дякуємо партнерам проєкту - Метінвест Запоріжжя та Платформі спільних дій. Робимо круті і важливі речі разом 🤝

Детальніше

06.06.2024

СВЯТО ІНТЕЛЕКТУ, ТВОРЧОСТІ, ТАЛАНТУ "ТВОЇ МОЖЛИВОСТІ, ЛЮДИНО-2024"🏆🥇🏆🎉

На останньому тижні навчального року відбулася загальногімназийна підсумкова конференція "Твої можливості, людино-2024"🎊🏆🔥🥇🥈🥉‼️ 

На традиційному щорічному заході нагороджувалися найталановитіші учні-переможці інтелектуальних та творчих конкурсів, змагань, конференцій, олімпіад обласного, всеукраїнського та міжнародного рівней👏! 

У цьому році більш ніж 300 учнів гімназії запалили нові зірки на небосхилі рідної "Альма Матер"⭐️🌟! 

👍Олімпіади вищих навчальних закладів - 31 перемога! 

👍 Наукові учнівські конференції обласного, всеукраїнського та міжнародного рівней - 11 перемог! 

👍 Учнівські конкурси обласного рівня з навчальних предметів 25 перемог! 

👍Конкурс науково-дослідницьких робіт МАН- 5 (обласний рівень), 1 (республіканський). 

👍Всеукраїнські інтернет конкурси та олімпіади - 266 перемог! 

Шана вам, юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма!👍 

Щиро вдячні нашим дорогим вчителям за мудрість і знання, високий професіоналізм та самовіддачу, тепло, доброту і терпіння! 🙌👏 

Величезна подяка шановним батькам за вагомий внесок у розвиток та виховання талановитої, інтелектуально обдарованої дитини та створення сприятливих умов для її саморозвитку та самовдосконалення.🤝 

Щиро пишаємося нашими талановитими учнями та мудрими наставниками! 👏🔥 

Бажаємо вам нових звершень та перемог! 🏆 

Нехай ваші знання та таланти стануть рушійною силою для розвитку нашої країни та світу!💙💛

Детальніше

04.06.2024

Пишаємося ❤️Софією Звонарьовою, ученицею 10-А класу Запорізької гімназії №6!

Софія стала однією з 32 учнів та студентів запорізьких навчальних закладів, які здобули перемогу або призові місця на всеукраїнських олімпіадах та інтелектуальних конкурсах. За свої видатні успіхи 🏆 вона отримала грошовий сертифікат на суму 5000 гривень від Запорізької ОДА. Такі сертифікати передбачені Обласною програмою заохочення ОБДАРОВАНОЇ молоді.

✅Цей успіх є ще одним свідченням високого рівня освіти у Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області!

Це плідна співпраця вчителів, учнів та батьків! Ми пишаємося нашими талановитими та працьовитими учнями, які гідно представляють 🥇 наш заклад на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

❗️Щира подяка Почтарь Валентині Георгіївні за НЕЙМОВІРНУ підготовку дітей до олімпіад та конкурсів!👍

Софія зайняла II місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2023/2024.

Детальніше

04.06.2024

Запорізька гімназія № 6 оголошує набір з 1 по 11 класи!

✅ Здобувай  якісну освіту в змішаному форматі! 

✅ Розкрий свої таланти та здібності! 

✅ Навчайся цікаво та з користю! 

Наша школа: 

☝️Посідає перше місце серед закладів Комунарського району по рейтингу НМТ та входить до  десятки найкращих шкіл міста! 

☝️Навчають кваліфіковані педагоги за сучасними програмами освіти 

☝️У нас панує атмосфера, де кожна дитина відчуває себе комфортно та впевнено. 

☝️Разом проводимо  цікаві позакласні заходи та екскурсії. Розум та впевненість - це модно!

Детальніше

04.06.2024

🕯️Діти, які ніколи… 💔

Сьогодні, 4 червня, ми відзначаємо День вшанування пам’яті дітей які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України. Ця дата була встановлена Верховною Радою України 2021 року і збігається з Міжнародним днем невинних дітей — жертв агресії.

Згідно з даними державного порталу "Діти війни", з 24 лютого 2022-го року до 4 червня 2024-го в Україні загинула 551 дитина, 1368 були поранені. Такі дані зафіксував Офіс Генерального прокурора. Вони не є остаточними, оскільки неможливо отримати достовірну інформацію через активні бойові дії i тимчасову окупацію частини території України.

Це день, коли Україна та світ згадують маленьких українців, чиї життя були обірвані війною. Велика кількість українських дітей примусово депортовані до росії чи тимчасово окупованих територій. Цей день є нагадуванням про трагедії, які спричинила війна, і про необхідність боротьби за мир.

Вшануймо цей день хвилиною мовчання та розділимо цей біль з тими, хто втратив найдорожче...

02.06.2024

Дитячий тимбілдинг! 😉

З нагоди Дня захисту дітей 👼 команди з черлідингу 🤸‍♀ та баскетболу ⛹‍♀ Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги вирушили на незабутню подорож до острова Хортиця! 

Наші чудові, добрі та енергійні діти, на жаль, змушені дорослішати в непрості часи. 

Тому щиро віримо, що цей день на мальовничому 🏞 острові подарував їм щирі емоції, єднання та нові сили.😊 

Катання на конях, 🐎 стрільба з луку 🏹 та захоплюючі краєвиди🏞 Хортиці не лише згуртували команди, а й зарядили їх позитивом та командним духом.👍 

Переконані, що завдяки цьому спільний виступ на змаганнях пліч-о-пліч у Києві буде ще більш успішним!👍 

Дякуємо Олег Григорьев за гостинність!

Детальніше

31.05.2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу по гімназії №49-у від 31.05.24 до 1-ого класу Запорізької гімназії №6 Запорізької міської ради Запорізької області на 2024-2025 н.р зараховано 71 учнів.


Зараховано - 71

Вільних місць - 19

31.05.2024

У гімназії №6 пролунав останній дзвоник🔔

❤️Сьогодні був неймовірний день!❤️ 

У гімназії №6 пролунав останній дзвоник.🔔 Війна відібрала у наших дітей дитинство і шкільні роки! Але, сьогодні дзвоник у дитячих 👼 руках лунав гучно, як ніколи! 

❤️ Любі вчителі! Ви - найкращі! Ви навчали наших дітей з вересня місяця під ракетами і тривогами! І не було жодних АЛЕ! Потім ви вивели їх за шкілтні парти... 

Вдячні і пишаємося вами!😘 

Костянтин Липський, ми знаємо, що багато шкільних ганків Запоріжжя сьогодні так і не почули останнього дзвоника.😢 Ми вдячні за цей день Вам та збройним силам України!

P.s. Настане день, коли останній дзвоник пролунає в кожній школі України, оголошуючи про початок мирного життя та нових звершень для наших дітей!

Детальніше

30.05.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З ПРИРОДОЗНАВСТВА "ЮНИЙ ДОСЛІДНИК"🏆🌏🔬

📌Протягом березня–травня 2024 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник». 

📌Конкурс проводиться щорічно з метою залучення учнів загальної середньої та позашкільної освіти віком 9-12 років до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства. 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ (І МІСЦЕ)🔥 

⭐️ Кобзаря Артема, учня 6-А класу, секція «Я і природа», тема роботи: "Визначення якісного стану водної екосистеми річки Дніпро" 💦 

👉Мета дослідження: проаналізувати та дослідити екологічний стан Дніпрової води міста Запоріжжя. 

👉 Набір води був за адресою: вул.Чубанова 2-Б на базі відпочинку «Вікторія». 

Щиро вдячні вчителю хімії Гоголенко Оксані Анатоліївні за підготовку юних науковців та мотивацію до перемоги! 

Бажаємо не зупинятися на досягненому, цікавих проєктів та нових відкриттів‼️

Детальніше

30.05.2024

🏫 Всі школи змішаного навчання у Запоріжжі отримали аптечки!

😉 Шановні читачі, ми дуже раді повідомити вам, що сьогодні наша команда разом з партнерами з Мальтійська служба допомоги  завершили передачу аптечок першої домедичної допомоги до усіх шкіл Запоріжжя, які офіційно вийшли на змішану форму навчання! 

👉 На фото ви можете бачити склад аптечки: турнікет, кровоспинні матеріали, бинти різних видів, перчатки, оклюзійні наліпки, термоковдри, маски для СЛР та багато іншого, що буде сприяти якісному наданню першої допомоги до приїзду швидкої. 

🙏 Наша команда з партнерами не полишає надію того, щоб ці аптечки ніколи не знадобилися у школах враховуючи час в якому ми з вами живемо, але краще бути готовим до усього.

Детальніше

29.05.2024

Свято останнього дзвоника 🔔 для молодшої школи

Свято останнього дзвоника 🔔 для молодшої школи Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області відбулося! 

Так, в укритті! Але трохи фантазії... 🙈 І ВСЕ ВДАСТЬСЯ !👍 

Неонова вечірка 🥳 подарувала дітям та батькам незабутні емоції та заряд позитиву!👍 

БЕЗМЕЖНО ЛЮБИМО НАШИХ ДІТЕЙ !

Детальніше

28.05.2024

Пряма трансляція підсумкової конференції "Твої можливості, людино-2024"📽📷🎬

Детальніше

26.05.2024

Запрошуємо ПЕРШОКЛАСНИКІВ на навчання до ЗАПОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №6! 🤝

Чому саме ми?👇 

✅ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ до школи в червні разом з учителем свого класу 👩‍🏫; 

✅ ЯКІСНИЙ змішаний формат або онлайн формат навчання 📚; 

✅ ГУРТКОВА РОБОТА: шахи♟️ , співи,🎤 танці, 🤸‍♀ малювання🎨; 

✅ особистісно-орієнтований підхід до кожного учня; 

✅ ПЕРШЕ місце в рейтингу закладів Комунарського району! 

🌟 ЗБУДУЄМО МАЙБУТНЄ ВАШОЇ ДИТИНИ РАЗОМ! 🌟 

Контактний номер телефону: +380 (97) 069 17 22 - Наталія Вадимівна

Детальніше

23.05.2024

🏆🎉Про підсумки Обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” та Обласного фестивалю писанок “Писанковий рай”!

Участь у різноманітних творчих змаганнях-конкурсах, фестивалях є невід’ємною частиною роботи кожного освітнього закладу. Це своєрідний іспит на рівень професіоналізму як для учнів, так і для вчителів. Підготовка до цих творчих конкурсів дуже кропітка.

Ми пишаємося своїми найталановитішими та найпрацьовитішими учнями 👩🧑та вчителями 👩‍🏫. Взявши участь у обласних етапах творчих конкурсів ми маємо успішні результати!😍👇

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край”:

🥇І місце - Новіков Анатолій, учень 8-А класу (керівник Міфтахова Л.Г.)

🥈ІІ місце - Білоконь Міра, учениця 2-А класу (керівник Осипенко Л.О.)

Алядіна Лідія, учениця 6-В класу (керівник Зоріна Г.В.)

Фільчак Марія, учениця 5-Б класу, ( керівник Халак К.І.)

Аленічева Єлизавета, учениця 5-Б класу ( керівник Халак К.І.)

Гармаш Емілія, учениця 5-Б класу ( керівник Халак К.І.)

Чакалова Ірина, учениця 8-А класу (керівник Міфтахова Л.Г.)

Кмєть Діана, учениця 8-В класу ( керівник Гулякова В.В.)

🥉ІІІ місце - Тодорчук Аліна, учениця 6-А класу ( керівник Михайлова О.М.)

Алядіна Лілія, учениця 6-В класу(керівник Зоріна Г.В.)

Капля Максим, учень 6-А класу(керівник Михайлова О.М.)

Борисенко Марія, учениця 5-А класу (керівник Налбат Т.В.),

Мартиросян Ліана, учениця 8-А класу (керівник Міфтахова Л.Г.)

Обласний фестиваль писанок “Писанковий рай” в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства “Великодні писанки”:

🥇І місце - Закревська Таїсія, учениця 5-Б класу (керівник Халак К.І.)

🥈ІІІ місце - Черкес Єгор, учень 6-А класу (керівник Михайлова О.М.)

Тож, вітаємо 💐з неймовірними результатами наших юних,творчих, талановитих дітей та керівників, що їх підготували: Осипенко Л.О., Налбат Т.В., Халак К.І., Михайлову О.М., Зоріну Г.В. та Міфтахову Л.Г.

Ми щиро пишаємося нашими юними талантами та їхніми досягненнями 😍👍. Ваша творчість надихає, дарує радість та робить наш світ яскравішим! Бажаємо вам невичерпного натхнення, нових ідей та успіхів у всіх ваших починаннях!💞

До вашої уваги творчі роботи наших учнів👇

Детальніше

23.05.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ Фестивалю проєктів з географії "Віртуальна екскурсія: Моє рідне місто"🏆❗️

👉Протягом квітня тривав онлайн марафон "Моє місто". Наші гімназисти стали гідами і створили чудові відео про видатні місця Запоріжжя, надали їм нового та сучасного життя. 

☝️ Їх роботи створили можливість не виходячи з дому подорожувати островами Хортиця та Байда та ознайомитися з історією Дніпро ГЕСу. 

☝️Учні привернули нашу увагу до історії та географії рідного міста. 

🔰 Підсумки Фестивалю проєктів з географії " Віртуальна екскурсія: Моє рідне місто" 

🌟Король Вероніка, учениця 6-А класу, ІІІ місце 

🌟Король Марія, учениця 7-В класу, ІІІ місце 

🌟Буров Владислав, учень 7-В класу, ІІІ місце 

Щиро дякуємо вчителю Пістун Олені Олександрівні за підготовку учнів, натхнення та мотивацію до перемоги! 💐 

Пишаємося неперевершеними патріотами рідного краю! Майбутнє нашої країни в надійних руках!💛💙 

Приємного перегляду👇

https://fb.watch/seLf9xzYfH/

https://fb.watch/seM0Q60xVQ/

https://www.facebook.com/share/v/RWXXt5yobhXjJFgD/

22.05.2024

Талант на мільйон для ЗСУ

Проект Таланти на мільйон для ЗСУ ✅ закінчився, але приємні спогади залишилися назавжди ❤️ 

Тому наша студія вирішила зробити відео сюжет як все відбувалося... 

Дивіться на нашому ютуб каналі⬇️

Детальніше

21.05.2024

Талант на мільйон для ЗСУ

🎉🤩Продовжуємо знайомство… 

💥Яскравою сторінкою фіналу проєкту «Талант на мільйон для ЗСУ» засяяла ⭐️ОЛЕФІРЕНКО ТАІСІЯ⭐️, учениця 4-А класу Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області ! 

Танок незламності духу , «Віра. Надія. Любов», у виконанні неймовірного тріо студії сучасної хореографії «Modern dance style» 🤸‍♀️👯‍♀️вибухнув феєрверком фарб🎆 і вразив своєю майстерністю складних трюків і вражаючою синхронністю!😍 

Переглядайте і згадуйте яскраві виступи фіналу!👇

Детальніше

20.05.2024

#STEM_марафон #Наукове_шоу_хімія

🔰 Цікаві досліди від Гоголенко Оксана Анатоліївна, вчителя хімії Запорізької гімназії №6

Детальніше

20.05.2024

#STEM_марафон #екскурсія_Моє_рідне_місто

Конкурсна робота №42

Король Вероніка учениця 6-А класу, Запорізька гімназія №6

Вчитель: Пістун Олена Олександрівна

Детальніше

Конкурсна робота №43

Король Марія учениця 7-В класу, Запорізька гімназія №6

Вчитель: Пістун Олена Олександрівна

Детальніше

Конкурсна робота №44

Буров Владислав учень 7-В класу, Запорізька гімназія №6

Вчитель: Пістун Олена Олександрівна

Детальніше

20.05.2024

Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ🌟🏆 ХХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з БІОЛОГІЇ 🦌🦉 від освітнього проєкту "На Урок":

Горохов Іван (7-А) - І місце🌟🏆🦉 

Міхтєєва-Маснік Анджеліна (8-А) - І місце🌟🏆🐠 

Клиба Владислава (7-А) - ІІ місце🌟🏆 

Стоян Михайло (10-А) - ІІ місце🌟🏆🦔

Детальніше

19.05.2024

Толока по оздобленню пришкільної території біля найпростішого укриття

Сонячний 🌞 суботній ранок вже вкотре зібрав на подвірʼї 🏫🌳 нашої школи дружню гімназійну родину, в цей раз на толоку по оздобленню пришкільної території біля найпростішого укриття. 

Батьки, діти, вчителі, адміністрація та представники депутатського корпусу міської ради Сергій Ільченко та Александр Онищенко долучилися до цієї грандіозної події - облаштування мініпарковоі зони відпочинку. 

✅ Туї, самшити, дуб та верба тепер прикрашають зелену зону гімназії. 

✅ Створені власноруч батьками та вчителями лави, тепер стануть осередком відпочинку в нашій парковій зоні. 

Висловлюю щиру подяку 🤝 батькам, учителям, учням, які долучилися до толоки.  Подяка депутатам, які не лише взяли участь у висадці кипарисів, а й лишили чудовий подарунок - постамент з лелеками, 🕊які символізують достаток, примноження та домашній затишок. 

☝️Саме це і є пріоритетом нашого закладу - учні, вчителі, батьки=велика та дружня гімназійна родина. Тільки разом ми все подолаємо і зробимо нашу гімназію ще кращою! 

Тепер мініпарк «Незламний» буде не лише радувати око, а й стане гарним осередком відпочинку для наших дітей! 👼 

Далі буде…💙💛

Детальніше

16.05.2024

🏆🎉Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – важлива складова формування ціннісних орієнтирів, громадянської самосвідомості, готовності щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави.

З 06 травня по 14 травня пройшов ІІ (обласний) етап змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в режимі онлайн. Гра проводилась для роїв двох вікових груп: середньої (11-14 років) та старшої (15-16 років). В старшій віковій групі брали участь 13 роїв. Нашу гімназію на достойному рівні представила команда 9-В класу “Вартові Хортиці” разом з керівником Почтарь Валентиною Георгіївною.

Протягом тижня наші учасники змагались в таких конкурсах: “Візитівка”, “Відун”, “Рятівник”, “Ватра”, “Я вмію - ти теж зможеш!”, де показали чудові результати:

В загальному заліку серед команд наш команда виборола ІІІ місце 🥉!

Тож, щиро вітаємо з вражаючою перемогою рій “Вартові Хортиці” та його керівника Почтарь Валентину Георгіївну! Ваша спільна праця та взаємодопомога виявилися надзвичайною силою, яка принесла вам заслужену перемогу. Нехай цей успіх буде лише початком нових перемог і надихає вас до подальших звершень! 💪🏆

Разом до перемоги!💙💛

16.05.2024

А українська вишиванка — диво, у ній народу код, його душі…

Кожен візерунок на її тканині несе в собі відбиток вікової історії, символізуючи наші традиції, віру та відданість. Вона – оберіг, який обіймає нас теплом родинного вогнища та захищає від негараздів. Наші вишиванки – це мова без слів, що розповідає про нашу національну гордість та самобутність.💙💛

Цьогоріч наша велика гімназійна родина 👩‍🏫👨‍👩‍👧‍👦відзначила свято Вишиванки по особливому. Переглядайте і дивуйтеся! 👇 

Також, до вашої уваги плейлист святкових моментів 👇

Детальніше

15.05.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РЕСПУБЛІКАНСЬКОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН🏆🔥❗️

10-11 травня відбулася найважливіша подія гімназійного життя — участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук! 

📌 Під час постерного захисту та презентаційної конференції наші учні показали глибокі наукові знання з тем своїх робіт та вміння проводити наукову дискусію. 

📌 Для юних науковців це був справжній інтелектуальний поєдинок, який дав можливість презентувати власні розробки й дослідження, почути думку авторитетних учених, випробувати свої сили і вирости як особистість. 

Знайомтеся👇 

⭐️ Пархоменко Владислав, учень 11-Б класу, секція "Всесвітня історія", тема "Зовнішньо політичні амбіцій рф у Африці та на Близькому Сході у першій чверті ХХІ століття" 

⭐️ Матвєєва Діана, учениця 10-А класу ,секція "Правознавство", тема "Доцільність впровадження посади військового психолога у “жовтій зоні”: нормативний аспект” 

⭐️ Звонарьова Софія, учениця 10-А класу, секція "Соціологія", тема "Соціальна адаптація військовослужбовців до умов мирного життя” 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ (ІІ МІСЦЕ) на республіканському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук🔥 

⭐️ ⭐️ ЗВОНАРЬОВУ СОФІЮ, 10-А клас🏆 ! 

ЩИРО ДЯКУЄМО науковому керівнику, вчителю історії та правознавства ПОЧТАРЬ ВАЛЕНТИНІ ГЕОРГІЇВНІ за наполегливу працю, високий професіоналізм, завдяки яким її учні щорічно посідають призові місця на найпотужнішому учнівському конкурсі України 💙💛! 

Радіємо вашим успіхам та пишаємося вашими здобутками! 

Бажаємо відкривати нові наукові таємниці та підкоряти наукові вершини !

Детальніше

15.05.2024

Талант на мільйон для ЗСУ

Крокуємо далі сторінками фіналу проєкту «Талант на мільйон для ЗСУ!»🎉🤩 

Займатися творчістю ніколи не рано. Починати відкривати себе треба змалечку.👧 І це, точно, вправно робить яскрава зірочка 2-В класу 🌟 .

Знайомтеся, дзвінка маленька вокалістка, яка не вперше дивує нас своїми вокальними номерами, ЯСИНЕЦЬКА ЄЛИЗАВЕТА! 

За підтримки батьків і під пильним керівництвом майстра вокалу, Альони ШНУРЕНКО, Єлизавета вже є переможницею багатьох творчих проєктів і конкурсів! 😍👍 

Дивуйтеся і насолоджуйтеся співом 🎤 яскравої зірочки Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області! 

Наступна сторінка проєкту ще цікавіша!😉 

Далі буде…💙💛 

А зараз повідомлення для роздумів. З 2024-2025 навчального року розпочинає свою діяльність вокальна студія. Спробуйте свої сили!

Детальніше

14.05.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ ПТАХІВ"❗️

На конкурс було надіслано більш ніж 150 робіт. Учасники вивчали орнітофауну своєї місцевості, складали каталоги птахів, виготовляли годівниці та заготовляли корми.

ВІТАЄМО НАШИХ УЧНІВ, ЯКІ ПОСІЛИ 🎉ПЕРШІ🎉 МІСЦЯ🔥 

🏆Горохов Іван, учень 7-А класу, вчитель Божко Неля Анатоліївна 

🏆Кулініч Діана, учениця 6-А класу, вчитель Пістун Олена Олександрівна. 

Учням бажаємо не зупинятися на досягненому, йти вперед до нових перемог🏆❗️ 

Щиро дякуємо вчителям за підготовку та мотивацію переможців🌹🌸🌷❗️

Детальніше

14.05.2024

Талант на мільйон для ЗСУ

✨Продовжуємо гортати сторінки фіналу проєкту «Талант на мільйон для ЗСУ» 🤩 

Запорізька гімназія №6 дійсно ДЖЕРЕЛО ТАЛАНТІВ! 

Знайомтеся, тендітна, яскрава, СОФІЯ ПОЧТАРЬ, учениця 9-В класу із піснею «Тримай!» Неймовірно ніжне, чуттєве і зворушливе виконання. Софія з дитинства займалась вокалом 🎤🎼, але війна дещо змінила її плани. Софія продовжує займатися вокалом самостійно і вражати оточуючих своїм дивовижним талантом.

І будьте певні, це ще не остання сторінка фіналу! 

Далі буде…💙💛

Детальніше

14.05.2024

День Матері - це особливе свято, яке наповнене любов'ю, вдячністю та щирими словами

Учні 1-А класу Запорізької гімназії №6 з радістю долучилися до цього чудового свята. Їхні щирі вітання та зворушливі малюнки зігріли серця мам теплом та подарували їм незабутні емоції.❤️

Детальніше

12.05.2024

Милі, ніжні, найважливіші мами – вітаємо з Днем матері!❤️

ВІТАЄ 2-В! 

Детальніше

12.05.2024

Матінко моя єдина, ти для мене цілий світ!💞

Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця! Всім матерям вільної і незалежної України бажаємо, щоб вас любили і цінували ваші діти — найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і незгасаючу любов! Будьте щасливими і здоровими, на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі! 

Прийміть наші найщиріші вітання зі святом! 🌹🌸🎊Бажаємо вам усім міцного здоров’я, родинного тепла, любові та справжнього людського щастя. Хай ваші діти – найкращі і найгарніші у світі – приносять вам лише радість та втіху!💖 

Чарівні матусі, до вашої уваги теплі та зворушливі відеопривітання від ваших діточок! Приємного перегляду👇

Відеопривітання

11.05.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ НАУКОВИХ РЕФЕРАТІВ💐❗️

☝️Підведено підсумки щорічного обласного конкурсу наукових рефератів за темою «Екологічні проблеми обміління Каховського водосховища». На Конкурс надійшло 27 робіт від здобувачів 21 закладу освіти області. 

☝️Відповідно до завдань конкурсу під час пошукової роботи школярі виявили негативні наслідки впливу обміління Каховського водосховища  🌊 на довкілля (зміну клімату, ландшафту, вплив на водні та наземні екосистеми, ризик перетворення на пустелю частини сільськогосподарських угідь) і здоров’я людини (ризики розповсюдження захворювань)❗️ 

Вітаємо юних науковців 🏆 

🌟Яновська Софія, 8-Б клас (ІІ місце), учитель Божко Неля Анатоліївна; 

🌟Простолюдова Юлія, 9-А клас (ІІ місце), учитель Гоголенко Оксана Анатоліївна; 

🌟Євса Данііл, 11-А клас ( ІІ місце), учитель Гоголенко Оксана Анатоліївна; 

🌟Немченко Сергій, 11-А клас (ІІІ місце), учитель Гоголенко Оксана Анатоліївна. 

Бажаємо учням та їх наставникам подальших успіхів, цікавих відкриттів та нових досягнень у науковій діяльності! Пишаємося нашою науковою молоддю та компетентними вчителями🔥❗️💐

Детальніше

10.05.2024

Талант на мільйон для ЗСУ

💥Продовжуємо відкривати наші таланти! Наступна запальна сторінка фіналу проєкту Талант на мільйон для ЗСУ!🤩 

Сучасний колектив «Фристайл»  із танком «Козаки йдуть!» запалив вибуховим феєрверком емоцій всіх глядачів!🎆🎇 

Неймовірно, потужно, життєствердно та яскраво!🔥😍 

Сокирко Кіра, Полішко Анастасія, Котюхова Кіра, Піскунова Поліна, Соломка Поліна – яскраві зірочки колективу 🌟✨😍 і учні Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області 

Пишаємося неймовірно!😃 

Переглядайте відео і отримуйте заряд позитивної енергії!👇

Детальніше

08.05.2024

Мужність та відвага крізь покоління…

Ми свято шануємо пам’ять усіх,

Хто власним життям нашу юність зберіг,

Хто впав за свободу у грізну годину,

За землю священну, за Україну!

Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

День Пам'яті та Перемоги — це свято, що зворушує душу та збуджує серце, спонукаючи нас вшановувати тих, хто віддали своє життя за нашу свободу. Це час згадати героїчні поступки наших попередників, які вибороли перемогу у війні, забезпечивши мир для майбутніх поколінь.

Цей день наповнений величчю і скорботою, але й відзначається надією та пам'яттю про те, що ми здатні долати будь-які випробування, коли об'єднуємося в одній меті. Він свідчить про те, що навіть у темряві найбільших випробувань зірка перемоги завжди світить нам на шляху до миру та справедливості.

Нехай цей день стане для нас не лише часом вшанування минулого, але й нагадує нам про те, що ми маємо обов'язок пильно оберігати свободу та мир, за які так багато людей віддали своє життя. Нехай кожне покоління пам'ятає і приносить свою власну перемогу у будівництві кращого, спокійного та злагодженого світу.

Сьогодні українці зі зброєю в руках захищають свою країну, прагнучи побудувати сталий мир, створити нову справедливу світову систему безпеки. І нині, як і в часи Другої світової війни, єдиний шлях відновлення миру — спільна перемога над загарбником.

Шануємо подвиги наших предків, схиляємося перед Героями сьогодення, що відстоюють нашу незалежність! Нехай День пам`яті буде символом нашої єдності та співчуття тим, хто став жертвою війни і насильства.

Разом до Перемоги!💙💛

Детальніше

07.05.2024

Лави для паркової зони майже готові!🛋🌳

Більшість лавок з піддонів вже зроблені! Залишилося зовсім трохи!👍 

Від щирого серця дякуємо всім татусям,👨 які, окрім своїх основних обов'язків, знайшли час та сили для майстрування! 👍

🔸Хвесюк Дмитро - 1-А 

🔸Брагін Костянтин - 1-Б 

🔸Пікас Василь та  Коротенко Володимир - 2-А 

🔸 Філюк Євгенії - 4-Б клас 

🔸Терещєнко Максим - 2В 

🔸Герасименко Дмитро - 4В 

🔸Станіслав Кравцов - 8А та 4 В. 

Дякуємо, співробітникам школи та вчителям: Душейко Михайлу Івановичу, Солонському Сергію Івановичу, Кусту Сергію Олександровичу та Миколі Колчанову! 

Єдність - це не завжди легко, але її плоди чудові!👍

07.05.2024

ВІТАЄМО НАШУ КОМАНДУ З БАСКЕТБОЛУ (ДІВЧАТА) З ПЕРЕМОГОЮ ( І МІСЦЕ) на обласному етапі загальнонаціональних змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги".🎊🥇🏆🔥

Дівчата вибороли право представляти Запорізьку область на всеукраїнському етапі у м. Києві ⛹️‍♀️: 

⭐️Скляр Марія, 6-Б 

⭐️Білоконева Аїда, 5-А 

⭐️Кириленко Олена, 5-А 

⭐️Фільчак Марія, 5-Б 

⭐️Лазько Мілана, 5-Б 

⭐️Дуйловська Анастасія, 8-Б 

⭐️Заверико Софія, 4-А 

⭐️Шаталова Ксенія, 4-А 

⭐️Бабаєва Марія, 4-Б 

Дякуємо дівчатам за яскраву гру, спортивний азарт, бурхливі емоції, які панували сьогодні на баскетбольному майданчику обласного етапу змагань.🔥💪❤️ 

ЩИРО ДЯКУЄМО ТРЕНЕРУ КОМАНДИ СОЛОНСЬКОМУ СЕРГІЮ ІВАНОВИЧУ за високий професіоналізм, мотивацію до перемоги, якісну підготовку команди протягом трьох місяців!❤️🙏👍💪🥰 

Дякуємо батькам за довіру та підтримку!🌹🙏🌷 

Бажаємо нашим спортсменкам подальших успіхів на всеукраїнському етапі! 

Не зупиняйтеся на досягнутому, ставте перед собою нові цілі та досягайте їх!!! 

Ви – наша гордість! 

Разом переможемо! 💛💙 

Ділимося запальними емоціями 👇 

Приємного перегляду світлин 😊

Детальніше

06.05.2024

Обласний еколого-патріотичний форум "Зелені паростки надії"

30 квітня 2024 року учні нашої гімназії взяли активну участь в обласному еколого-патріотичному форумі "Зелені паростки надії", який був проведений комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з нагоди Всесвітнього Дня Землі Захід відбувся в рамках обласного екологічного проєкту «Зелена хвиля Перемоги»

В номінації "Екологічний проєкт" від Запорізької гімназії № 6 презентували свої роботи учениця 7-В класу Король Марія та учень 11-А класу Пасічник Павло. Марія зацікавила учасників форуму своїм екологічним маршрутом «Екостежиною Запорізького міського ботанічного саду – Мріємо, Навчаємось, Відпочиваємо, Дбаємо про майбутнє», в якому були враховані запити суспільства на оптимально-гармонійні ландшафти екозон ботанічного саду. Павло проаналізував досвід європейських країн та представив стратегію відновлення інфраструктури Запоріжжя як сучасного міста

В номінації «Екоцид – наслідок воєнної агресії росії" Яновська Софія, учениця 8-Б класу Запорізької гімназії № 6, провела аналіз екологічних проблем обміління Каховського водосховища в результаті підриву Каховської ГЕС, здійсненого російською армією, показала складність проблем та необхідність об'єднання зусиль для їх вирішення.

Всіх учасників Форуму відзначено дипломами та запрошено доєднатися до Еколого-патріотичного руху «Садок вишневий коло хати» (завдання – посадка саджанців вишні звичайної біля закладів освіти та на присадибних ділянках). Фото, відео презентується у соціальній мережі Facebook з хештегом

#садок_вишневий_коло_хати #ЗОЦЕНТУМ 

Детальніше

06.05.2024

Талант на мільйон для ЗСУ

Продовжуємо гортати сторінки фіналу проєкту Талант на мільйон для ЗСУ!✨ 

Давайте знайомитися! Граційна, тендітна, СОФІЯ РОМАНЕЦЬ, учениця 9-А класу Запорізької гімназії №6 Запорізької міської ради Запорізької області. 

Її танок – це ціла розповідь без слів.💃 

Танець є невід’ємною частиною життя Софії. Вона з 3,5 років займається бально-спортивними танцями і є призеркою🏆 багатьох Всеукраїнських та Міжнародних 🌍змагань з європейської та латино-американської програми . З початком військової агресії росії і вимушеною зміною місця перебування перед нею постали нові виклики. Софія обрала новий вид танцю – контемпорарі. 

За словами Софії, який би шлях в майбутньому вона не обрала, вона ніколи не полишить танці.💃

Детальніше

04.05.2024

Талант на мільйон для ЗСУ

Продовжуємо знайомитися з фіналістами 🌟 проєкту Талант на мільйон для ЗСУ! Зустрічайте неймовірну Лиана Мартиросян!✨ 

Учениця 8-А класу Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області . 

Голос Ліани заворожує та надихає! 

✅ Ліана мріє стати співачкою та викладачем вокалу, щоб дарувати людям радість та натхнення, а також ділитися з ними своєю любов'ю до музики. 

Радимо брати автографи зараз.😉 Голос Ліани точного говорить про те, що її чекає блискуче майбутнє.✨

Детальніше

03.05.2024

Талант на мільйон для ЗСУ

ДАВАЙТЕ ПОЗНАЙОМИМОСЯ З ГОЛОВНИМИ ЗІРКАМИ ФІНАЛУ ПРОЄКТУ "Талант на мільйон для ЗСУ"! 

🌟Олександра Сазонова учениця 10 класу.🌟 

Олександра захоплюється танцями з маличку! Зараз вже викладає танцювальне мистецтво не тільки малечі, але і дорослим! Її учні призери різноманітних конкурсів. 

✅ Але це не заважає їй мати високий рівено у навчанні! 👌 

Мрія стати фізеотерапевтом!👩‍⚕ 

Олександра - яскравий приклад талановитої та цілеспрямована молоді.👍 

Бажаємо Олександрі успіхів та втілення всіх її мрій!❤️

Детальніше

02.05.2024

НеЛекція 2.0

У Запоріжжі пройшла "НеЛекція 2.0". Її провів ведучий та громадський діяч Олександр Педан.

✅Діти отримали неймовірні враження!☺️

"Ми говоримо про ментальне здоров’я, про мінну безпеку, сексуальне насильство. І говоримо про це цікаво, інтерактивно. Тому і «НеЛекція». Учням можна кричати відповіді. У них є пульти для обрання відповідей.  Вони діляться на команди, голосують та обирають, що робити далі. І це в такому «живому» форматі", — зазначив Олександр Педан.

P.s. Важливо, щоб діти, особливо ті, хто живе в таких складних умовах, як у прифронтовому Запоріжжі, мали можливість отримувати позитивні емоції, розважатися та навчатися новому.

Веселі, живі та інтерактивні не лекції - це чудовий спосіб зробити це.👌

Детальніше

02.05.2024

Фінальний етап Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля "ДreamECO"

З 27 по 29 квітня 2024 року в Києві на базі Міжнародної школи "Meridian International Lyceum" в змішаному форматі відбувся фінальний етап Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля "ДreamECO"🌏 Захід був проведений Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Міжнародною школою "Меридіан". 

Зі 115 переможців обласного (заочного) етапу для захисту у фіналі відібрали 40 учасників -  по 10 учасників у 4 номінаціях: 

🍃 якість довкілля; 

🐝 екологія та біорізноманіття; 

💡ресурси та енергія; 

🏙 моє місто. 

Запорізьку область представляла тільки учениця нашої школи - Запорізької гімназії 6  (7-В клас) - КОРОЛЬ МАРІЯ🌟 зі своїм проєктом на тему: "Екостежиною Запорізького ботанічного саду - Мріємо, Навчаємось, Відпочиваємо, Дбаємо про майбутнє"🌈 (Керівник - вчитель біології Божко Неля Анатоліївна). 

Марія гідно захистила свою роботу і увійшла до списку 12 переможців з почесним результатом -  ІІ місце🏆

02.05.2024

Конвертуємо творчість в підтримку ЗСУ

#Запоріжсталь долучився до благодійної ініціативи "Талант на мільйон для ЗСУ" зі збору коштів для потреб українських оборонців. Генеральний директор комбінату Роман Слободянюк провів для «зірок» фестивалю – учнів запорізьких шкіл - екскурсію підприємством у діджитал-диспетчерській та особисто підтримав збір запорізьких школярів.

Пишаємося нашою талановитою молоддю та донатимо на ЗСУ!

Детальніше

01.05.2024

За лаштунками фіналу "Талант на мільйон для ЗСУ"

Фінал дитячого проєкту "Талант на мільйон для ЗСУ" подарував нам не лише незабутні емоції та вражаючі виступи, але й багато цікавих моментів. 👍 

✅ Однією з родзинок вечора став аукціон незвичайних лотів. 

Дякуємо тим, хто долучився до створення лотів у Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області 👩‍🎨 

🔸 вчителю образотворчого мистецтва Івановій Тетяні Іванівні; 

🔸 учням Лавро Івану 6А, Мусійченко Анастасіії 10а, Немченко Сергію 11а, Матвієнко Софіії 11а, Кірстюк Владиславі 11а. 

Ваш талант до малювання 🎨 і цього разу наблизив нашу перемогу!

P.s. Dmitro Shendrik Ви подарували всім присутнім незабутні емоції! Це було дуже круто!👌

Детальніше

01.05.2024

ПИШАЄМОСЬ НЕЙМОВІРНО!💙💛

Традиційно щороку наприкінці березня на факультеті іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) кафедра англійської філології та лінгводидактики проводить конкурс «FRESHview» на найкращий відгук про художній твір іноземною мовою для учнів 9-11 класів.

2024 рік став для проєкту ювілейним. Уже десятий рік поспіль факультет запрошує до себе учнів, які не просто закохані в книгу, не просто люблять читати, але й роблять це прискіпливо та захоплено.

За умовами конкурсу, учасники представляли свої враження від прочитаного англійською мовою  твору.

Журі оцінювало виступи за багатьма критеріями, зокрема звертали увагу на логічність і композиційну завершеність виступу, вміння виразити і аргументувати власне враження від прочитаного, співвіднесеність мовленнєвої та візуальної презентації, фонетичну, лексичну та граматичну компетентності конкурсантів.

Журі одноголосно відзначило натхненність, творчі здібності, захопленість і високий рівень мовної компетенції переможців конкурсу, які стали можливими великою мірою завдяки вчителям, що підготували своїх вихованців, надихнули їх та спрямували до нових обріїв.

Вітаємо переможців конкурс «FRESHview»!

1 місце – учениця 10-А класу Запорізької гімназії № 6 Надія Кузькіна (наукова керівниця – вчителька англійської мови Простолюдова Ольга Валеріївна).

Перемога у конкурсі - це результат кропіткої праці, ґрунтовних знань та щирого захоплення іноземною мовою та літературою.

Бажаємо Надії та Ользі Валеріївні подальших успіхів, нових творчих звершень та натхнення на шляху до нових вершин!

30.04.2024

Козацькому роду - нема переводу!

І не буде переводу

Українському народу

Доки із глибин сторіч

Долина козацький клич

Боротьба козаків за незалежність та свободу України є неабиякою частиною історії українського народу. Козацтво відігравало ключову роль у формуванні державності та самовизначенні українського народу протягом століть: козаки завжди виступали за свободу вибору та власну незалежність; боронили свої території від зовнішніх загроз; боролися проти соціальної та політичної несправедливості; брали активну участь у всіх ключових війнах та конфліктах, спрямованих на відстоювання незалежності України.

Невід’ємним символом вольності, мужності та боротьби за незалежність була козацька зброя, яка має глибокі історичні корені, що відображають давню історію та культуру українського народу. Вона може слугувати як доказ та підтвердження важливого місця України у світовій історії.

Тож, у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення Play Fest-2024 учні 7-В класу занурять всіх зацікавлених в історичну спадщину та познайомлять як з козацькою зброєю - потужним символом, який відображає духовні та історичні цінності українського народу, так і з сучасною зброєю Збройних Сил України, яка є складним та багатогранним символом, що відображає різні аспекти нашого сучасного життя.

Приємного перегляду!

Детальніше

30.04.2024

Козацькому роду - нема переводу!

У глибоких покутах українських земель, де могутні ріки сплітають свої стежки серед зеленої галявини, жили і віддаленим минулим крокували козаки. Кожен вечір під зоряним небом вони збиралися біля полум'я вогнища, об'єднані духом вільності та незалежності.

Козацькі традиції не вмирали, вони жили в кожному віддзеркаленні сонячного променя та в сльозі на розпечених щоках. Славні дії козацьких предків передавались з покоління в покоління, як світло вогню, що палає безсмертно.

І пам'ять про козацькі традиції ніколи не загасала. Вона була могутнім світлом, що освітлювало шлях майбутнім поколінням, нагадуючи про те, хто ми є і звідки ми прийшли.

У рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення Play Fest-2024 учні 1-А класу познайомлять всіх з козацькими традиціями та смачними стравами, продемонструють справжню козацьку мирилку, заспівають веселих пісень та пограють в цікаву гру “Веселе козацтво” !

Тож, шановні глядачі, приємного перегляду!

Детальніше

30.04.2024

"Правила безпеки знай - життя та здоров’я зберігай!" 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Зважаючи на складну ситуацію в Україні та в інших регіонах, де ведеться війна або існують загрози безпеці, особливо важливо звертати увагу на безпеку суспільства. Ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, військові зі зброєю, погіршення екологічного стану довкілля, заміновані території – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

З 22.04 по 26.04 в нашій гімназії був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Відповідно до тематики Тижня було проведено такі заходи: виховні години та бесіди: " Ми - пішоходи", "Небезпечні перехожі", "Вогонь - друг, вогонь - ворог", "Безпека на дорозі", "Цінність життя та здоров'я", "Правила поведінки в екстремальних ситуаціях", "Безпека в побуті"; вікторини  щодо знань правил пожежної безпеки; хвилинки дискусії «Будь обережним на вулиці і вдома», "Про безпеку пам'ятай". Зокрема, педагоги разом з дітьми повторили та узагальнили знання з правил мінної, пожежної безпеки, правил дорожнього руху,правил безпечної поведінки у лісі, правила поведінки біля водойм, правил безпечної поведінки вдома, алгоритми дій під час виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Проведена виховна робота та отримані знання обов‘язково дадуть свої плоди, а саме допоможуть нашим дітям у разі надзвичайних ситуаціях опанувати себе, скористатися отриманими порадами і ні в якому разі не розгубитися, не панікувати, а діяти правильно, стримано, впевнено і рішуче.

Детальніше

29.04.2024

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЧЕРЛІДЕРОК З ПЕРЕМОГОЮ У ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ всеукраїнські шкільні ліги» 🏆💃!

🎉📣 На обласному етапі наймасштабнішіх змагань країни серед школярів, дівчата нашої збірної з черліденгу продемонстрували грацію, гімнастичну вправність, танцювальні таланти та вибороли право представляти Запорізьку область на фінальному (всеукраїнському) етапі змагань у м. Києві: 

🌟 Чосік Марія, учениця 4-В класу 

🌟 Лук’яненко Маргарита, учениця 5-А класу 

🌟 Вайнтруб Поліна, учениця 5-А класу 

🌟 Петренко Маліка, учениця 5-В класу 

🌟 Піскунова Поліна, учениця 5-В класу 

🌟 Матюшенко Яна, учениця 6-А класу 

🌟 Деба Анастасія, учениця 6-А класу 

🌟 Тодорчук Аліна Віталіївна, учениця 6-А класу 

🌟 Кулініч Діана Сергіївна, учениця 6-А класу 

🌟 Єрмократьєва Соф’я, учениця 6-А класу 

🌟 Пихтіна Софія, учениця 6-А класу 

🌟 Король Вероніка, учениця 6-А класу 

Дівчата запалили своїм виступом глядачів та підкорили серця суддів 🔥🔥🔥! 

Щиро дякуємо тренеру команди Зоріній Ганні Вікторівні 🌹за професіоналізм, віру в успіх, мотивацію до Перемоги🙌💪 

Безмежно вдячні за міцне плече та розвиток команди Світлана Лисенко  та батьківській спільноті🥰! Саме завдяки Вам наші ІВОЛГИ запархали на паркеті 🤩❤️! 

Разом ми творимо щось неймовірне 🤝💪🌟! 

Бажаємо нашим черлідеркам здивувати своєю енергією та запальним виступом всю країну🎉на всеукраїнському етапі! 🤩 

Ділимося позитивом та приємними враженннями 😊😍🤩 

Приємного перегляду 👇

Детальніше

27.04.2024

77-а Міжнародна наукова конференція «Каразінські читання»

Вперше в історії гімназії №6 нашого учня було запрошено на 77-му Міжнародну наукову конференцію «Каразінські читання», яку щороку проводить Харківський національний університет ім. Н.В. Каразіна на базі «Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених» при Історичному факультеті.

Владислав Пархоменко (11-Б) виступав з доповіддю на тему «Зовнішньополітичні амбіції рф у Африці та на Близькому сході у першій чверті ХХІ століття». Тема визвала неабиякий інтерес і породила жваву дискусію серед учасників конференції. Владиславу було поставлено найбільшу кількість запитань (близько15) від студентів ІІІ та ІV курсів і голови секції « Нова та новітня історія країн Європи та історія міжнародних відносин» кандидата історичних наук, доцента Ченчика Д.В.

За результатами конференції Владислав потрапив у трійку найкращих доповідачів у своїй секції, не зважаючи, що він не студент і не молодий науковець! А матеріали доповіді потрапили до друкованої збірки тез учасників конференції.

Пишаємося нашим талановитим учнем!!! Бажаємо наступних інтелектуальних перемог!

Детальніше

27.04.2024

Кожен із нас на своєму місці робить усе максимальне для наближення перемоги

Поки наші титани із ЗСУ відвойовують мир та захищають свою землю, інші титани - металурги -  тримають економічний фронт не лише у нашому місті, а й в країні.  Бо «Стальний характер. Українська душа» - це гасло Запоріжсталь,  яке сьогодні як ніколи пасує кожному запоріжцю, кожному українцю.

Наші діти прийшли на завод вручити запрошення на гала-концерт проекту Талант на мільйон для ЗСУ і як бонус - отримали можливість заглянути у саме серце металургійного гіганта: центр технічного управління  заводом. Насправді, неочікувано та сучасно, і заводська диспетчерська швидше нагадує космічний шатл із кіношної картинки

Щиро вдячна особисто Генеральному директору комбінату Роман Слободянюк за його відкритість, людяність та за його небайдужість до того яким буде наше місто і якими виростуть тут майбутні покоління запоріжців.

Тільки разом - ми сильні, тільки разом - ми незламні і тільки разом - ми обовʼязково переможемо!

Запорізька спеціалізована школа-інтернат "Козацький ліцей"

Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області

Детальніше

26.04.2024

Чорнобиль…Минуло 38 років.

Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини.

Аварія на Чорнобильській АЕС: історія трагедії

26 квітня 1986 року сталася аварія на четвертому енергоблоці. З різницею в дві секунди відбулися два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. Обвалилася частина будівель, почалася велика пожежа. Величезна кількість радіоактивних речовин було викинута в атмосферу.

Багатоденну пожежу намагалися загасити сотні пожежників та працівників аварійних служб. Багато з них згодом померли від променевої хвороби. Понад 100 тисяч жителів найближчих населених пунктів були евакуйовані після аварії.

Щоб запобігти подібним аваріям у майбутньому, наприкінці 1986 року четвертий реактор накрили спеціальним "саркофагом" і Чорнобильську АЕС знову ввели в експлуатацію. У наступні роки через великі пожежі відключили інші три реактори.

У 2019 році над станцією запустили новий "саркофаг", оскільки старий був уже непридатний. У наш час Чорнобильська АЕС готується до повного зняття з експлуатації.

Жертви та наслідки Чорнобильської трагедії.

Аварія на Чорнобильській АЕС викликала катастрофічне забруднення навколишнього середовища. Територія міста Прип'ять досі вважається непридатною для життя. Аварія сильно підірвала довіру громадськості до ядерної енергетики. З 1986 по 2002 рік у світі не було побудовано жодної атомної електростанції.

Точне число жертв аварії встановити не вдалося, оскільки багато людей вмирали через роки. За приблизними розрахунками, від аварії на ЧАЕС померло близько 4000 осіб. 30 співробітників АЕС померло в перші дні і тижні аварії, ще сотні тисяч людей померли в наступні кілька років від онкологічних захворювань і променевої хвороби.

Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Чорнобильська аварія - перший дзвінок у XXI століття. Нехай у цей день, День Національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в думах кожного з нас співчуттям і милосердям.

Детальніше

25.04.2024

10 тисяч щасливих дітей Запорізької області вже повернулися до шкіл

На навчання у змішаному форматі чекають ще 50 тисяч школярів.

У наших планах на перспективу надати можливість кожному, хто хоче навчатися у школі офлайн. Іван Федоров

Детальніше

25.04.2024

Запоріжці всі країн обʼєднуйтесь!!!! Допомагайте дітям!!! Триває фестиваль «талант на мільйон для ЗСУ».

Якщо діти не зберуть мільйон, то для них буде демотивуюче. Так що включайтесь!!!

Донат 300+ (обовʼязково вказуйте призвище в платежі, для розіграшу)

Не буду скривати, і багато хто знає, що зараз Запоріжжю треба трошки більше впрягтися, треба підналягти всім гуртом!!!

Детальніше

23.04.2024

🎉Вітаємо переможців!

Неймовірні фотосвітлини наших учнів отримали призові місця в обласному етапі Всеукраїнського родинного конкурсу фотопрезентацiй «Вишиванка- оберiг моєї родини!» 

Учениця 5-В класу: 

Піскунова Поліна - 1 місце🥇 

Керівник - Налбат Тетяна Вікторівна 

Учні 1-А класу: 

Сотніков Тимур - 2 місце🥈 та Скосарева Анна - 3 місце🥉! Керівник - Куцова Людмила Адамівна. 

Чудовий старт для першачків!🤩 

Скриньку здобутків відчинено! 

Молодці! Вітаємо учителів та учнів!💐

Детальніше

21.04.2024

День вдячності волонтерам!🤝

Збір потреб для військовослужбовців вирушив на передову !👍

Величезні слова вдячності ❤️ від наших незламних воїнів учням, батькам, учителям Запорізькій гімназії №6! 

За два роки жорстокої та несправедливої війни, гімназійна родина 👩‍👩‍👧‍👧продемонструвала неймовірну єдність, стійкість та самовідданість. 

Тримаємо стрій разом! 

ДЯКУЄМО КОЖНОМУ ВОЛОНТЕРУ ТА КОЖНОМУ,  ХТО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ!

Детальніше

20.04.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!🎊🏆

Сьогодні дівчата нашої збірної з баскетболу гідно продемонстрували свій рівень підготовленості та посіли ПЕРШЕ МІСЦЕ У ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЄКТУ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЛІГИ"🏆 ⛹️‍♀️!!! 

Збірна на 100% 🔥довела свою спроможність брати участь в обласному етапі: 

Скляр Марія 6-Б клас, Лавриненко Стефанія 7-Б, Білоконева Аїда 5-А, Фільчак Марія 5-Б, Кириленко Олена 5-А, Дуйловська Анастасія 8-Б, Заверико Софія 4-А, Бабаєва Марія 4-Б, Шаталова Ксенія 4-А, Лазько Мілана 5-Б. 

Дякуємо тренеру команди Солонському Сергію Івановичу за професійну підготовку команди, силу духу, мотивацію до перемоги! ❤️ 

Дякуємо дівчатам за любов до баскетболу та наполегливі тренування протягом трьох місяців!👍❤️🥰! 

Дякуємо батькам за довіру та сміливість🙏 

Щиро дякуємо організаторам проєкту.

Разом крокуємо до наступної перемоги на обласному етапі!💙💛

Детальніше

19.04.2024

Чудова новина! ☺️Це дійсно неочікуваний сюрприз 🎁 для дітей від Сергій Ільченко та Александр Онищенко. 

Весна 🌺сходить на землю з крил лелеки, віщуючи радість і щастя.☺️ 

Ці лелеки стануть не лише прикрасою подвірʼя, а й символом доброти, любові та МИРУ! 

Дякуємо за подарунок!!!✨ 

Це позитив і гарний настрій щодня!👼 

P.S. Лелеки стануть чудовою прикрасою майбутнього парку 🌳🛋 для дітлахів... підготовка тириває!

Детальніше

18.04.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД ВІД НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНИКА"❗️🏆

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД ВІД НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНИКА"

Учні нашої гімназії вкотре показали грунтовні знання з навчальних предметів та досягли високих результатів в учнівських олімпіадах, які проводив Національний університет "Запорізька політехніка".

Пишаємося талановитими учнями та їх наставниками.🏅🌟🏆

Детальніше

17.04.2024

Талант на мільйон для ЗСУ

Таланти 🎺 🤸‍♀ наших дітей є стартовим майданчиком не тільки для творчого, інтелектуального та духовного зросту, але і шляхом до допомоги ЗСУ.

Наша молодь 👱‍♀👶 активно крокує до Перемоги та миру! І на цьому шляху наших дітей знов підтримав Геннадій Касай!🤝 

Геннадій Олександрович став власником запрошення 🎫 на благодійний дитячий 👼концерт, звичайно за донат 😉 на Збройні сили України!👍 Талант на мільйон для ЗСУ

Дякуємо, що завжди з нами! 

P.s. Ми так часто чуємо питання: “Що найперше я зроблю після Перемоги?”. 

☝️Але, напевно, краще, у ці важкі часи запитати так: “А що саме ТИ зробив заради перемоги?" 

Разом ми зможемо більше!💙💛

Детальніше

17.04.2024

Благодійна акція «Спільними зусиллями!»

📣ЗВІТУЄМО!!! 

Благодійна акція «Спільними зусиллями!» 

Збір потреб для військовослужбовців ЗАКРИТО! 

Величезна вдячність всім класам, які взяли участь в акції. Продукти харчування, засоби гігієни і ще багато необхідних речей для наших незламних воїнів! 

Разом ми сила!💪💙💛

Детальніше

12.04.2024

Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття!»

ЗНАЄМО !  ВМІЄМО!  ПЕРЕМАГАЄМО! 

Вітаємо з перемогою !💐 Ситник Василиса, учениця 4-Б класу посіла 3  призове місце🥉 в обласному етапі Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття!». Номінація «Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів – Квітки буття». 

Керівник - Цвентарна Ольга Георгіївна. 

Подальших перемог та звершень! Молодці! Так тримати!👍

Детальніше

08.04.2024

Солдатський привал вітає шляхетне панство!

І знову наші діти підіймають настрій! Бо задають старт новому своєму проекту ! Це буде концерт в Незламному хабі, і збір коштів для допомоги нашим захисникам. "Талант на мільйон для ЗСУ" - запам'ятайте цю назву, та долучіться, будь ласка! То щоб ми, дорослі, не червоніли перед дітьми, що своїми талантами та вміннями збирають шалені гроші на дрони для наших захисників! Запорізька спеціалізована школа-інтернат "Козацький ліцей" та Запорізька гімназія № 6  придумали собі об'єднати зусилля, та діяти разом. Бо РАЗОМ - завжди краще працює! - ми всі це розуміємо!

У цих дітей все вийде! Бо вони щиро роблять потрібну справу, і вірять в свої сили, щоб бути корисними тим, хто захищає нас всіх на фронті! А ми, звісно, їм в цьому допоможемо!

Я в захваті від цих хлопців та дівчат, та від їх батьків та педагогів ! Честь!

P/S: ми разом з моїм улюбленцем Іваном Лавро з " арсеналу"  Солдатського привалу обрали кілька "сувенірів" від бійців. Ці речі будуть розписані, та гарно оформлені, й з аукціону підуть за донати - на ЗСУ. Я вже завмерла в очікуванні чергових шедеврів від юного Майстра!

Європейська Солідарність Запоріжжя

Детальніше

08.04.2024

📢 Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кристали» імені Євгена Гладишевського 💎

👉 Це всеукраїнські змагання для фанатів хімії. 

👉 Їх заснував Євген Гладишевський, доктор хімічних наук і вчений у галузі кристалохімії, аби учням було цікавіше вивчати улюблену науку. 

👉У Конкурсі взяло участь 173 учасника з 19 закладів загальної середньої та позашкільної освіти Запорізької області❗️ 

🏆ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ конкурсу учня 10-В класу Кеяна Яна з ПЕРШИМ місцем 🥇у номінації «Віртуальний кристал»💎 

Ян виростив один з найбільших агрегатів кристалу 👏 

Щиро дякуємо за підготовку переможця, мотивацію, натхнення та професіоналізм вчителю Чорнобиль Олені Сергіївні 💐

Бажаємо учню та вчителю не зупинятися на досягненому, йти вперед до нових відкриттів та перемог!

07.04.2024

👆Великі речі складаються з серії маленьких речей зібраних разом. Вінсент Ван Гог

На початку року художні картини🖼 учнів Запорізької гімназії №6 були представлені на виставці «Українського тижня у Вашингтоні». 

Через творчість діти 👩‍🎨 показали нашим американським друзям 🤝 та партнерам, що відчувають живучі у прифронтовому Запоріжжі. 

Тепер за донати 💸 отримані під час виставки придбано "пташку" для захисників на Запорізькому напрямку. 👍 

Надійний тил - запорука нашої Перемоги! 

________________________

Great things are done by a series of small things brought together. Vincent Van Gogh

At the beginning of the year, paintings created by the pupils of Zaporizhzhya Gymnasium №6 were shown at the "Ukrainian Week in Washington" exhibition. Using their creativity, the children showed our American friends and partners what it feels like to live in a front-line city.

Now, we are glad to inform you that thanks to the donations received during the exhibition, a drone was purchased for the defenders of the Zaporozhye region.

A reliable rear is the key to our Victory!

Детальніше

06.04.2024

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ!

Однією з головних причин, чому учень має погані результати у навчанні, є відсутність мотивації до навчання. 

Залучення дітей до участі в інтелектуальних змаганнях є важливим кроком у вирішенні проблеми зацікавленості до навчального предмету, а конкурси — дієвим шляхом виявлення і реалізації можливостей юних обдарувань. 

ВІТАЄМО УЧНІВ НАШОЇ ГІМНАЗІЇ, ЯКІ НЕ ТІЛЬКИ СПРОБУВАЛИ СВОЇ МОЖЛИВОСТІ А Й РОЗКРИЛИ СВОЇ ТАЛАНТИ ТА СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ Міжнародного дистанційного конкурсу з біології та природознавства «Олімпіс 2024 - Весняна сесія»:

Стефанову Євгенію , ученицю 10-В класу (І місце);

Лишнікову Аріну, ученицю 10-В класу (ІІ місце);

Надтоку Артема, учня 11-Г класу (ІІІ місце).

Висловлюємо щиру подяку вчителю Чорнобиль Олені Сергіївні за якісну підготовку, мотивацію учнів та наполегливу працю!

Детальніше

02.04.2024

ВІТАЄМО з ПЕРЕМОГОЮ🏆 в ХІ Конкурсі робіт на екологічну тематику від "Харківської політехніки", організованого кафедрою ХТПЕ (хімічної техніки та промислової екології)!!!🌍

ВІТАЄМО ученицю 7-В класу Король Марію з ПЕРЕМОГОЮ🏆 (ІІІ місце) в ХІ Конкурсі робіт на екологічну тематику від "Харківської політехніки", організованого кафедрою ХТПЕ (хімічної техніки та промислової екології)!!!🌍 

Також СЕРТИФІКАТ за участь у Конкурсі отримала учениця 11-В класу Горчакова Катерина🤗👍 

"Цьогоріч до організаторів конкурсу надійшло майже 2000 приголомшливих робіт, кожна з яких відображає важливість збереження довкілля та нашу спільну відповідальність за майбутнє нашої планети. Критеріями оцінювання були оригінальність ідеї, художнє виконання, глибина думки та ефективність впливу на аудиторію"❤️ Кафедра Хімічної техніки та промислової екології НТУ "ХПІ" 

Ось як сказала Марія про свою роботу: "Ідея була в тому, що не можна ігнорувати глобальне потепління (бо іноді люди не усвідомлюють, наскільки справді ця проблема близька та торкається кожного безпосередньо). Я хотіла донести, що ні в якому разі не варто вважати, що екологічні проблеми "далекі" та "уявні, бо вони, насправді, істотно впливають на наше життя"💚

Детальніше

31.03.2024

ІХ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття»

Сьогодні, 29 березня 2024 року завершила свою дводенну роботу ІХ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття», яка проходить щороку у м. Черкаси.

Конференцію проводив Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

28 – 29 березня на Конференції зустрілися учасники, які пройшли перший – заочний етап та були відібрані до участі у ІІ етапі конференції – очному.

Серед 108 учасників - 2 учениці нашої гімназії , які виступали у секції "Культура як духовна складова пошуку шляхів само ідентифікації українського народу, становлення та розвитку державності на українських землях: зміст, форми та засоби духовної і матеріальної культури". Простолюдова Юлія (9-А) з темою " НЕВЕРБАЛЬНІ ЗАСОБИ СПІЛКУВАННЯ (ЖЕСТИ) ЯК СПОСІБ УКРАЇНСЬКОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ" та Потапова Вікторія (9-Б) з темою "ХУСТКА ЯК ЕЛЕМЕНТ ОДЯГУ ЖІНКИ ПІВДНЯ

Детальніше

30.03.2024

ПИШАЄМОСЯ НЕЙМОВІРНО! 💙💛

Дослідження свідчать, що війна значно погіршила психоемоційний стан дітей і підлітків в Україні, зросла кількість звернень по психологічну підтримку. Першими, хто стикається з проявами стресу в дітей, є батьки та вчителі, вони мають постійно підтримувати їх, зберігаючи власні ресурси. 

Як бути надійними батьками під час війни: дивіться в анімаційних роликах від «Безпечного простору»👇

Детальніше

28.03.2024

ПИШАЄМОСЯ НЕЙМОВІРНО! 💙💛

27 березня 2024 року розпочала роботу XV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2024».

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим рівнем, змістовністю програми з найбільш актуальних питань модернізації сфери освіти, представленим колом професійних освітніх і наукових досягнень, чисельністю учасників усіх ланок системи освіти є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Експертну оцінку якості робіт проводили науковці й фахівці наукових установ Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Вітаємо колектив Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області з перемогою у конкурсі з тематичної номінації «Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності»

Методична розробка з теми «Цифрові інструменти, як засіб підвищення мотивації учнів до вивчення фізики» посіла третє місце і отримала БРОНЗОВУ МЕДАЛЬ 🏅🏆

Автори: Гулякова Вікторія Володимирівна, вчитель фізики; Іванісова Світлана Іванівна, заступник директора з освітнього процесу.

Вітаємо наших талановитих переможців Гулякову Вікторію Володимирівну, та Іванісову Світлану Іванівну, із заслуженою «Бронзовою медаллю».🏅🏆