Фінальний звіт 2022-2023 навчальний рік

Ось і завершилась неймовірно цікава та захоплююча мандрівка рідною Україною - Всеукраїнський фестиваль гри, навчання і натхнення Play Fest 2023 «Україна надзвичайна»!

Учні нашої гімназії обрали тему «Надзвичайні люди Запорізького краю», над якою працювали весь рік. Кожен клас підготував невеликий відеоролик про видатну людину нашого краю, в якому розповідається про життя людей. Всього було створено 14 яскравих та пізнавальних сюжетів. Це і біографії людей, і інтерв’ю. Діти разом зі своїми керівниками підійшли творчо та креативно до створення робіт і це, не дивлячись, на складний воєнний час. Діти з захопленістю та цікавістю збирали крупинки про кожну визначну людину щоб донести до нас цікаву та пізнавальну інформацію і відкрити для нас видатних особистостей, які прославляють наш край, і якими можна пишатись.

Тож, вітаємо з перемогою нашу неймовірно талановиту команду, творчих учнів та педагогів з перемогою у номінації «Україна – це ми!» у дитячому проєкті «Україна надзвичайна!» у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення Play Fest 2022-2023! Бажаємо натхнення, творчих злетів, яскравих звершень та майбутніх перемог! 

Вже третій рік поспіль Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області є переможцем у Всеукраїнському фестивалі гри навчання і натхнення "Play Fest" від фонду The LEGO Foundation.

Фестиваль об'єднує педагогів, учнів і батьків в творчу спільноту. Пишаємося нашою гімназійною родиною!

Разом наближаємо перемогу! 

Приємного перегляду:

2022-2023 навчальний рік

Цьогоріч тема Play Fest є неймовірно символічною - «Україна надзвичайна». Саме цю тему спільнота LEGO Foundation обрала минулого року. Саме ця тема знайшла найбільший відгук у серцях всіх учасників. І саме тому навчальний рік 2022-2023 у рамках Play Fest буде присвячений темі «Україна надзвичайна». 

  

До вашої уваги натхненне вітання - від віцепрезидента The LEGO Foundation Каспера Оттоссона Канструпа

Відеовітанням від українського блогера Данила Гайдамахи, який відомий під псевдонімом Чорнобровий. Данило Гайдамаха зібрав у соціальній мережі TikTok більше ніж стотисячну авдиторію ‒ все завдяки коротким роликам про правила української мови, патріотизм і поради щодо переходу з російської на українську мову.

Відеовітанням від Катерини Павленко, солістки українського електрофолькгурту Go_A. Гурт Go_A учасник пісенного конкурсу «Євробачення-2021». Пісня «Шум» посіла 5 місце у фіналі Євробачення й 1 місце у світовому чарті «Spotify Top Viral».🏆 Цьогоріч Катерина стала речницею пісенного конкурсу «Євробачення-2022».🎶

Відеовітанням від Юлії Саніної, The Hardkiss. Гурт The HARDKISS - український рок-гурт сучасної музики світового рівня.🎶

До вашої уваги  натхненне вітання від учасників 27-ї Української антарктичної експедиції зі станції "Академік Вернадський"

Відеовітанням  від Артемія Суріна – громадського діяча, телеведучого, блогера, відомого українського бізнесмена, мандрівника, засновника міжнародної спільноти One Life та автора книг. Артемій Сурін першим з українців здійснив навколосвітню подорож за канонами Британського Королівського географічного товариства, а саме за 280 днів відвідав усі 6 континентів, перетнув усі меридіани та часові пояси Землі, двічі – екватор у протилежних напрямках, жодного разу не скориставшись авіаперельотами. Цією навколосвітньою подорожжю у понад 100 тисяч кілометрів Артемій Сурін встановив 4 національних та два світових рекорди. 🌎

2021-2022 навчальний рік

До вашої уваги Старт - теми колективних проектів!


24 лютого 2022 наш світ та реальність наших дітей змінились. Сьогодні героїзм, сміливість, рішучість, згуртованість, відвага та почуття гумору, з якими українці захищають свою землю - вражає увесь світ! Українці - сильні та безстрашні, непереможні! Тільки в єдності ми можемо досягти свободи для наших дітей, свободи вибору для наших націй! 

 

 Ми продовжуємо навчальний процес у тому вигляді, в якому це можливо. Це той найкращий внесок, який освітяни можуть зробити в перемогу України!

Зараз, як ніколи, потрібна наша стійкість, віра, погляд у майбутнє, професіоналізм, адже наша місія сьогодні - підтримати дітей та задовільнити їхню потребу в пізнанні нового та соціальній взаємодії.

  

Ми розуміємо, що наша гімназія не зможе реалізувати та розкрити тему "Украъна незвичайна" через раніше сплановану проектну роботу, але ми прожовжуэмо втілювати ідеї проєкту відповідно до реалій сьогодення. Цьогоріч святковий фінал Play Fest 2022 відтерміновується, і ми сподіваємося, що згодом кожен заклад матиме можливість представити свою унікальну роботу.

Відкриваймо Україну найдзвичайну разом! 

 Слідкуйте за новинами у нашій Fb-Спільноті. Віримо в Перемогу! 

Все буде Україна! 💙💛

 #PlayFest2022

2020-2021 навчальний рік

Безумовно, проект "Книга, що оживає" став для нашої гімназії однією з головних подій 2020/2021 навчального року. Робота у проєкті була для всієї нашої творчої команди однодумців емоційно насиченою, змістовно наповненою, ідейно надихаючою, мотивуючою та досить результативною.

ДЯКУЄМО команді The LEGO Foundation за визнання нашої роботи!

Запорізька гімназія № 6 фіналіст в номінації - "Від творців книг до творців майбутнього" 

Відео звіт за 2020-2021 навчальний рік

Наразі проект Play fest 2021 «Книга що оживає» остаточно завершено. Участь у проєкті, дозволила відчути вагомість ролі кожного з нас для розвитку рідного краю. Ця командна, творча та дослідницька робота безумовно надала змогу отримати нові компетентності, покращила критичне мислення всієї залученої аудиторії та ще й внесла в життя кожного з нас нові, яскраві, незабутні й виключно позитивні емоції. Ми всі стали креативнішими, удосконалили вміння злагоджено працювати в команді та чути один одного!

Як це було дивіться в цьому відеоролику

Приємного перегляду

Дивовижна історична та природна перлина України-наш Запорізький край!

Дух нестримного Дніпра, солодке повітря козацької вольниці, стійкі дуби-велетні -це унікальна природна пам’ятка. Ця земля народжувала героїв, чиї подвиги оспівувалися у піснях та легендах.

Продовжуємо демонструвати роботу над проектом «Запорізький край від минулого до майбутнього" у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення «Play Fest» за темою "Книга, що оживає!"

До Вашої уваги роботи учнів 5-11 класів Запорізької гімназії №6.

Як це було дивіться в цьому відеоролику

Приємного перегляду


Учні Запорізької гімназії № 6, залюбки долучились до проєкту, адже тема близька нам і актуальна. В Запоріжжі ми народилися, виросли, відчуваємо його і пишаємося славетною історією козацького краю.

Для кожної паралелі класів було запропоновано свій напрямок для досягнення результату роботи над проектом:

Як це було дивіться в цьому відеоролику

Приємного перегляду

фінальний звіт за 2020-2021 навчальний рік

Фінал проєкту_Запорізька гімназія 6

2019-2020 навчальний рік

Друзі, хочемо розділити з вами наш успіх! Дякуємо, що ви з нами, бо без вас не було б таких крутих результатів!

Цього року наша гімназія вперше долучилась до Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення «Play Fest».

Ми радіємо, що нашим першим досвідом стала саме тема «Успіх»

Фестиваль Play Fest 2020 об’єднав педагогів, учнів та батьків Запорізької гімназії № 6

Запорізька гімназія № 6 фіналіст в номінації - «Мріємо, діємо, досягаємо»!!!

З покоління в покоління ми чуємо героїчний епос про ідеального та УСПІШНОГО учня і його блискучі подвиги.

Батьки ставлять його в приклад дітям, вчителі прагнуть перетворити в нього кожну дитину, а учні вважають себе недостатньо геніальними в порівнянні з ним.

Чи існує він насправді?

Учні 4-х класів Запорізької гімназії №6 Створють портрет "УСПІШНОГО учня" 

Секрет УСПІХУ_Учні

Роздуми учнів на тему: Запорізька гімназія №6- ТЕРІТОРІЯ УСПІХУ! 

Гімназія №6 Територія УСПІХУ