Рекомендації як встановити «батьківський контроль» для пристроїв 

Нормативна документація

Лист Запорізької обласної державної адміністрації Департамента освіти і науки від 15.06.2020 № 03.2-16/538 та Лист СБУ від 09.06.2020 № 59/5/4-1549 док "Щодо недопущення розповсюдження заборонених матеріалів"


Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.

Необхідно віднайти правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн.

Багато хто думає, що безпека в Інтернеті – це ілюзія, і бути захищеним зараз неможливо, адже веб-сайти збирають конфіденційну інформацію так тонко, що ми навіть не знаємо що саме їм відомо. Це, можливо, й так, але ця невпевненість – ще одна причина, щоб зберегти свою приватність та уникнути витоку персональних даних в Інтернет.

Чи є щось, що ми можемо зробити, аби бути більш захищеним коли займаємося серфінгом в Інеті, крім того, що не показувати свої паролі, або не надавати забагато особистої інформації?

Пропонуємо вам ознайомитися з деякими рекомендаціями:

Права людини в Інернет

Корисні сайти

Серіал для батьків "Онлайн-безпека дітей"

Поради щодо захисту від комп'ютерних врусів

Рекомендуємо ознайомитися