2022-2023 навчальний рік

EdCamp_Poznan

14.05.2023

Обмін досвідом

#EdCamp_Poznan #EdCampUkraine

#ТВОІ_КРОКИ

Сьогодні в авангарді сучасної школи — вчителі-митці, генератори творчих ідей, розробники та реалізатори нових навчальних кейсів, активні користувачі та популяризатори інновацій.

І саме таких освітян зустріла на неймовірній події 13.05.2023 Магістральна (НЕ)конференція:   «Україна + Польща: світле майбутнє освітніми спільнодіями» заступник директора з освітнього процесу Світлана ІВАНІСОВА

Пліч-о-пліч з талановитими, творчими, креативними, невтомними, завзятими освітянами.

Завдяки тому що подію було організовано у змішаному форматі (ОФЛАЙН і ОНЛАЙН), це дало змогу об’єднати освітян з різних куточків світу , об’єднати тих, хто цього прагне, тих які «на одній хвилі ЗМІН». Тому команда менеджерів Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області, а саме Костянтин Липський – директор, заступники з освітнього процесу Інна Романець і Наталія Плотнікова – долучились до події ОНЛАЙН.

Разом наша команда відвідала цікаві сесії колег:

* Ми переконані, що освіта та освіченість, прагнення донести, запалити, надихнути, підтримати, поділитися ідеями, не мають кордонів.

 Світлана ІВАНІСОВА представляла досвід Запорізької гімназії № 6 - тема сесії: «Цікаві форми освітньої взаємодії України та Польщі».

Це чудова нагода поділитися професійними здобутками Запорізької гімназії № 6 з реалізації міжнародних угод в галузі освіти та ввібрати досвід інших.

* Щиро вдячні всім за взаємодію, нові знайомства, цікаві ідеї, професіоналізм та співпрацю.

Далі буде….

Анонс події

EdCampLutsk/Poznan, 13 травня, м. Познань, Польща

 Чи може на заваді стати відстань, якщо хочеться щось важливе робити разом?

 Чи можуть кілометри бути перешкодою, якщо думки є близькими?

Хочемо поділитися з вами чудовою новиною!

Команда менеджерів Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області (Костянтин Липський – директор та заступники з освітнього процесу Світлана Іванісова, Інна Романець та Наталія Плотнікова) 13 травня 2023 року будуть брати участь у неймовірній події: Магістральній (не)конференції EdCamp у Польщі в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані. Тема: «Україна+Польща: світле майбутнє освітніми спільнодіями». На конференції будуть розглядатися питання про взаємодію та співпрацю, спільні проєкти, комунікацію з освітянами й освітянками інших країн.

Пишаємось тим, що Світлана Іванісова є спікером горизонталі "Взаємодія та співпраця".

На цій горизонталі учасники матимуть чудову нагоду поспілкуватися про:

До вашої уваги програма події за посиланням:

https://drive.google.com/.../10ze32AaN23F5iH3qwdZ.../view...

Сайт події: https://edcamp.tvoikroky.com/speakers-new/

Далі буде!..


Привітання!

Привітання з новорічними святами колективу Запорізької гімназії №6 від австрійських колег та учнів (в рамках міжнародної співпраці між Запорізькою гімназією №6  та  школою ім. Моцарта, Австрія, м. Вельс).🎄

Шановні учні та учениці, вчителі гімназії №6 м. Запоріжжя!

В Австрії починаються в п’ятницю канікули і ми всі радіємо святу Різдва. 

9 січня ми почнемо вчитися і будемо здавати іспити , писати тести для отримання оцінок в табелі. Але зараз ми всі відпочиваємо.

Ми слідкуємо за ситуацією в Україні і бажаємо вам бути сильними в ці важкі часи. Всі наші думки з вами і ми всі з надією чекаємо на самий великий подарунок – мир.

З найкращими побажаннями з Австрії

Команда Моцартшуле

Презентація 

В слайдах презентації до вашої уваги:

🎄Звичаї святкування Різдва в Австрії

🎄Як святкують Різдво в Моцартшуле

🎄Що відбувається 6.12 та 24.12

🎄Найпопулярніша різдвяна пісня

🎄Рецепт різдвяного кекса

🎄Малюнки від учнів


Ми приймаємо участь у проєкті «Освіта долає кордони» 

14 грудня 2022 року  відбулась II ресурсна зустріч учасників міжнародного проєкту  «Освіта долає кордони». Велика вдячність куратору  (Лариса Стрілець)   і креатив-групі модераторів (Наталія Роменська, Світлана Третяк, Наталія Щербина)  «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» за ініціативу створення такого потужного, корисного і пізнавального проєкту!

Ресурсні зустрічі в рамках проєкту завжди вражають своєю креативністю та різноманітністю вибору форм взаємодії. Наприклад, на цій зустрічі не всі одразу зрозуміли, що мітки про місце розташування учасники ставили не в гугл картах, як зазвичай, а використовуючи ресурс Padlet,  і ще кожен учасник створив свій СЕНКАН, та мав змогу візуалізувати свої враження на яскравій ЯЛИНЦІ.  

Створено фантастичний спільний творчий продукт команди однодумців «Калейдоскоп освітніх практик_the best», який  буде скринькою цікавих ідей для використання в педагогічній діяльності  творчого вчителя.  Такі зустрічі надихають, сприяють подальшому професійному розвитку кожного педагога  та управлінця.

Завдяки проекту, наша команда менеджерів отримала можливість поділитися з учасниками  проєкту  «Освіта долає кордони» своїм досвідом з реалізації Міжнародних угод в галузі освіти з навчальними закладами країн Польщі та Австрії.

Очікуємо нових ідей для спільних фахових комунікацій!

Детальніше (супровід до презентації)

Про нас пишуть в ФБ 


Ми приймаємо участь у проєкті «Освіта долає кордони» 

«Освіта долає кордони». Саме так звучить назва міжнародного проєкту від ініційованого Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Запоріжжя, до якого вже вдруге долучилась Запорізька гімназія № 6.

Цілющими ліками для педагога завжди було та залишається приємне спілкування з дітьми та колегами, незважаючи на настрій та життєві події.

Проєкт «Освіта долає кордони. Європейський вектор» надає можливість:

Запорізька гімназія №6 завжди відкрита для плідної співпраці з колегами на тернистій педагогічній ниві. Вдячні організаторам проєкту за емоційно-насичені враження від зустрічей, результатом яких стануть справи, що посилять просвітницьку роль освітян у суспільстві.

Готуємось до другої ресурсної зустрічі… Далі буде..


«Обличчям до обличчя: Польща-Україна»

Шкільний комплекс N1 

ім. Владислава Грабського 

м. Люблін 

Привітання від директорки Шкільного комплексу № 1 ім. Владислава Грабського 

у Любліні Ельжбети Сенковської

Початкова школа Стефана Жеромськиго м. Наленчув

Привітання від директорки початкової школи ім. Стефана Жеромськиго 

у Наленчуві Анни ЩЕСНА

Запорізька гімназія № 6 представляє...

ЗНАЙОМСТВО з гімназією

(українською мовою)

ЗНАЙОМСТВО з гімназією

(англіською мовою)

2021-2022 навчальний рік


#Світ_з_Україною #World_with_Ukraine

#international_project #Освіта_Запоріжжя

Ще зовсім недавно під час  І ресурсної зустрічі міжнародного проєкту Освіта долає кордони Костянтин Липський, директор ЗГ6, розповідав про налагодження  міжнародної співпраці з польськими партнерами. 

(Матеріали презентації)

Сьогодні у Запорізькій міській раді відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з Фундацією «Незламна Україна» (Республіка Польща)

Це потужний крок до створення безпечного освітнього середовища для здобувачів освіти, які перебувають за кордоном та до реалізації їх  права на здобуття освіти за державними стандартами повної загальної середньої освіти України


Підписання  МЕМОРАНДУМУ 

#Освітадолаєкордони

Крокуємо далі!

10.06.2022 відбулась офіційна зустріч секретаря Запорізької міської ради Анатолія КУРТЄВА з представниками системи освіти міста в рамках підписання Меморандуму про співпрацю між Запорізькою міською радою та Фундацією «Незламна Україна» (Республіка Польща)

У заході взяли участь:

Анатолій ВАСЮК, заступник Запорізького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Юлія ПОГРЕБНЯК, директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради;

Вікторія ГНАП,  Голова Фундації «Незламна Україна», Республіка Польща у режимі відео звернення;

Костянтин ЛИПСЬКИЙ, директор Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області;

представники системи освіти міста Запоріжжя.

Підписання  Меморандуму – це вагомий крок до  створення сприятливих умов для здійснення якісного і безпечного освітнього процесу в реаліях воєнного часу!

Угода

Укладання міжнародної угоди

Крокуємо далі! 

10.06.2022 Запорізька гімназія №6 уклала міжнародну угоду про співпрацю з середньою школою 5 Моцарта м. Вельс (Австрія).

Основна мета співпраці це:

· оволодіння школярами новими компетентностями, які забезпечують їм конкурентноспроможність у європейському та світовому просторах;

· створення мовних осередків дружніх країн-партнерів (німецької мови та української) в середній та старшій школі на принципах безбар'єрного освітнього середовища;

· організація спільних культурних заходів;

· впровадження спільних освітніх і соціальних проєктів та програм.

Колектив гімназії у Австрії представляла заступник директора з освітнього процесу Романець І.О.

Фото з міста подій

Угоди

Укладання міжнародних угод

Міжнародна співпраця, а також участь у міжнародних програмах та проектах – пріоритети розвитку освіти сьогодення. Через партнерські зв’язки, використовуючи принципи розуміння та довіри, молодь навчається разом з однолітками різних країн світу розвивати міжкультурне взаєморозуміння та вміння жити і працювати у глобальному просторі.

Усвідомлюючи актуальність міжнародної співпраці у справі формування міжнародного освітнього та науково-методичного середовища, колектив Запорізької гімназії №6 Запорізької міської ради Запорізької області (Україна) в особі директора Костянтина Липського уклав міжнародні угоди про співробітництво з навчальними закладами Польщі, а саме:

Сторони домовилися про співробітництво в освітній і культурній діяльності, розвиток взаємовигідних зв’язків для обміну ідеями, інформацією й сучасними технологіями, про забезпечення спільних проєктів та проведення заходів і обмінів, оволодіння школярами новими компетентностями, які забезпечують їм конкурентноспроможність у європейському та світовому просторах

Запорізька гімназія №6 та освітні заклади Польщі при укладанні угод керувались взаємним бажанням співпрацювати у сфері здобуття повної загальної середньої (початкової, базової та профільної) освіти, задля забезпечення безбар’єрного освітнього середовища між нашими країнами, а також маючи бажання покращити та розвинути таку співпрацю.

Данні міжнародні угоди укладені дотримуючись вимог чинного законодавства України та Польщі.

Колектив гімназії у Польщі представляла вчитель біології Божко Н.А.

Фото з міста подій